Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Pokemon - vlevo Aktuality Pokemon - vpravo

06. 06. 2017, 20:40 behold3r

Oznámen Pokkén Tournament DX pro Switch

V dneším Nintendo Directu byla představena updatovaná verze hry Pokkén Tournament s přízviskem DX, která bude představitelem této pokémoní bojové hry na Nintendo konzoli Switch. Hra vyjde 22. září 2017.
Všechny detaily se dozvíte z tohoto oficiálního traileru (YouTube odkaz).

pokken dx

06. 06. 2017, 16:40 behold3r

Pokémon Gold a Silver vyjdou na 3DS

V dneším Nintendo Directu bylo oznámeno vydání her druhé generace, Gold a Silver, skrze Virtual Console na 3DS. Hry vyjdou 22. září 2017 a budou - stejně jako první generace - podporovat možnosti Link Cable přes Wi-Fi v 2DS/3DS konzolích a také budou kompatibilní s aplikací Pokémon Bank. O hře Pokémon Crystal nepadlo ani slovo, nejspíš tedy v této podobě nevyjde. Předpokládá se, že hry budou stát 249 Kč stejně jako hry první generace.

pokemon hra pokemon hra

06. 06. 2017, 16:25 behold3r

Oznámeno Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon

V právě proběhlém Nintendo Directu došlo k oznámení dvou nových her z Pokémon série. Jedná se o rozšířená dobrodružství v regionu Alola s názvy Pokémon Ultra Sun a Ultra Moon. Podobně jako hry Pokémon White 2 a Black 2 přinesou i tyto hry nový obsah a příběh do známých lokací se známými druhy pokémonů. Tato dvojice her vyjde 17. listopadu 2017.
Trailer a diskuzi o těchto novinkách naleznete zde na fóru.

Pokémon Ultra Sun a Ultra Moon

12. 05. 2017, 10:47 behold3r

Více mega evolučních kamenů pro Sun a Moon

Opět můžete přes Mystery Gift získat další čtveřici nových mega evolučních kamenů. Konkrétně Heracronite, Steelixite, Pidgeotite a Houndoominite. Pro získání těchto vzácných předmětů stačí spustit kteroukoliv z výše uvedených Pokémon her, v hlavním menu vybrat "Mystery Gift", pak "Receive Gift" a nakonec "Get with Code/Password". Zde zadejte tento kód:
"AZUL"
Po potvrzení volby už pak stačí navštívit kterékoliv Poké centrum a vyzvednout si předměty od NPC, která Vás tam už bude vyčkávat.
Zatím není známo, kdy tato distribuce končí.
ilustraceilustraceilustraceilustrace

07. 04. 2017, 10:53 behold3r

Další Mega Stones pro hry Sun a Moon

Po předchozích dvou můžete teď přes Mystery Gift obdržet rovnou čtyři nové mega evoluční kameny. Konkrétně Mawilite, Beedrilite, Audinite a Medichamite. Pro získání těchto vzácných předmětů stačí spustit kteroukoliv z výše uvedených Pokémon her, v hlavním menu vybrat "Mystery Gift", pak "Receive Gift" a nakonec "Get with Code/Password". Zde zadejte tento kód:
"INTIMIDATE"
Po potvrzení volby už pak stačí navštívit kterékoliv Poké centrum a vyzvednout si předměty od NPC, která Vás tam už bude vyčkávat.
Zatím není známo, kdy tato distribuce končí.
ilustraceilustraceilustraceilustrace

03. 03. 2017, 11:37 behold3r

Mewtwonite X a Mewtwonite Y pro hry Sun a Moon

Počínaje dneškem můžete přes Mystery Gift obdržet oba mega evoluční kameny pro pokémona Mewtwo. Pro získání těchto vzácných předmětů stačí spustit kteroukoliv z výše uvedených Pokémon her, v hlavním menu vybrat "Mystery Gift", pak "Receive Gift" a nakonec "Get with Code/Password". Zde zadejte tento kód:
"M2DESCENT"
Po potvrzení volby už pak stačí navštívit kterékoliv Poké centrum a vyzvednout si oba předměty od NPC, která Vás tam už bude vyčkávat.
Zatím není známo, kdy tato distribuce končí.
ilustraceilustrace

01. 02. 2017, 11:50 behold3r

Mýtický pokémon Genesect - druhá šance (X/Y/OR/AS)

Pokud jste si nechali uniknout omezenou distribuci Genesecta v listopadu, tak nezoufejte, protože teď máte druhou šanci si tuto vzácnou legendu vyzvednout. Pro její získání stačí spustit kteroukoliv pokémoní hru 6. generace, v hlavním menu vybrat "Mystery Gift", pak "Receive Gift" a nakonec "Get With Code". Zde zadejte tento kód:
"GENESECT2016"
Následně si už jen dojděte svého pokémona vyzvednout od NPC v kterémkoliv Poké centru. Tato akce platí pouze do 29. února, takže pokud Genesecta ještě nemáte, či ho chcete do jiné ze svých her, tak neváhejte příliš dlouho. Stále se ale jedná o toho samého pokémona, jako předtím, a tudíž ho nelze získat znovu v té stejné hře.

obrázek pokémona

25. 01. 2017, 09:50 behold3r

Získejte Mewnium Z ve hrách Sun a Moon!

Společně s vydáním nové verze aplikace Pokémon Bank teď také můžete obdržet předmět Mewnium Z, speciální krystal pro mýtického pokémona Mew na provedení jeho exkluzivního Z-Move nazvaného Mega Drive Supernova.
Pro získání tohoto předmětu je zapotřebí přihlásit se do aplikace Pokémon Bank a nechat ji propojit s hrou, do které chcete tento předmět přenést. Následně na to už budete mít svůj nový Z-krystal připraven k vyzvednutí tradičně u kurýra uvnitř kteréhokoliv Poké centra.
Tato distribuce trvá do 2. října 2017.

obrázek pokémona

25. 01. 2017, 09:35 behold3r

Update Pokémon Bank přináší kompatibilitu se S/M a R/B/Y

Na 3DS eShopu je ode dneška dostupná nová verze aplikace Pokémon Bank s přidruženou aplikací Poké Transporter. Tato verze s číslem 1.2 přináší kompatibilitu s 3DS hrami Pokémon Sun a Moon a také s Virtual Console hrami Pokémon Red, Blue a Yellow (a také Green).
Update je zdarma, ale poplatek 125 Kč na rok za používání aplikace Pokémon Bank stále přetrvává.

pokémon bank logo

16. 12. 2016, 18:29 behold3r

Mýtická Magearna ve hrách Sun a Moon

V hrách Pokémon Sun a Pokémon Moon na Vás právě teď čeká mýtický pokémon Magearna, kterého můžete získat pomocí funkce QR Scanner. Magearna je na levelu 50 a drží předmět Bottle Cap. Následuje seznam kroků, které musíte provést pro obdržení tohoto exkluzivního pokémona:

1. Dokončete hlavní příběh hry (až po závěrečné titulky)
2. Přímo ve hře vyberte v menu funkci QR Scanner
3. Zaberte kamerou Vaší konzole níže ukázaný kód a stiskněte tlačítko R
4. Zajděte ke starožitnictví v obchodním centru v Hau'oli City
5. Promluvte si s nově přítomným NPC a převezměte od něho Magearnu

Použití tohoto QR kódu nevyžaduje internetové připojení a trvání této distribuce je kompletně časově neomezené. Máte-li jinou regionální verzi hry než evropskou, tento kód Vám nebude fungovat.

QR kód

«Nejnovější «Novější | Starší» Nejstarší»  
 
Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky