Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Fórum

Pokémon burza u Veselého draka

(sobota, 11.11. 2023)

lisakVUK
[1] Vložil lisakVUK dne 08.11.2023 v 11:00:29, Odpovědět
IP hash: eec184fb2a861f66

Termín: sobota 11.11.2023

Čas: 10:00-16:00

Místo: NC Fénix, Freyova 945/35, Praha 9 (metro B Vysočanská)

Lokalita: Druhé patro, food court

[stránka akce]

Na první této burze jsme byli, je to tedy zaměřené zejména na kartičkáře. Karty tam seriozně vykupuje Onix (byl s námi na jednom čundru, organizoval karetní turnaje), který nyní podniká v tomto oboru. Bohužel akce přitahuje také dost lidí, "vychytralých", ochotných vás obrat o cenné karty, takže pozor komu co prodáte nebo vyměníte (já se spálil s jedním klukem, který mě přemluvil k nevýhodné výměně karty s tím, že po ní hrozně touží a pak jsem se dozvěděl, že ji prodal právě Onixovi).
Jinak nevím, zda na této burze někdo z nás bude, takže spíš pro zájemce, kteří by se tam chtěli podívat nezávisle na nás.

vizitka

Z minulé akce

Zoro-Rai

 

Zpráva byla změněna dne 08.11.2023 v 11:05:54



img
[2] Vložil Terjón dne 08.11.2023 v 11:51:11, Odpovědět
IP hash: x56f4ff43968c7c93

[1] lisakVUK: Tyjo, to je mi fakt líto. O jakou kartu šlo? Obecně s covidem s rozšířil obrovský zájem o TCG jakožto "cenných papírů" a kde se točí velké finance, tam se začnou objevovat podvodníci.

Jinak takovýchto "burz" je strašně moc a v Praze se něco koná v podstatě každý druhý víkend.

Rád bych jen zmínil, že i Onix ty karty prodává docela draho. V porovnání s cardmarketem jsou jeho karty tak 1.5x až 2x dražší: Cardmarket. Ale chápu, když to někdo chce dělat profesionálně, musí ty ceny trošku nadstřelit :) Jinak proti Onixovi nic nemám, na prevkách mi přišel vždy jako kvalitní rozhodčí a sám jsem od něj párkrát kartu koupil



lisakVUK
[3] Vložil lisakVUK dne 08.11.2023 v 14:57:49, Odpovědět
IP hash: eec184fb2a861f66

[2] Terjón: Hele byla to nějaká ta dvojitá (složená ze 2 samosttaných karet) a něco jsme za to dostal. Věděl jsem, že to co se týká hodnoty je pro mě nevýhodná výměna, kluk (školák) prosil, že by ji chtěl do sbírky tak jsem do toho dobrovolně šel. Naštvalo mě ale když jsem se dozvěděl, že ji prodal a hrál tedy habaďůru s cílem vydělat peníze. Jinak tam bylo víc lidí snažících se o nevýhodné výměny.. ale tak pokud člověk trochu tuší, nenechá se obrat.



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.


Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky