Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Fórum

bude objeven Volcanion

slim
[1] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 07.02.2015 v 13:40:57, Odpovědět
IP hash: c99e747a43d493bd

až bude objeven nový pokémon VOLCANION tak udeří ve světě další mohutná vlna populárnoti. už se těšíme až se tato událost stane. u nás je pokémon populární ale nedosahuje populárnosti v jiných zemích a to by se tímto mohlo zmněnit. protože dneska jsou tady populární takový věci jako iphony, předražené oblečení a alkohol nebo řešení politiků a tak a to přitom nejsou opravdové fenomény. takže lidi by se tady měli naučit víc fandit pokémonu než takovým věcem.



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling je umnění | Design Your Universe
John Beak's Website | PokéSport (VGC)
[2] Vložil John Beak dne 07.02.2015 v 14:16:27, Odpovědět
IP hash: 5e9547743a81956b

Souhlasím, že jsou zmiňované věci nesmyslně populární/exponované. Žijeme v konzumní společnosti, kde do nás masová média neustále hustí nesmysly, aby odvrátili náš zrak od toho, co je opravdu důležité.

Sám používám místo iPhonu mobilní telefon, místo předraženého značkového oblečení oblečení (a trička s potiskem si designuju sám), místo alkoholu aspergerův syndom a místo politiků rozum a logiku. A mám pokémony.

-

Game Freak mi ukradl můj nápad, protože parního fakemona se stejnou typovou kombinací a podobnými schopnostmi jsem vymyslel už v roce 2003. Pracovně se jmenoval Swiftem a vypadal jako modro-červená šipka. Uměl levitovat, což mu pomáhalo se pohybovat v sopečných jeskyních, kde žil. Útočil párou. Není to poprvé, co okopírovali můj design. Ale já je žalovat nebudu, protože mi tím akorát dali za pravdu, že jsou to dobré designy a že se podle nich měli udělat pokémoni.



Aura is...

...with me
[3] Vložil Ash493 dne 08.02.2015 v 12:24:44, Odpovědět
IP hash: 2e0180dcef113e09

[1] : Jiných zemích jako Japonsko a... Japonsko?



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.


Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky