Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Pokemon - vlevo Aktuality Pokemon - vpravo

15. 06. 2020, 17:41 Morx

Komunitní aktivity


Přátelé, jakkoli to možná vypadá, že aktuality zde stagnují, komunitní aktivita žije!

Nejvíce informací se dozvíte v našem diskuzním fóru.

V Brně funguje velmi aktivní Pokékomunita, která se schází zpravidla 1x do měsíce v rámci BOS - Brněnské Občasné pokéSrazy - zde na PJZ se pokaždé hlasuje o přesný termín následujícího srazu v rámci pracovního týdne. Můžete se tak zapojit, aby Vám sraz vyhovoval.

V Praze je rovněž vysoce aktivní komunita, avšak bez zjevné pravidelnosti - nicméně zde na fóru je možné se dohodnout :). Rovněž zaštiťují tradiční každoroční akce jako Předvánoční Pokésraz, který se koná s železnou pravidelností

Během letních prázdnin rovněž každý rok (letos již 19. rokem) pořádáme pravidelnou týdenní akci pod názvem PokéČundr, tradiční společný pobyt v kempu či na chatě po dobu jednoho týdne, obvykle na přelomu července a srpna. Letos máme ještě pár volných míst, více informací zde v diskuzním fóru

Soutěže o zajímavé ceny vyhlašujeme rovněž ve fóru a to nejméně 1x do roka.

Čas od času také někdo vyhlásí turnaj v konzolových hrách.

Mapa Pokémonů na našem webu pak indikuje rozmístění relativně aktivních členů komunity po světě. Pokud zde máš registraci, přidej se také, poloha se udává jen přibližná ^^.

Zkrátka a jednoduše, i když aktuality ze světa Pokémonů nám tu trochu usnuly, tak KOMUNITA ŽIJE!

30. 05. 2018, 06:52 behold3r

Oznámeno Pokémon Let's Go! Pikachu & Eevee

Pokémoni a nové dobrodružství s nimi na Vás čeká v regionu Kanto už 16. listopadu 2018! Pokémon Company na tiskové konferenci v Tokyu zrovna oznámila nové Pokémon hry na Nintendo Switch: Pokémon Let's Go! Pikachu a Pokémon Let's Go! Eevee.

Obě tyto hry jsou inspirované hrou Pokémon Yellow a obsahují původních 151 pokémonů plus některé pokémony z Aloly a také minimálně jeden úplně nový doposud neviděný druh. Hra taktéž bude obsahovat propojení s Pokémon GO: pokémony, které chytíte v Pokémon GO, si budete moci poslat do her na Switchi díky místu zvanému "GO Park".

16. listopadu se na pultech obchodů objeví taktéž příslušenství zvané Poké Ball Plus, které Vám - podobně jako Pokéwalker - umožní přesunout si do něho pokémony ze Switch her a vzít si je s sebou na procházku do našeho světa. Pokémoni takto "vyvenčení" získají další prozatím nespecifikované výhody.

Nové hry budou obsahovat chytání pokémonů ve stylu Pokémon GO, které bude využívat detektor pohybu v Joy-Con ovladači k házení Poké Ballem.

Tyto hry budou také obsahovat mód lokální hry dvou hráčů, který umožnuje jednomu hráči vstoupit do hry toho druhého a bojovat po jeho boku. Oproti tomu nemají vůbec žádné online funkce. Budou ale podporovat více než jednu ukládací pozici.

Podobně jako v Yellow a remakách druhé generace se opět vrátí pokémoni následující hráče po herním světě. Krom toho se také Váš partnerský pokémon nevrací do Ballu, ale místo toho Vám odpočívá na rameni nebo na hlavě a občas se rozhodne Vám podat pomocnou tlapku.

Pokémon Company také oznámila, že v současnu vyvíjí další pokémoní hry hlavní série, které na Switch zavítají už v roce 2019. Tyto hry mají mít blíže stylu předešlých her jako X, Y, Sun, nebo Moon (dá se tedy předpokládat, že půjde o novou generaci s novými pokémony). Pokémon Company se specificky vyjádřila v ohledu, že Pokémon Let's Go! bude cílené na občasné a nesoutěžní hráče.

Zdroj: PokéBeach

Pokémon Let's GO obrázek

Odkaz na trailer (YouTube)

26. 01. 2018, 07:18 behold3r

Vyšla hra Pokémon Crystal na 3DS

Na Nintendo 3DS právě dorazila třetí hra druhé pokémoní generace, Crystal, díky službě Virtual Console. Jde o emulaci původní hry pro Game Boy Color a stejně jako totožně vydané Gold a Silver i tato hra podporuje možnosti Link Cable přes Wi-Fi v 2DS/3DS konzolích a také je kompatibilní s aplikací Pokémon Bank.

V eShopu Vás hra přijde na 249 Kč a stejně jako Gold a Silver je možné zakopit ji za stejnou cenu i v obchodě jako kód ke stažení hry uložený v hezké retro krabičce.

pokemon hra

15. 01. 2018, 15:52 behold3r

Oznámena hra Detective Pikachu na 3DS

Pro konzole z rodiny Nintendo 3DS byla oznámena nová hra, která je rozšířením stejnojmenné hry původně vydané pouze v Japonsku. Detaily se dočtete zde na našem fóru.
Trailer na hru naleznete ke shlédnutí zde (YouTube).

Pikachu

14. 12. 2017, 15:43 behold3r

Pokémon Crystal vyjde na 3DS VC

Stejně jako Pokémon Gold a Silver tento rok, vyjde na 3DS VC také třetí hra druhé generace, Pokémon Crystal. Datum vydání je stanoveno na 26. leden příštího roku. Dá se předpokládat, že hra bude stát 249 Kč jako všechny předchozí díly, a pro Japonsko je už potvrzená i krabičková verze ve stejném stylu, jako byly krabičkové releasy Gold a Silver. Je tedy reálné očekávat i západní krabičkové vydání Crystalu a to také za 249 Kč jak to bylo u předchozích dvou her.

Update: Krabičky pro Evropu jsou potvrzeny.

pokemon hra crystal

20. 11. 2017, 04:56 behold3r

Update Pokémon Bank přináší podporu pro USUM a GS

Aplikace Pokémon Bank byla updatována na verzi 1.4, která přináší kompatibilitu s hrami Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon. Současně s tím byla aplikace Poké Transporter updatována tak, aby umožňovala funkci transferu pro hry Pokémon Gold a Pokémon Silver.

logo pokemon bank
Zdroj: Serebii

18. 11. 2017, 17:07 behold3r

Vyšly hry Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon

Na Nintendo 3DS a ostatní kompatibilní konzole vyšla nová dvojice her ze série handheldových Pokémon RPG. Jedná se o nové dobrodružství s novými herními prvky a novými pokémony ve známém Alolském regionu v rámci současné sedmé generace Pokémonů. Hru lze zakoupit jak fyzicky v obchodech, tak digitálně v Nintendo eShop aplikaci.

Aktuální diskuzi o těchto hrách naleznete zde na našem fóru.

loga USUM

02. 10. 2017, 13:05 behold3r

Mýtický Marshadow ke každému nákupu Pokémonů

NintendoShop, online obchod provozovaný oficiálním distributorem Pokémonů v ČR, ConQuestem, právě teď provozuje distribuci kódů ke stažení mýtického pokémona Marshadow (včetně jeho Z krystalu Marshadium Z) do her Pokémon Sun a Pokémon Moon.

Kód dostanete jako bonus při nákupu jakéhokoliv zboží s Pokémon tématikou, tedy her (nejen těch na 3DS), bundlů, nebo doplňků zdobených pokémony (jako New 3DS cover plate). Distribuce tohoto pokémona platí do 16.11.2017, nebo do vyprodání zásob.

Kompletní seznam aplikovatelného zboží včetně konkrétního znění akční nabídky naleznete na tomto odkaze.
(kompletní seznam nejspíš není kompletní a kód dostanete i k ostatnímu Pokémon zboží)

obrázek pokémona

23. 09. 2017, 21:27 behold3r

Celebi v Sun a Moon pro majitele Gold/Silver

Na všechny, kdo si koupili některou z her druhé generace vydaných tento týden přes službu Virtual Console, čeká jako odměna mýtický pokémon Celebi dostupný ke stažení ve hrách Pokémon Sun a Pokémon Moon.

Postup, jak získat Celebiho pro majitele Gold/Silver (VC):
1. Spusťte aplikaci Nintendo eShop na konzoli, kde jste hru stáhnuli.
2. Zmáčkněte tlačítko "Menu" vlevo nahoře.
3. Vyberte volbu "Settings / Other".
4. Vyberte volbu "Account Activity".
5. U položky stažené hry zmáčkněte tlačítko "View Receipt".
6. Opište si 16 místný kód úplně na spodu zobrazené stvrzenky.
7. Odejděte z aplikace Nintendo eShop tlačítkem Home.
8. Spustťe Pokémon hru 7. generace, ve které chcete pokémona obdržet.
9. V hlavním menu vyberte "Mystery Gift".
10. Zvolte "Receive Gift" a následně "Get with Code/Password".
11. Vyťukejte kód, který jste si opsali v bodě 6 a potvrďte.
12. Právě jste obdrželi mýtického pokémona do své hry!
13. Pro vyzvednutí pokémona se nyní vraťte do menu a načtěte svou pozici.
14. Zajděte do kteréhokoliv Poké centra v jakémkoliv městě.
15. Promluvte si s NPC nalevo od hlavní přepážky.
16. Máte-li místo v partě, obdržíte zde svého pokémona.

Postup je stejný pro hry zakoupené na shopu i pro hry koupené v krabičce s tím rozdílem, že pro hry koupené na shopu naleznete na stvrzence také kód pro stažení GS tématu pro home menu konzole. Celebi je na levelu 30 se standartními útoky a abilitou svého druhu a nedrží žádný předmět. Distribuce tohoto pokémona trvá až do 31. října 2018, máte tedy na jeho vyzvednutí celý rok.

obrázek pokémona

22. 09. 2017, 00:24 behold3r

Vyšel Pokkén Tournament DX pro Switch

Právě vyšla o plno novinek updatovaná verze hry Pokkén Tournament s přízviskem DX, která je představitelem této bojové hry na Nintendo konzoli Switch. Pokkén kombinuje bojovku Tekken se světem pokémonů.
Hra je dostupná jak na eShopu, tak fyzicky v obchodě a na eShopu si také můžete vyzkoušet demoverzi hry.
pokken dx

Starší» Nejstarší»  
 
Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky