Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

VýzvaTato stránka dříve sloužila pro tzv. obrázkovou výzvu - tedy nakreslit obrázek, který se vztahuje k danému tématu pro určený měsíc. Vzhledem k tomu, že totu funkci již plně převzala PokéGalerie, zůstala už jen výzva. Různě se zde budou střídat soutěže na Vaše tvůrčí schopnosti, může se jednat o obrázek, může se jednat o povídku, básnićku, písničku, strategii, cokoli. Na vypracování bude vždy jiná doba a odměny se budou také různit, od možnosti vyhlásit další téma až po věcné ceny.Soutěž celoroční: (5. 1. 2009 - 5.12. 2009)

Vytvořte vlastní PMV

PMV (Pokémon music video) je hudební videoklip obsahující jednu nebo více scén z Pokémonů doplněnou vhodnou a odpovídající hudbou (můžou být z části i jen obrázky, ale převážnou část by měla tvořit videa).
Forma je jen na Vás. Jak si pohrajete s videi, efekty, jak to sestříháte a dokonce i jakou hudbu si zvolíte (jinými slovy, hudba nemusí s pokémony nijak souviset)
Podmínky:
1. Video musí trvat nejméně minutu a nejvýše 7 minut (bez titulků)
2. Video ani hudba nesmí vyznívat urážlivě a vulgárně, nesmí být v rozporu se zákony ČR, dávat najevo souhlas s jakoukoli diskriminací, propagovat alkohol, tabákové výrobky ani jiné návykové látky, či být nevhodný pro určitou věkovou kategorii a ani něco ze zmíněných věcí naznačovat.
3. Video by mělo mít titulky obsahující nick autora, program(y), ve kterých bylo PMV vytvářeno, název, autora a interpreta použité hudby a pokud máte i název Vašeho PMV (titulky, nebo jejich část nemusí být nutně na konci videa, můžete dát například na začátek název a na konec autora a programy)
4. Kopírování cizího PMV, popř. AMV, nebo jeho části je přísně zakázáno.
5. Kazdy soutěžící smí poslat maximálně 1 video. Může však novější video nahradit starším, pokud nabude dojmu, že vytvořil lepší.

Pokud jste nepochopili, o co se jedná, nebo byste se chtěli trochu inspirovat, můžete se podívat na pár videí zde. V případě nejasností se můžete obracet na můj mail - Morx@pikachu.cz nebo ICQ - 290046988.
Až budete mít Vaše video hotové a budete jej chtít předat, ozvěte se mi na některý z výše uvedených kontaktů a domluvíme způsob předání, ve většině případů Vám dám dočasný přístup na FTP, kam mi to nahrajete.

Cena: Jde o dlouhodobou celoroční soutěž o větší ceny, ve které spolupracujeme i s www.pikachu.cz a tradičně ji bude vyhodnocovat několik nezávislých lidí/týmů, každý si vybere své(ho) vítěze a dá své ceny.
Vzhledem k tomu, že uzávěrka je ještě daleko, nejsou zatím jasné ceny, to se časem zlepší.
Morx: vybere s týmem Thes a chudst 3 nejlepší
1. místo: Dražší cena, pravděpodobně nějaká pokémoní hra na DS
2. místo: Plyšák/figurka, něco takového, případně více toho
3. místo: Nějaká pokémoní drobnost, figurka, malý plyšák, nebo něco takového
LišákVUK: vybere sám
Diváci: Přímo na sraze, kde budou všechna PMV promítnuta dostanou všichni přítomní hlasovací kartičky a vyberou si svého vítěze drobné ceny.

Výsledky soutěže budou vyhlášeny na předvánočním Pokémoním srazu, který proběhne v Praze některý prosincový víkend před štědrým dnem, bude včas upřesněno. Pokud by se vítěz některé ceny nemohl dostavit, domluvíme se na zaslání výhry poštou.Soutěž následující: (5. 12. 2008 - 30.1. 2009)

Citát 2

Vymyslete nějaký citát z pokémoního prostředí. Něco krátkého, mírně poučného, znějícího, že to řekl někdo moudrý.
Jako příklad uvedu ty, které používám na diplomech pro účastníky Mistrovství ČR v pokémonu: "Trenér se stává mistrem dík svým soupeřům, jež ho ženou kupředu." & "Trenéra nedělají jeho vítězství, nýbrž jeho prohry, neb jen prohra nás učí tomu, v čem je třeba se zdokonalit"
Ne každý citát však musí vypadat zrovna takto, loni například vyhrála krásně dvojsmyslná věta "Tož jak sa na mistra koukám, dumám, po kém on je?" Jinými slovy, vaše tématika se nemusí nikterak omezovat. Snažte se také nekopírovat již řečené věty jinými slovy. Zkuste něco vlastního. S veškerými dotazy se prosím obracejte na můj mail (viz. níže), zdejší Fórum, nebo mé ICQ - 290046988

Cena: Nejlepší citát se spolu se jménem/přezdívkou jeho autora ocitne na diplomech letošního mistrovství GBA her, které proběhne v únoru, a pravděpodobně tam vydrží i do dalších let. Na diplomech je totiž spousta prázdného místa, které chceme tímto způsobem mistrovství po mistrovství zaplňovat.

Citáty můžete posílat do 30. ledna 2009 23:59:59.Soutěž předchozí: (20. 9. 2008 - 27.11. 2008)

Citát (skončila)

Vymyslete nějaký citát z pokémoního prostředí. Něco krátkého, mírně poučného, znějícího, že to řekl někdo moudrý.
Uvedu dva příklady, které používám na diplomech pro účastníky Mistrovství ČR v pokémonu: "Trenér se stává mistrem dík svým soupeřům, jež ho ženou kupředu." & "Trenéra nedělají jeho vítězství, nýbrž jeho prohry, neb jen prohra nás učí tomu, v čem je třeba se zdokonalit"
Samozřejmě narozdíl od těchto dvou ukázek se Vaše tématika zdaleka nemusí omezovat jen na boj. S veškerými dotazy se prosím obracejte na můj mail (viz. níže), zdejší Fórum, nebo mé ICQ - 290046988

Cena: Nejlepší citát se ocitne na diplomech letošního mistrovství NDS her a možná tam vydrží i do dalších let.

Soutěž skončila, podrobné výsledky se zde objeví v příštích dnech.Není-li v zadání určeno jinak, všechna vypracování posílejte na Morx@pikachu.cz, jako předmět vždy napište "SOUTĚŽ: celý název dané soutěže".

Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky