Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Sedmý den: Pátek, 6. srpen 2010
 
foto
Předposlední den ráno bylo konečně trochu času, abych uplatnila svoje obrázky s ptáky. Nejmenovaný kocour mi anonymně ochotně seřadil všechny sady, včetně 68 obrázků sov.
 
foto
Dopoledne se za námi stavil i RUKARIO Ňákámůra.
 
foto
Odpoledne, kolem dvou hodin, jsme (někteří) vyrazili vlakem do Ostravy, tentokrát podívat se především do obchodů.
 
foto
Quest na lavičce v Ostravě čeká na tramvaj. Tohle je jeden z mála momentů, kdy měl zavázané tkaničky od bot.
 
foto
Jako první jsme se zastavili v Dráčikovi prohlédnout si hračky. Zanedlouho jsme se tam setkali s TRDrakem, Morxem a ostatními, kteří se vezli jejich autem.
 
foto
Později jsme zašli do nákupního centra, kde jsme dlouho čekali na Vuka, který se šel někam ztratit, a pak zase na Draka, který udělal totéž. Dlouhou chvíli jsme si krátili hraním skvělých retro her.
 
foto
V hračkářství si TRDrak vyhlédl krásnou figurku draka albína, která stála 800 Kč. Protože se mu povedlo přesvědčit nás, Pokémony, abychom mu na draka přispěli, honem běžel si ho koupit. Jen se podívejte na ten jeho šťatsný výraz ve tváři - to se i těch pár korun vyplatí obětovat, když tohle vidíte.
 
foto
Detail na draka.
 
foto
Já jsem se vrátila s Drakem autem a zašli jsme si ještě do naší oblíbené restaurace i s Mňauem na večeři na králíka. Mňam. Ostatní Pokémoni si na večeři zašli v Ostravě.

Vrátili jsme se relativně brzy (asi v osm hodin). Někteří Pokémoni se připravovali na nastávající Multibattle turnaj, jiní večeřeli, četli si na notebooku nebo rasili Marluxiu v Chain of memories.
 
foto
$!r zůstal dočasně zcela opuštěn při večeři během rozehraného Bang!u.
 
foto
A už to začíná, Pokémonský Multibattle turnaj! Temelíne, Scythie, jen jim to nandejte!
 
foto
Jenže Onix s Morxem, ačkoliv s každým jeden zápas prohráli, nakonec všechno vyhráli, protože se hrálo na dva vyhrané zápasy. Spoinkové.
 
foto
Totodil se Scytherem neměli nejmenší šanci.
 
foto
"Ty ***!", jak všichni známe Totíkův slovník, gratuluje Charmymu (jenž byl v týmu s Lennym) k výhře.
 
foto
Suicune Wolf a JD vítězí nad Toto+Scytherem i Lenny+Charmym!
 
foto
Pohoda, to dáme.
 
foto
Při zápase s Onixem a Morxem se Jirachimu a Sui na čelech objevuje pomyslná kapička potu.
 
foto
Onix s Morxem vyhráli a zde se chlubí svými vyhranými figurkami ve vajíčku.
 
foto
My jsme v noci Morxovi také gratulovali k výhře tím, že jsme začali uklízet pokojíček - sešlapávat láhve - když chtěl spát. Nevím jak to, ale Morx vypadal, že naši snahu nedovede plně ocenit.
 
foto
Abychom Morxovi vyjádřili naše sympatie, složili jsme mu a nahráli pomocí Elektroplanktonu písničku o tom, co je Morx. Morx nám zase své sympatie vyjadřoval tím, že vypínal pojistky, aby už se nám konečně to DSko vybilo.

Nakonec jsme toho však nechali (for the sake of Lenny and Jearynen...) a Morx mohl jít spát. My s Totodilem a Mňauem jsme však ještě asi do šesti do rána pařili PictoImage, abychom si pořádně užili poslední zbývající čas na PokéČundru. Ani už nedošlo na plán dát Morxovi do trenek zubní pastu... :-}
 
( 1.den, 2.den, 3.den, 4.den, 5.den, 6.den, 7.den, 8.den) Fotky z osmého dne --> 
 
Fota nafotili: Suicune Wolf, *Tyracroc*, Ashelinka, TRDrak, LišákVUK, Mňau

Pozn. Veškeré stížnosti směřujte k sobě, autorka této webstránky nemůže za vzhled uvedených xichtů a obrázků, za ten si může každý sám ^___^

Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2021
Webdesign by Akela Taka 2001-2021
Novinky
Credits Novinky