Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Fórum

Nemohu se zůčastnit misí ani online turnajů (Pokemon Moon)

Eba-chan
[1] Vložila Eba-chan dne 25.04.2017 v 18:32:12, Odpovědět
IP hash: 727b6c8d1b70bfa5

Ahojík,

snažím se zúčastnit misí nebo turnajů (jen tak pro zábavu), ale navzdory tomu, že mám už Game Sync, tak se mi ani jedno nedaří. Mise vidím jako prázdné, i když mi hra hlásí, že nějaká běží. A u turnajů mi píše, že není nic, čeho bych se mohla zúčastnit. Je to poprvé, co hraji na 3DS Pokemoní hru, takže mi asi něco uniká. V Nintendo účtu mám nastavenou češtinu, Českou republiku a tak. Účet u Nintenda mám starý, tak starý že jsem ani netušila, že ho mám XD

Předem díky za odpovědi :-)



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling je umnění | Design Your Universe
John Beak's Website | PokéSport (VGC)
[2] Vložil John Beak dne 25.04.2017 v 20:42:53, Odpovědět
IP hash: 6a9b985f168657f5

Online funkce na Global Linku nejsou nijak vázané na Nintendo účet. Jsou vázané na Global Link účet. Web Global Linku je matoucí a vypadá úplně jinak, když člověk není přihlášený.

Momentálně běží Global Mission Harvest Poké Beans!, která začala dnes o půlnoci (UTC) a skončí 8.5. Aby se započítaly Tvé výsledky z Global Mission, musíš se do ní nejdřív přidat (k tomu slouží recepční napravo u vchodu do zámku v Plaze) a potom před koncem až budeš mít nahráno se musíš znovu připojit na Game Sync (tento druhý krok je povinný a bez něj se Tvůj progress nezapočítá; můžeš ho opakovat kolikrát chceš).

Na online turnaje je potřeba se nejdřív přihlásit na webu Global Linku. Jakmile jsi na webu přihlášená, ve hře musíš jít v Plaze online a pak zvolit Battle -> Battle Spot a tam Tě to nechá stáhnout digital ID. Když se pak budeš v turnaji účastnit prvního zápasu, vybereš battle box se svým týmem. Ten se zamkne a po zbytek turnaje ho nesmíš měnit a ani s těmi pokémony nemůžeš hýbat in-game mimo turnajové zápasy. Záměčky se z pokémonů dají odstranit až po skončení turnaje a to připojením k Battle Spotu.

Další turnaj je 2017 International Challenge April, který se hraje podle VGC 2017 pravidel tento víkend (28.-30.4.). Registrace jsou do 27.4.

Omlouvám se za špatně strukturovaný post bez obrázků; nemám teď trpělivost se víc soustředit.

Edit: lol, chybějící uvozovka dokáže dobře rozbít post. Se divím, že to prošlo HTML kontrolou.

 

Zpráva byla změněna dne 25.04.2017 v 20:44:05



Eba-chan
[3] Vložila Eba-chan dne 28.04.2017 v 15:01:02, Odpovědět
IP hash: 727b6c8d1b70bfa5

Díky moc, už to mám :-D



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.


Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky