Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Pokemon - vlevo Aktuality Pokemon - vpravo

12. 05. 2010, 19:16 erik518
Ahojte ludia dal som odkaz do fóra ale dam aj sem
obrazek

a ten modrý je VODNÝ ten čo vyzerá skoro ako *prasa* tak ten je OHNIVÝ a ten zelený je TRAVNI.Tak sa tešte aj na dalších.

24. 03. 2010, 15:19 *Impergator*
Nintendo oznámilo ze jeste tento rok vyjde nástupce Nintenda DS. Novinka ma prozatim jméno Nintendo 3DS. Jak jiz v nazvu trochu vypliva bude mit 3D dispkay a to dokonce bez potreby 3D brýli. Dale jak jiz bylo zmineno bude mit ovladani ve stylu Wii. Displaye by meli presahnout hranici 4 palcu stejne jako u DSi LL a meli by byt od Sharpu. Nintendo dale uvedlo ze nove konzole by mela mit vyssi rozliseni. Dalsi podrobnosti uvede Nintendo zacatkem léta na výstavě E3 v LA. Pote ma jeste na tuto konzoli vyjit nove generace Pokémon her. Podrobnosti zatim nejsou zname.

08. 03. 2010, 21:48 chudst
Novinka století! I náš liští se odhodlal k výměně obrázku v nicku :P Tohle bylo takové překvapení, že jsem považoval to dát do novinek za vhodno více, než že možná vyjde (vyšla?!) nová pokémoní hra - Pokémon Ranger 3: Tracks of light. Popravdě jsem se o ní dočetl náhodou a je mi divné, že by měla vyjít 6. března 2010 v Japonsku. Jedná se o hru pro NDS. Nějaké obrázky a další zajímavosti můžete najít zde.
Pokud k tomu někdo má nějaké zajímavosti, zkuste se mě nebo lištímu nějak ozvat a dáme to do novinek.

01. 03. 2010, 19:07 chudst
Přestože to pro většinu z nás není žádná novinka, pořád se najde pár nováčků, kteří nedokáží zprovoznit bez menší pomoci hru na emulátoru. Pro ty jsem připravil návod, který jsem umístil sem. Jelikož je částí návodu i rozbalování a je příliš dlouhé, udělal jsem z něj samostatný návod, jež se nachází zde.

27. 11. 2009, 12:30 lisakVUK
Pokémoni v Česku konečně opět v televizi!
Od 5.12. je možné sledovat seriál na Primě!

31. 10. 2009, 17:24 *Impergator*
Nintendo představilo nové DS jmenuje se DSi LL více informací najdete v sekci Fórum

02. 08. 2009, 19:28 Morx
Pokémon pedometr se vrací
Uvědomuji si, že to už není zcela aktuální novinka, ale na druhou stranu tu zmíněna ještě nebyla.
S vydáním nových remaků her Gold a Silver přichází zpět i hračka, kterou někteří z dob GBC ještě pamatují, pedometr. Kdysi to býval přístrojek, který měřil kroky, obsahoval jednoduchou karetní minihru a roztomilého pikachu, hladového po watících, které jste mohli dávat buď jemu, nebo do Colorových her a získat tím nějaké bonusy. Nový pedometr by měl být ke hrám přikládán. Bude možné si do něj z Heart Gold nebo Soul Silver poslat libovolného Pokémona (je tam místo až pro 3, ale hrát lze vždy asi jen s jedním) a zvyšovat tam jeho štěstí a dokonce i level. Více informací se brzy objeví v sekci návody.
Další věcí, kterou se Nintendo vrací ke starému a oblíbenému a vylepšuje jej je chození jednoho pokémona volně z pokéballu za Vaši postavičkou ve hře. V nových hrách za sebou můžete nechat jít kteréhokoli svého oblíbeného pokémona, sledovat jeho náladu a údajně by měl i občas najít na zemi nějaký užitečný předmět. Jedinou podmínkou je, že pokémon musí být první v partě.
Jinak dnešním dnem začínám pracovat na překladu návodů a informací o těchto nových hrách. Vše se bude objevovat v sekci Návody a jak jsem na to koukal, tak se je na co těšit!

05. 06. 2009, 08:45 *Impergator*
Pokémon DP Galactic Battles! Oficialně online v anglickém jazyce na http://www.cartoonnetwork.com/video/index.html. Ale pozor vzdy jen omezenou dobu po odvysiláni v TV! V Americe (na Cartoon Network) vysilají každou Sobotu v 9 hodin (jejich casu) novy dil. A shlednout ho muzete zrejme do dne dalsiho dilu.Me sice uz dneska nesel prehrat minuly sobotni dil ale nevim cim to bylo :/ porad se mi tam ukazovala reklama na film s Eddiem Murphym. Edit zdá se že na té strance funguje regionální lock a že se vám je nepovede pustit ze to jde jen v USA pokud zjistim jak to obejit návod napisu :)

04. 06. 2009, 01:11 *Impergator*
Nová hra: Pokémon Mystery Dungeon: Explorers of Sky! na Nintendo DS je ohlašena na konec roku 2009 v USA těšit se mužete na nové dobrodružství a na Sky formu Shaymina :)

25. 05. 2009, 02:45 *Impergator*
Pokémon Platinum - Rising Rivals v prodeji! Nová série TCG je tady! Sesbírejte si všechny formy Rotoma a nebo Pokémony které patří Gym Leaderům v Sinnoh! Koupit je můžete bud v hračkářstvích nebo na E-Shopu Blackfiru

«Nejnovější «Novější | Starší» Nejstarší»  
 
Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky