Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Fórum

Konečně pořádna adaptace Hoennu

[1] Vložil Roudy dne 03.06.2024 v 12:40:43, Odpovědět
IP hash: ac525601a0140252

Pamatujete si ten okamžik, kdy se před více než 20 lety přestalo vysílat Pokémoní anime? Tehdy jsme přišli o vyvrcholení Johtové ligy a především jsme byli ochuzeni o celou ságu z oblasti Hoenn a Battle Frontier. I když se anime po letech vrátilo, začalo se věnovat tehdy aktuální 4. generaci. Pro ty, kteří toužili po pořádné adaptaci dobrodružství v Hoennu, mám dobrou zprávu. Poslední svazek mangy Pokémon Special, kterou u nás vydává nakladatelství CREW, se nedávno dostal k závěru Johta a začal vyprávět příběh právě z regionu Hoenn. Dejte vědět, jak se vám líbí příběh z perspektivy trénerky Sapphire a účastníka Contestů Rubyho.

Pokémon 15: Gold & Silver Ruby & Sapphire

 

Zpráva byla změněna dne 03.06.2024 v 12:41:35



img
[2] Vložil Dratini dne 12.06.2024 v 19:09:34, Odpovědět
IP hash: xcff7d750f5c21e5e

Proto jsem chodil na AGOA fórum, stahoval odtud díly i titulky, abych to viděl aspoň nějak. Mangu sbírám a přečetl jsem všech 14; tohle je jediná, která mi chybí. Mangu si plánuju koupit za měsíc (mám pravidlo, že co měsíc, to jedna nová manga), tak pak dám vědět. Jinak staré díly mangy mi přišly fajn, nakreslené je to hezky, i když příběh mi někdy přijde takový mírně přitažený za vlasy. Ale beru to jako takovou odpočinkovku, co si čtu po cestě busem/tramvají, tak mi to tolik nevadí. Možná škoda, že je manga černobílá (barevné komiksy se mi líbí víc).



Aura is...

...with me
[3] Vložil Ash493 dne 12.06.2024 v 21:12:00, Odpovědět
IP hash: 2e0180dcef113e09

> Proto jsem chodil na AGOA fórum

Pěkná zmínka.



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.


Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky