Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Fórum

23. Pokétábor/Pokéčundr (2024)
(13.7. - 20.7.)
VOLNÁ MÍSTA v chatkách i ve stanech
Platby záloh do 14.2., pak místa propadají

img
[1] Vložila Organizatori dne 12.12.2023 v 13:28:54, Odpovědět
IP hash: eec184fb2a861f66

ZÁLOHY:

Budeme muset tentokrát brzy uhradit zálohy a to ve výši 1500,- Kč/os (bez ohledu na konkrétní chatu),

Termín pro úhradu záloh je na Valentýna - 14.2., NE POZDĚJI!

č.ú.: 5542255/0300, popř. "platba na kontakt" 737 122 132. Do poznámky napište svůj nick a "čundr 2024".


Doplatky posléze na přelomu květen/červen



S ohledem na dohodnuté střídání kempů s chatami a umístění v Čechách a na Moravě (což bylo mimochodem porušeno, protože letos měla být Morava, ale nenašla se vhodná chata, tak jsme měli 2x za sebou čundr na území Čech) vychází na příští rok kombinace kemp na Moravě a to konkrétně severnější části, kde už delší dobu čundr nebyl.

Pokud se někdo diví, že ještě není vyhlášeno (zaznamenal jsem dokonce názor že snad čundr vůbec nebude), důvod je prostý, oslovené kempy reagovaly ve smyslu, že na rezervace na příští rok je ještě brzy.



Vítězem výběru v nejlepším poměru cena/výkon se stal Kemp Budišov. Pokud Vás zajímá přesná poloha na mapě, tak zde.


KDY: 13.7. - 20.7.


MOŽNOST SNÍDANÍ kemp nabízí snídaně formou švédských stolů na 150,-Kč/os/den - každý den v čase 8:00-9:30. V případě zájmu objednáme pro část pokémonů :)


Ubytování bude primárně v chatkách s vlastním sociálním zařízením, případně je možné dokoupit i stany, nebo chatky bez vlastního soc. zař. či bungalovy atp.


Předběžně předpokládané:

1. chata pro 5: Morx+, Kimimari+, Adam+, Flereontyš+, Termuza+, Ron, Zyra, Ferda

2. chata pro 5: Vuk a spol.

3. chata pro 4: Dratini-, Sczther, Raichu-, Sanky-

4. chata pro 4: Lugiak+, Fenek, Scytherka-, Lerry+

5. chata pro 3: Nikipuff+, Elaprásek+, Rásulka+

6. chata pro 3: Cool+, Yamato+, Lyco+

7. chata pro 3: Lugia+, Verča+, Kochta+, Kili

8. "Sud" pro 2: Dolor+, Tobi+


chata pro 3: Infernape, Barca, ?

chata pro 3: Chikorita, Jarek, ?



Ceník

Druh ubytováníCena (na celý pobyt)
3místná chata2750 Kč (/os při plném obsazení)
4místná chata2500 Kč (/os při plném obsazení)
5místná chata2250 Kč (/os při plném obsazení)
"Sud" pro 2[28]1500 Kč* (/os při plném obsazení)
Stan do 3 lidí560 Kč (stan) + 1155 Kč (/os)
Stan nad 3 lidi840 Kč (stan) + 1155 Kč (/os)
Kdekoliv pes420 Kč (nutno předložit očkovací průkaz)
Automobil (park.)350 Kč



Ceny jsou vč. rekreačního poplatku.

Při neobsazených místech na chatce je třeba neobsazená místa doplatit v plné ceně (bez rekreačního poplatku 105,- Kč)

 

Moderátor upravil zprávu dne 15.07.2024 v 13:54:24




Příspěvky 31 – 50 z celkem 50. Zobrazit vše.

Моrx
モルックス
 
[32] Vložil Morx dne 08.02.2024 v 14:33:24, Odpovědět
IP hash: 8e1b56a9bf4e1f64

Vuk uhradil zálohu za celou 5místnou chatku :)



Моrx
モルックス
 
[33] Vložil Morx dne 08.02.2024 v 20:30:39, Odpovědět
IP hash: 8e1b56a9bf4e1f64

Sanky zaplatil zálohu :)



[34] Vložil Yamato dne 08.02.2024 v 21:08:36, Odpovědět
IP hash: 3ccfdb12ee84b349

[33] Wahoo! Legendární pan Sanquííí se nám vrací :3

 

Zpráva byla změněna dne 08.02.2024 v 21:08:53



lisakVUK
[35] Vložil lisakVUK dne 09.02.2024 v 13:35:08, Odpovědět
IP hash: eec184fb2a861f66

[32] Morx: Díky za update.

