Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Pokemon - vlevo Aktuality Pokemon - vpravo

22. 09. 2017, 00:17 behold3r

Vyšly hry Pokémon Gold a Pokémon Silver na 3DS

Na Nintendo 3DS právě dorazily hry druhé pokémoní generace, Gold a Silver, díky službě Virtual Console. Jde o emulaci původních her pro Game Boy Color a stejně jako totožně znovu vydaná první generace i tyto hry podporují možnosti Link Cable přes Wi-Fi v 2DS/3DS konzolích a také jsou kompatibilní s aplikací Pokémon Bank.

Každá z her vás přijde na 249 Kč a na rozdíl od první generace je možné zakopit je za stejnou cenu i v obchodě jako kód ke stažení hry v hezké retro krabičce.

pokemon hra pokemon hra

19. 09. 2017, 14:30 behold3r

Ashův Pikachu ke stažení ve hrách Sun a Moon

Ode dneška můžete přes Mystery Gift kód obdržet pokémona Pikachu z vlastnictví Ashe Ketchuma. Tento Pikachu se vyznačuje tím, že na hlavě nosí jednu z čepic, které nosil Ash v průběhu Pokémon seriálu. O tom kterou z nich rozhodnete tím, kdy si pokémona vyzvednete. Kromě toho drží tento Pikachu předmět Pikashunium Z, který mu umožňuje provést jemu exkluzivní Z útok 10,000,000 Volt Thunderbolt.

Pro získání tohoto speciálního pokémona stačí spustit kteroukoliv pokémoní hru sedmé generace, v hlavním menu vybrat "Mystery Gift", pak "Receieve Gift" a nakonec "Get with Code/Password".Zde zadejte tento kód:

"PIKACHU20"

Následně si už jen dojděte svého nového pokémoního partnera vyzvednout od NPC v kterémkoliv Poké centru. Tohoto Pikachu lze vyzvednout jenom jedenkrát na jednu hru.

Data jednotlivých čepic:
· 19. - 25. září: Kanto čepice
· 26. září - 2. října: Hoenn čepice
· 3. - 9. října: Sinnoh čepice
· 10. - 16. října: Unova čepice
· 17. - 23. října: Kalos čepice
· 24. - 30. října: Alola čepice


obrázek pokémonaobrázek pokémonaobrázek pokémonaobrázek pokémonaobrázek pokémonaobrázek pokémona

19. 09. 2017, 01:10 behold3r

"Pokémon: První film" v kině Scala

Brněnské univerzitní kino Masarykovy univerzity, Scala, pořádá 14. října 2017 promítání snímku Pokémon: První film v rámci studentského projektu AsiFilm: panorama asijského filmu.
Součástí promítání bude také úvodní slovo o filmu samotném.

15. 09. 2017, 18:44 behold3r

Pokémon Salazzle ke každému nákupu Pokémonů

NintendoShop, online obchod provozovaný oficiálním distributorem Pokémonů v ČR, ConQuestem, právě teď provozuje distribuci kódů ke stažení exkluzivního pokémona Salazzle držícíhího předmět Focus Sash do her Pokémon Sun a Pokémon Moon. Kód dostanete jako bonus při nákupu jakéhokoliv zboží s Pokémon tématikou, tedy her (nejen těch na 3DS), bundlů, nebo doplňků zdobených pokémony (jako New 3DS cover plate).

Kompletní seznam aplikovatelného zboží včetně konkrétního znění akční nabídky naleznete na tomto odkaze.
(Kód je udělován i k Pokémon Gold a Silver na 3DS přestože nejsou v seznamu.)

obrázek pokémona

12. 09. 2017, 01:14 behold3r

Pokémon Sun & Moon Turnaj - Praha, 24.9.

Pod záštitou webu Pikachu.cz v Praze proběhne 24.9. turnaj v Pokémon Sun & Moon u příležitosti podzimní rovnodennosti a vydání Pokémon Gold & Silver na Virtual Console na 3DS a Pokkén Tournament DX na Switch.
Vstup i účast jsou zdarma a na vítěze čekají lákavé ceny.

Více se dozvíte v tématu o pražském turnaji na webu Pikachu.cz.

turnaj praha

11. 09. 2017, 20:32 behold3r

Další mega evoluční kameny + konec distribuce

Opět můžete přes Mystery Gift získat sadu nových mega evolučních kamenů. Konkrétně: Tyranitarite, Manectite Abomasite, Aggronite . Pro získání těchto vzácných předmětů stačí spustit kteroukoliv z Pokémon her 7. generace, v hlavním menu vybrat "Mystery Gift", pak "Receive Gift" a nakonec "Get with Code/Password". Zde zadejte tento kód:

"SABLEVOLANT"

Po potvrzení volby už pak stačí navštívit kterékoliv Poké centrum a vyzvednout si předměty od NPC, která Vás tam už bude vyčkávat.

Pozor: Všechny tyto distribuce mega kamenů přes kódy končí společně už 31. října. Po tomto datu již nebudou dostupné.

08. 09. 2017, 13:37 behold3r

Další mega evoluční kameny pro Sun a Moon

Opět můžete přes Mystery Gift získat sadu nových mega evolučních kamenů. Konkrétně: Altarianite, Latiosite, Latiasite, Ampharosite . Pro získání těchto vzácných předmětů stačí spustit kteroukoliv z výše uvedených Pokémon her, v hlavním menu vybrat "Mystery Gift", pak "Receive Gift" a nakonec "Get with Code/Password". Zde zadejte tento kód:

"DRACHE"

Po potvrzení volby už pak stačí navštívit kterékoliv Poké centrum a vyzvednout si předměty od NPC, která Vás tam už bude vyčkávat.

10. 08. 2017, 11:26 behold3r

Další mega evoluční kameny pro Sun a Moon

Opět můžete přes Mystery Gift získat sadu nových mega evolučních kamenů. Konkrétně: Gardevoirite, Galladite, Lopunnite, Diancite. Pro získání těchto vzácných předmětů stačí spustit kteroukoliv z výše uvedených Pokémon her, v hlavním menu vybrat "Mystery Gift", pak "Receive Gift" a nakonec "Get with Code/Password". Zde zadejte tento kód:

"POYONG"

Po potvrzení volby už pak stačí navštívit kterékoliv Poké centrum a vyzvednout si předměty od NPC, která Vás tam už bude vyčkávat.

14. 07. 2017, 19:05 behold3r

Shiny Tapu Koko ke stažení ve hrách Sun a Moon

Ode dneška můžete přes Mystery Gift obdržet legendárního pokémona Tapu Koko v exkluzivních shiny barvách na levelu 60 držícího předmět Electric Seed.
Pro získání tohoto pokémona stačí spustit kteroukoliv z výše uvedených Pokémon her, v hlavním menu vybrat "Mystery Gift", pak "Receive Gift" a nakonec "Get via Internet". Po potvrzení Vaší volby už pak stačí navštívit kterékoliv Poké centrum a vyzvednout si Vašeho nového pokémona od NPC, která Vás tam už bude vyčkávat.
Tato distribuce trvá do 14. srpna 2017.

obrázek pokémona

04. 07. 2017, 11:28 behold3r

Další mega evoluční kameny pro Sun a Moon

Opět můžete přes Mystery Gift získat sadu nových mega evolučních kamenů. Konkrétně: Sceptilite, Blazikenite, Swampertite, Cameruptite, Banettite. Pro získání těchto vzácných předmětů stačí spustit kteroukoliv z výše uvedených Pokémon her, v hlavním menu vybrat "Mystery Gift", pak "Receive Gift" a nakonec "Get with Code/Password". Zde zadejte tento kód:

"MATSUBUSA"

Po potvrzení volby už pak stačí navštívit kterékoliv Poké centrum a vyzvednout si předměty od NPC, která Vás tam už bude vyčkávat.

«Nejnovější «Novější | Starší» Nejstarší»  
 
Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky