Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat


Návod na Platinum

Tento návod vypracoval Ash493; úpravu ve slohu provedl chudst. Jistě jste již nedočkaví, tak si konečně pusťte hru - začínáme! Jako vždy si na začátku vyberte svoji postavičku, pojmenujete si ji a také pojmenujete rivala.
A již vzhůru do světa plného dobrodružství!


===============================
1. Twinleaf Town
===============================


===============================
2. Sandgem Town
===============================


===============================
3. Jublife City
===============================


===============================
4. Oreburgh City
===============================


Zápas na stadionu: Roark
Geodude (level 12)
Onix (level 12)
Cranidos (level 14)


===============================
5. Jublife City
===============================


===============================
6. Floroma Town
===============================


===============================
7. Valley Windworks
===============================


===============================
8. Eterna Forest
===============================


===============================
9. Eterna City
===============================


Zápas na stadionu: Gardenia
Turtwig (level 20)
Cherrim (level 20)
Roserade (level 22)


===============================
10. Team Galactic Building
===============================


===============================
11. Wayward Cave
===============================


===============================
12. Mt. Coronet
===============================


Zápas na stadionu: Fantina
Duskull (level 24)
Haunter (level 24)
Mismagius (level 26)


===============================
11. Lost Tower
===============================


===============================
12. Solaceon Town
===============================


===============================
13. Solaceon Ruins
===============================


===============================
14. Lost Tower
===============================


===============================
15. Veilstone City
===============================


Zápas na stadionu: Maylene
Meditite (level 28)
Machoke (level 29)
Lucario (level 32)


===============================
16. Valor Lakefront
===============================


===============================
17. Pastoria City
===============================


Zápas na stadionu v Pastoria City
Gyarados (level 33)
Quagsire (level 34)
Floatzel (level 37)


===============================
18. Hearthome City
===============================


===============================
19. Celestic Town
===============================


===============================
20. Jublife City
===============================


===============================
21. Canalave City
===============================


===============================
22. Iron Island
===============================


Zápas na stadionu: Byron
Magneton (level 37)
Steelix (level 38)
Bastiodon (level 41)


===============================
23. Lake Velor
===============================


===============================
24. Lake Verity
===============================


===============================
25. Mt. Coronet
===============================


===============================
26. Acuity Lakefront
===============================


===============================
27. Snowpoint City
===============================


Zápas na stadionu: Candice
Sneasel (level 40)
Piloswine (level 40)
Abomasnow (level 42)
Froslass (level 43)


===============================
28. Acuity Lakefront
===============================


===============================
29. Lake Acuity
===============================


===============================
30. Team Galactic HQ
===============================


===============================
31. Mt. Coronet
===============================


===============================
32. Spear Pillar
===============================


===============================
33. Distortion World
===============================

Image
Image
Image
Image

Zápas: Cyrus
Houndoom (level 45)
Gyarados (level 46)
Weavile (level 48)
Honchkrow (level 47)
Crobat (level 46)

Image

===============================
34. Sandgem Town
===============================


===============================
35. Lake Verity
===============================

Image

===============================
36. Lake Valor
===============================

Image

===============================
37. Lake Acuity
===============================

Image

===============================
38. Sunyshore City
===============================


Zápas na stadionu: Volkner
Jolteon (level 46)
Luxray (level 48)
Electivire (level 50)
Raichu (level 46)


===============================
39. Road to Pokemon League
===============================


===============================
40. Victory Road
===============================


===============================
41. Pokemon League
===============================


===============================
4. Elite Four
===============================


Zápas v Elitní čtyřce: Aaron
Yanmega (level 49)
Drapion (level 53)
Heracross (level 51)
Scizor (level 49)
Vespiquen (level 50)

Zápas na Elitní čtyřce: Bertha
Whiscash (level 50)
Hippowdon (level 52)
Gliscor (level 53)
Golem (level 52)
Rhyperior (level 55)

Zápas na Elitní čtyřce: Flint
Houndoom (level 52)
Infernape (level 55)
Flareon (level 55)
Rapidash (level 53)
Magmotar (level 57)

Zápas na Elitní čtyřce: Lucian
Mr. Mime (level 53)
Espeon (level 55)
Bronzong (level 54)
Gallade (level 59)
Alakazam (level 56)


Zápas se šampionem: Cynthia
Spiritomb (level 58)
Lucario (level 60)
Garchomp (level 62)
Togekiss (level 60)
Milotic (level 58)
Roserade (level 58)


Ash493
Zpět na seznam návodů
Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2019
Webdesign by Akela Taka 2001-2019
Novinky
Credits Novinky