Ta kempová snídaně by připadala občas v úvahu, kdyby ji ovšem nabízeli v rozumném čase. Pokémoni nevstávají na čundru v 8, takže alespoň do 10:30 by to bylo ideální.



Моrx
モルックス
 
[36] Vložil Morx dne 09.02.2024 v 15:20:20, Odpovědět
IP hash: 55f974eec1e0d6ed

[35] lisakVUK: Ty snídaně mají 8:00-9:30. My to pro nás a naše děcka brát budem, odpadne starost o jedno jídlo denně, kvůli tomu stojí za to si přivstat (a to taky normálně doma vstáváme mezi 10 a 11 :D)



[37] Vložil Lugiak dne 10.02.2024 v 11:46:48, Odpovědět
IP hash: x907547c3d203a701

Já si kvůli snídani taky klidně přivstanu a připlatím za jedno krmení zdarma bez starostí.

Upřímně i náš hotel má snídaně "jen" do desíti. Více mají snad už jen 4* a více hvězdičkové hotely. Zálohu hodlám zaplatit jen to bude kapku na poslední chvíli čekám na výplatu.



Моrx
モルックス
 
[38] Vložil Morx dne 13.02.2024 v 12:51:18, Odpovědět
IP hash: 8e1b56a9bf4e1f64

Potvrzuji přijetí plateb od Lugiaka, Raichu a Kochty



Моrx
モルックス
 
[39] Vložil Morx dne 13.02.2024 v 13:17:54, Odpovědět
IP hash: 8e1b56a9bf4e1f64

Lugiak, Fenek, Scytherka: Přesunul jsem Vás do chatky pro 3, jak jste původně preferovali, protože čtvrtý se k Vám dosud nepřihlásil a chatka pro 3 se nám uvolnila, takže to šlo.



Моrx
モルックス
 
[40] Vložil Morx dne 13.02.2024 v 14:40:10, Odpovědět
IP hash: 8e1b56a9bf4e1f64

Potvrzuji přijetí zaloh - Yamato, Lyco



Моrx
モルックス
 
[41] Vložil Morx dne 13.02.2024 v 23:43:46, Odpovědět
IP hash: x4fc4363337106f60

Potvrzuji přijetí zálohy od Scytherky :)



Моrx
モルックス
 
[42] Vložil Morx dne 14.02.2024 v 13:07:52, Odpovědět
IP hash: 812be2fb12fdfc6f

Přijata záloha od Scythera, všem díky za spolupráci.

Pokud by se někdo chtěl na čundr přidat i v pozdější době, napište, pokusíme se v rámci možností kempu vyjít vstříc :)



Моrx
モルックス
 
[43] Vložil Morx dne 17.06.2024 v 19:25:27, Odpovědět
IP hash: xa134cf7220284f2d

Jemně všem připomínám doplatky ;)



K
[44] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 20.06.2024 v 20:07:00, Odpovědět
IP hash: 133ebd886f0b1c9

Už se nějak plánuje odjezd z Prahy? Přes den jede pár Leo Expressů do Suchdolu nad Odrou a odtud jezdí pak osobáky do Budišova nad Budišovkou, předpokládám že se hromadně nějakou touto variantou?



lisakVUK
[45] Vložil lisakVUK dne 21.06.2024 v 10:03:41, Odpovědět
IP hash: eec184fb2a861f66

Měl jsem v plánu tady zveřejnit nějakou možnost za nás v průběhu příštího týdne, ale samozřejmě je možné, že jiné skupině bude vyhovovat jiný spoj.

Musím se na to pořádně podívat a naplánovat to, přece jen ty odjezdy z Mostu, Děčína, Chomutova atd.. mohou být komplikovanější a potřebuju tam naplánovat i nějaké rezervy, protože vlaky málokdy jednou přesně na čas.



[46] Vložil Lugiak dne 21.06.2024 v 10:28:33, Odpovědět
IP hash: xcc76143dc6753bcc

Drakomobil letos bude mít místo odletu z Kolína. Důvodem je že tam nově bydlím a je to odtamtud blíže než zajíždět do Prahy. Kdyby chtěl někdo využít jedno z tří dostupných míst má možnost



Моrx
モルックス
 
[47] Vložil Morx dne 01.07.2024 v 15:35:09, Odpovědět
IP hash: 8e1b56a9bf4e1f64

Přátelé, pro info v kempu je "restaurace" s točeným pivem a nějakou nabídkou jídel. Přijímají však POUZE HOTOVOST. Mějte proto prosím s sebou dostatek :).



lisakVUK
[48] Vložil lisakVUK dne 02.07.2024 v 10:44:57, Odpovědět
IP hash: eec184fb2a861f66

Přidávám slíbené předpokládané odjezdy naší skupiny. Zvolené spoje reflektují příjezdy mimopražských, se kterými musíme odjezd koordinovat + nějakou rezervu (zvláště vlaky jsou v tomto nevyzpytatelné a je třeba počítat se zpožděním). Jinak vlastní cestu z Prahy lze realizovat s jedním přestupem, ovšem za předpokladu, že bychom volili vlaky LEO Express, které jedou přímo Praha - Suchdol nad Odrou. S LEO ale nemám moc dobrou zkušenost a navíc jsou dražší, proto volím primárně spoje s přestupem v Hranicích na Moravě.

Odjezdy z Děčína
2 možnosti, neboť vlaky, zejména ty mezistátní, někdy nabírají velké zpoždění.


případně



Odjezdy z Mostu
(jedna možnost, autobus z Mostu je většinou spolehlivý)



Hlavní část cesty, Praha - Hranice na Moravě
(první možnost - ČD, pokud pujde vše hladce asi nejlepší, druhá záložní s RegioJet nám přidá dalších cca 30 minut s jen o něco pozdějším dojezdem, třetí je vyloženě krizová pro případ velkých problémů)





Druhá část cesty, Hranice na Moravě - Budišov nad Budišovkou
(dávám sem jedninou možnost, kdyby se něco pokazilo, vyřešíme "ad hoc", další podobný spoj jede za 2h, případně je možné volit ještě něco s více přestupy)



Pokud by měl někdo lepší návrh (ale respektující příjezdy mimopražských a jejich případné zpoždění), pak ho sem klidně napište.

 

Zpráva byla změněna dne 02.07.2024 v 10:51:24



[49] Vložil Lugiak dne 13.07.2024 v 02:50:18, Odpovědět
IP hash: 8d5606bc9eb6f505

Kdo jede zítra drak busem tak sraz v OC Futurum Kolín cca v 14 hodin



[50] Vložilo Sanky dne 14.07.2024 v 16:01:32, Odpovědět
IP hash: 3ef7e40e58229baf

Dorazím někdy mezi úterým a čtvrtkem



img
[51] Vložil Dratini dne 20.07.2024 v 16:56:59, Odpovědět
IP hash: xed112a1e774dc80e

Letošní poké-čundr se nesl ve znamení pohody a harmonie. Jako obvykle se účastníci fragmentovali na menší skupinky. Vypíchl bych tady, co se mi na čundru líbilo:


S výběrem kempu jsem byl velice spokojený:

- dobře vařili (a za docela normální ceny)

- byla zde možnost se koupat v zatopeném lomu nebo v bazénu (i když kvalita vody v lomu nebyla nejlepší – voda trochu zapáchala)

- hezké mini-golfové hřiště

- společenská místnost, která se ponejvíce používala pro hraní deskových her, ale také i pro hraní taneční hry na DDR padu, případě prostě pro relax a pohodu

- u chatek grill, ohniště – obojí se využilo nejen k přípravě špekáčků, hermelínů, kukuřic, lososa nebo jiných dobrot, ale hlavně jako shromaždiště, kde si lidé povídali. Posezení nám zpříjemňovala také Morxova piva Oxymoron a Sakuráč.

- cca jeden kilometr od kempu vesnice Budišov s autobusovým nádražím, obchody a bankomatem

- pro děti možnost vyblbnout se (volejbalové hřiště, trampolína, …)

- hezká příroda okolo (lesy, kopce, travnaté pláně a pole), naučné stezky (třeba Břidlicová)


Na čundru nezaznamenal žádné velké spory nebo hádky, naopak jsem měl pocit, že všichni se tak nějak rádi viděli a bavili se v rámci možností.


Velice mě potěšilo, že se za námi zastavili lidi jako Ian, nebo Ender, které jinak potkávám už jen sporadicky. Sanky bohužel z osobních důvodů nemohl s námi být už od začatku, ale jsem rád, že jsme si s ním užili aspoň tu druhou půlku čundru. Turtwig ze zdravotních důvodů taky bohužel nemohl přijet, ale věřím, že příští rok mu to vyjde a těším se na něj.


Chtěl bych poděkovat Raichuovi za jeho organizování náročnější hry Slay the Spire, Yamatovi za Zoo Vadis (hrálo se tam i mnoho jiných her, jako třeba Inovace nebo Botanica, které jsem neměl tu čest vyzkoušet). Lugia a Verča zase dovezli pokémoní TCG, tak jsem si s Verčou taky dvě hry dal a musím jí pochválit, že se jí dobře podařilo ty balíky vyvážit, aby byly proti sobě vyrovnané. Já jsem taky nějaké deskovky přivezl (jednak svoji ručně vyráběnou pokémoní, jednak Evoluci a nějaké další, ale ty další už se nestihly). U složitějších deskovek někdy trochu trvá, než se chytím a vstřebám pořádně pravidla i efekty jednotlivých karet, ale i tak je super mít možnost si zahrát a díky i za trpělivost organizátorů, když někde něco popletu.


VUK, Morx a Yamato si jako tradičně vzali na starosti i organizování výletů, za což jim děkuji (i když toho Yamatova jsem se bohužel nezúčastnil, což mě trochu mrzí; ten den jsem byl prostě utahaný a potřeboval jsem se víc prospat). Počasí na hlavní Morxův výlet vyšlo super, u VUKových výletů bylo bohužel poněkud vedro a dusno, ale dalo se to. Všechny výlety byly fajn a nejvíc se mi asi líbila druhá část Morxova výletu, kde jsme byli jenom čtyři (já, Ian, Sanky a Scyther).



Morxovi chci poděkovat za přivezení DDR padu a Scytherovi a Sankymu za připojení k notebooku a k obrazovce a vyřešení technických problémů. Taneční kroky mi bohužel moc nejdou, nikdy jsem nebyl rytmicky založený člověk, ale stejně bylo fajn si na desce zatancovat aspoň ty lehčí levely (typicky tak obtížnost 3). Budu ale do příštího roku trénovat a polepším se. :-D Naopak obdivuju Scythera, Sankyho a nejvíce Iana, jak těžké levely zvládají (obtížnost 8 nebo 9, pokud by to někoho zajímalo.


Kimimari bych moc chtěl poděkovat za krásnou Henu kresbu Dratiniho a Dragonaira na mé rameno, bylo to moc milé.


Morxe bych chtěl povzbudit, že má umělecké vlohy a rozhodně by měl v psaní své knihy pokračovat. Jeden večer nám totiž přečetl první kapitolu své knihy a mně osobně se moc líbila. Pokud všechny kapitoly budou tak dobré, jako ta první, knížka by se myslím dala i vydat. Taky jsi to i hezky dokázal přečíst (dobře intonovat hlas a tak).


Když už jsem u toho psaní, za dva roky by bylo super uspořádat autorské čtení povídek z Pika a PJZ, bude to asi u některých lidí hodně sranda a hodně cringe současně.


Specificky lidem z mojí chatky (Raichu, Scyther a Sanky) chci poděkovat, že jste byli fajn parta, byla s vámi sranda, bavilo mě překapávat (amatérský komunitní projekt překládání hry pokémon Red do češtiny), zpívat písničky (pokémoní i jiné, speciálně Jenny, oh Jenny), povídat si s vámi, hrát deskovky, chodit na výlety, a tak všechno. Taky za psychickou podporu, když jsem se necítil fajn.


Líbilo se mi, že se na čundru odehrávaly aktivity související s pokémony (některé čundry už mi připadaly spíš jako sraz party kamarádů, co se kdysi seznámili přes pokémony, ale teď už se tomu nevěnují – ale tento čundr takový nebyl). Specificky hraní pokémon go, zpívání pokémonech písniček (dokonce jsme na ně tancovali i na DDR), hraní pokémonech kartiček, zkoušeli jsme i „hádej pokémona“, lidé si na čundr brali poké-plyšáky, překapávání (viz výše), a tak dále.


Na čundru jsem potkal i nějaké pro mě nové lidi (Dolor, Tobiáš, Termuza, Lerry), což bylo taky fajn a těším se na příště.


Lugiakovi patří díky za tradiční pokémoní dračí taxi služby.


Tak zase za rok.

 

Zpráva byla změněna dne 21.07.2024 v 18:24:33



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.


Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky