Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Fórum

Starší verze pokemoních her

AHOJ
[1] Vložil Snorlycz dne 03.02.2023 v 23:48:58, Odpovědět
IP hash: x346a8c9e7a6c116b

Ahoj hledám někoho kdo by měl na prodej pokemon soul silver, heart gold, platinum

white 2 a black 2 a nebo mi pomohl si vybrat za slušnou cenu na nějakých stránkach samozřejmě original a hlavně si nejsem jisty zda musím mít jen eu nebo i usa verzi jde mi o to že mám od kamaráda pujceny white 2 a chtěl bych si s německé verze poslat pokemony do novějších verzí nebo aspon do pokemon home jenže jak mam německé platinum tak nejdou do eu white 2 tak jestli i v tom by mi tu někdo poradil budu moct rád můžem se i domluvit na tom společném objednaní přes ebay atd.



….
[2] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 06.02.2023 v 08:47:59, Odpovědět
IP hash: b87558f92f6f0bc

Změřte popularitu starších her a zaneste do tabulek.



AHOJ
[3] Vložil Snorlycz dne 11.02.2023 v 23:10:44, Odpovědět
IP hash: x865feb321f8c5fa8

No a to mi má jak pomoct ? ok chápu že to někdo prodává za 2600kč ale dá se to koupit i za cenu kterou se to kupovalo což je 1700kč na tu dobu a za takovouhle cenu original hru nebo max za 2tis klidně koupím ale ne za skoro 3tis :) když k tomu kolikrát není ani krabice a ani k soul silver nebo heard gold poké walker.. takže pokud to někdo má tak za 2tis klidně koupím HG SS nebo Platinum. :) samozřejmě preferuji osobní převzetí v praze :)



lisakVUK
[4] Vložil lisakVUK dne 16.02.2023 v 01:25:16, Odpovědět
IP hash: 6d8e19d3e2820844

Problém je v tom, že ty hry se už neprodávají. A jako většina Pokémon věcí se

staly sběratelským artiklem. Tudíž originál, ve slušném stavu neseženeš lacino. Zkus seldovat eBay, Bazoš či Aukro, je možné, že se najde někdo, kdo se rozhodne prodat za rozumnou cenu, ale počítej s tím, že tyhle stránky "projíždí" i řada "spekulantů" a musel bys míét i štěstí, abys zareagoval včas a nabídku získal.

Jinak pokud ti jde spíš o to si zahrát, než mít originál hru (třeba do sbírky), lze to řešit pomocí přepisovatelné (pirátské) kazetky, kam si můžeš pak program hry nahrát.

Jinak co se DS her týče, region hry není důležitý, můžeš mít Evropskou i Americkou. U 3DS to je jinak, tam na neupravené (nehacknuté) konuoli spustíš hry jen stejného regionu, jako je konzole. Switch je pak opět region-free, co se kazetek týče.

Tobě jde o DS hry, takže region řešit nemusíš.



AHOJ
[5] Vložil Snorlycz dne 23.02.2023 v 15:59:12, Odpovědět
IP hash: xb6bd866c9c48eba8

[4] lisakVUK: Ano koukám dost často na ebay tam ty hry i jsou originalní a ty piratské by mi stačili ale nereší to můj problém s tím že by se dali z jednoho nintenda přesunout do druhého to znamená z nemecké platinum do evropské black 2 nebo white 2 na to bych musel mít bud ještě nemecké white a black 2 abych si z her jako platinum, ss a hg mohl přetahnout do black 2 a white 2 a odtamtut pak do switche vím že je to komplikované... i ted nechápu proč to musely takhle blbě udělat ale tak moje chyba že jsem se toho tehdy vzdal a prodal.. mám new 3ds bíle pikachu edice a 2ds červeno bílé akorat tedka mám naštěstí kamaráda který to nehraje a pujcil mi hg jenže to pak s tech piratskych musím vymenovat do originalní hry abych pak mohl si přetahnout do black white 2 a tam pkmn už jednoduše dám přes poké banku :) nebo můj problém by byl vyřešen zdá nintendo tyto hry uděla bud remake a nebo jako předplatitel tam dají i hry z nintenda ds. budu si je moc zahrat i na switchi už ted snad mají v plánu tam dát pkmn s gameboy advance a color už tam je jen se řeka na pkmn hry a kdyby tam tedy bylo i nintendo ds ( sice nvm po jakém dlouhém čase) tak by to vše asi vyřešilo a pokedex bych si mohl udělat v pkn home a všude jinde udělat všude a možná i získat ty staré eventy které i dodnes se dají získat :)omlouvám se za chyby jsem dis atd. a na klavesnici ještě nemám háčky atd ..I tak děkuji za zpětnou vazbu a reakci na mojí odpověd :)



lisakVUK
[7] Vložil lisakVUK dne 28.02.2023 v 09:58:30, Odpovědět
IP hash: eec184fb2a861f66

[5] Snorlycz: Pokud vím, od her, které vyšly pro Nintendo DS, lze určitě měnit Pokémony mezi různými jazykovými verzemi her. Vlastně už v GBA to šlo, pamatuji přesuny celé pozice z US Ruby, Sapphire, Emerald do JP a naopak za účelem dodání Pokémona Celebi ze speciálního bonus disku k JP verzi Pokémon Colossea (kde to šlo jen do JP verzí). Všechny tyto verze totiž mají již kódovaná jména Pokémonů tak, že podporují více jazyků (abeced). Nešlo to ve hrách pro GB a GBC, tam byla v JP verzích celá data Pokémona kratší (díky JP znakům, které vyjadřují slabiky byla délka jména v JP verzích omezena). Mezi verzemi, které využívaly latinku (tedy i nemecké) podle mě i tam šlo měnit, ale nebylo to oficiálně doporučováno.

Každopádně od GBA a DS jistě už s tím problém není. Problém může být s "migracemi", kdy se dali jednosměrně transferovat např. Pokémoni z GBA her do DS her kdy se GBA kazetka strčila do spodního GBA slotu Nintenda DS a DS hra si "sáhla" na uložená data. Tam nevím jestli by třeba americká/anglická DS hra neodmítla spolupracovat s německou GBA hrou, to jsem nezkoušel, neboť jsme měl vždy všechny hry EN/US hry a některé japonské (ale migrovat mezi JP a EN jsme také nezkusil).



AHOJ
[8] Vložil Snorlycz dne 01.03.2023 v 14:46:29, Odpovědět
IP hash: x9d7b41b515246ed7

Aha tak to pak nvm kde je problém protože v německé platinum mi nejde dát pkmn do white 2 ale HG eu jde v pohodě pokud teda něco nedělám špatně ...



lisakVUK
[9] Vložil lisakVUK dne 06.03.2023 v 18:44:37, Odpovědět
IP hash: eec184fb2a861f66

[8] Snorlycz: Hele pokud bys mohl dorazit na nějaký ten sraz, vem ty hry s sebou a mrknemn na to. Je možné, že některá z nich je falešná...



AHOJ
[10] Vložil Snorlycz dne 07.03.2023 v 01:58:03, Odpovědět
IP hash: xd075ffcc3482a6cb

ok tedka jsem nemocny )klasická viroza XD) tak se dám dohromady když tak napíšu sem. do práce zatím ještě nechodím protože jsem měl nějaké problémy ze zády takže mám 2 měsíce volna :) každopádně jestli to pujde i nějak jinak rozeznat mohu poslat fotku té pkmn platinum jelikož HG a White 2 jsou originalní protože tam vše funguje jak má jen s platinum to nějak nechce fungovat :) Tak jak budu ready napíšu nebo jestli chceš mohu ti klidně napsat na email ten ještě stále mám :)



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.


Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky