Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Fórum

Koupě Pokémon Sun a Ultra Sun

Milhaus
[1] Vložil Milhaus dne 04.01.2023 v 14:08:15, Odpovědět
IP hash: b16b5c75b0f78836

Ahoj,

po dlouhé době jsem se rozhodl rozšířit svoji sbírku o starší hry v podobě Pokémon Sun a Ultra Sun, nicméně koukám, že všechny české "důvěryhodné" obchody (Alza, xzone, JRC) už je na skladě nemají, pouze menší obchody, u kterých si nejsem jistý, zda jim můžu důvěřovat, že se jedná o originální kopie. Máte někdo zkušenost a dokážete říct, kde se dají obě hry koupit v originální verzi? Možnost je i využít Amazon, ale tam se mi zatím zacházet moc nechce. Nebo je jediná možnost je koupit v digitální distribuci v Nintendo Shopu?

Případně se nebráním ani odkoupení her od někoho z vás, pokud byste mi dali hezkou cenu :) :D



lisakVUK
[2] Vložil lisakVUK dne 05.01.2023 v 23:56:32, Odpovědět
IP hash: 6d8e19d3e2820844

Mám ve sbírce "deluxe" verzi Pokémon Sun, originál zabalenou a nikdy neotevřenou.

DELUXE EDICE OBSAHUJE:

Hru Pokémon Sun

Steelbook

Figurku Solgaleo

Zápisník

Odznak Sun

Nálepky

Asi bych i prodal, ale vzhledem k tomu, že dneska už Deluxe edici neseženeš a tím méně ještě novou, nikdy nerozbalenou, tak za rozumnou cenu.



Milhaus
[3] Vložil Milhaus dne 13.03.2023 v 17:33:37, Odpovědět
IP hash: b16b5c75b0f78836

Omlouvám se za velmi pozdní odpověď. Děkuji za nabídku, jelikož mi stačí nějaká úplně basic, a klidně i digitální, edice hry, tak Deluxe by pro mě byla dost velký overkill :)



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.


Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky