Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Emulátory

V těchto emulátorech rozjedete pokémoní hry (samozřejmě i hry jiné).
Emulátorů her je celá řada, já jsem zde dal pouze 4 - a to podle mého a vcelku i obecného mínění - nejlépe povedené. Máte-li jiný názor, ozvěte se mi a po dohodě sem klidně dodám další;) (osobní názor: Já používám výhradně VBA link. Už proto, že dokáže rozjet jak hry na GBC tak hry na GBA a dokáže vyměňovat pokémony. Liští má zase jiný názor - ten preferuje poslední (dva?) zde uvedné emulátory. Co říci? Vyzkoušejte si je a uvidíte;))
Poznámky a obrázky byly částečně zkopírovány z www.pikachu.cz.


VisualBoy Advance - M
rozjedete na něm: GBC, GBA
582 kB Stáhnout (32 bit)
875 kB Stáhnout (64 bit)
Aktualizovaná, modernější verze nejpoužívanějšího Gameboy Color a Advance emulátoru. Přináší o něco svižnější emulaci, nové grafické možnosti, plnou podporu Windows Vista a Windows 7, jak 32 bitové, tak 64 bitové verze! A plno dalšího. Bohužel je podle oficiálních zdrojů rozbitý multiplayer, takže pokud chcete měnit pokémony, musíte stále používat VBA Link (viz níže). Díky BlackCharovi je již počeštěný - pro uživatele nejnovějších Windows rozhodně doporučuji!

VBA link

VisualBoy Advance Link
rozjedete na něm: GBC, GBA
476 kB Stáhnout
VisualBoy Advance Link se od klasického VBA liší prakticky jen možností propojení pomocí GBALink kabelu nebo nyní experimentálně i pomocí Wireless adaptéru. Pochopitelně je přeložen do češtiny. Tento program emuluje Gameboy konzoli, takže nyní opravdu každý může spouštět jakékoliv hry pro GB / GBC / GBA. VBA také nabízí velmi široké spektrum souborů, které pomocí něj lze otevřít (BIN, AGB, GBA, MB, ELF, GB, SGB, CGB, GBC, možno i zapakované v ZIP). Podporuje nahrávání videa, ukládání screenshotů, 10 praktických a rychlých ukládacích pozic (pomoci shift + F1-10 uložíte a pomocí F1-10 nahráváte). Dále umožňuje snadné používání cheatů a mnohé další věci.

VBA link

TGB Dual
rozjedete na něm: GBC
194 kB Stáhnout
Tento emulátor nemá žádné zbytečné funkce jako debugger, nebo prohlížeč tilesetů, ale nechybí mu podpora GameShark cheatů, pozice pro 10 uložených her nebo ukládání screenshotů (obrázků ze hry). Dokáže ale nahrát dvě hry najednou a emulovat GameLink kabel.

TGB Dual

NO$GBA
rozjedete na něm: GBA
73,8 kB Stáhnout
Tento emulátor je jen osekaná free verze. Velice rychlá, ačkoli oproti své GBC verzi již ztratila svou úchvatnou hardwarovou nenáročnost.
Nebo vyzkoušejte starší, částečně funkční verzi s debuggerem - stáhnete ji zde (její velikost je 303 kB).

NO$GBA

NO$GMB
rozjedete na něm: GBC
675 kB Stáhnout
No Cash Gameboy je snad nejméně náročný emulátor, co existuje. Podpora GameGenie a GameShark cheatů je samozřejmostí. Jenom u Gamesharků funguje bezpečně pouze první políčko pro zadávání, u těch dalších jak kdy. Má mnoho možností nastavení v Options a ukládání screenshotů a savů dle vlastního jména, takže savů a screenshotů můžete mít neomezené množství.

Popis souborů:
No$gmbw.exe - Windowsová verze
No$gmbl.exe - Lite verze - Bez Debuggeru
No$gmbs.exe - DOS verze (nevím pro co optimalizovaná)
No$gmb0.exe - DOS verze dělaná pro IBM/XT
No$gmb2.exe - DOS verze dělaná pro 286
No$gmb3.exe - DOS verze dělaná pro 386
No$gmb4.exe - DOS verze pro 486 a výš


Ovládání: (lze měnit)
Options = F11
Otevřít = F12
Turbo = Num+
Tlačítko A = Y
Tlačíko B = X
Start = Enter
Select = Shift
Šipky = Kurzorové klávesy

NO$GBM

Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky