Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Pátý den: Středa, 29. červenec 2009
 
foto
Další povedený výraz naší Ashelinky.
 
foto
Totodil spal každý den nejméně do 11, ale většinou tak do dvou odpoledne.
To samozřejmě Auru nebavilo, takže se s námi potulovala před srubem,
nebo chodila na výlety.
 
foto
Protože Glutexo řval a skákal do 4 do rána a protože před srubem Pokémoni nadělali smetiště, nepoké kempisté si na nás stěžovali (tradičně :)). Ráno se proto dobrovolníci TRDrak a Wartortle dali do úklidu kuchyňky, poté, co již Morx zlikvidoval PokéSmetiště (kde jsme si chtěli vypěstovat Muka... smůla, snad příště).
 
foto
Já koukám se do krabice co leží tu na podlaze...
 
foto
Rukario dělá, že taky něco dělá.
 
foto
Zato ECK s Karyannou vůůůbec nic nedělají.
 
foto
Blue vysvětluje malé holčičce odvedle, jak se to má s Aurou.
 
foto
Vzbudili se Lišák Vuk a Charmy a ptají se, co že si to kdo stěžoval.
 
foto
Ptají se Charly...
 
foto
Ptají se i Morxe.
 
foto
A Ash vylézá z auta, neboť právě s PePkem přijeli z nákupu. Asi.
 
foto
A zatímco Totodil prospal celý den, my jsme se s Glutexem, Lenny, Lišákem atd. vydali Cashkařit. Chodili jsme pavoukovitě a našli jsme asi 3 cashky. Pak jsme se usídlili na oběd v hospodě, a vzhledem k tomu, že TRDrak vyhlásil na 18. hodinu PokéSoutěž, část se nechala odvézt Jijinkem zpět do kempu, zatímco zarytí cashkaři casheřili dál.
 
foto
Charla v rukavičkách kuje pikle.
 
foto
Tradiční PokéShromáždění. Taková vznikají vždy, kdy se jde někam hromadně.
Během čekání na "všechny" ostatní již-přítomní Pokémoni blbnou před srubem.
Běžná PokéShromáždění trvají kolem půl-až-hodiny, podle počtu srazivších Poké.
 
foto
Poté, co jsme se rozdělili na skupinky po pokojích, nás TRDrak odvedl do lesa, a tam pošeptal tak, abych to zaručeně neslyšela, že se stejně nehraje v týmech (což bylo odhlasováno), ale hezky každý sám za sebe. A hledali jsme schované Pokémony a jejich vývoje, a hlavně také dobře schované legendy.
 
foto
Hledáme... Pokémony v kupce mechu.
 
foto
Obchodník Lišák Vuk mění nalezené Pokémony za takové, kteří se mu hodí - neboť vývoj bez basica je bezcenný a dva tytéž Pokémoni jsou rovněž k ničemu. Z naší "skupiny" našel nejvíc Pokémonů jednoznačně Kuřeto, a rozhodl, že si střihneme, a kdo vyhraje, získá všechny naše Pokémony a poté i plyšáka, pokud ho v hromadném počtu vyhrajeme. Vyhrál Celebi.
 
foto
Takto vypadali hledaní Pokémoni, tihle jsou z Vukovy sbírky. Hned po příchodu do kempu Blue vymyslel turnaj, ve kterém si každý smíme vytrénovat jen ty Pokémony, které jsme našli během této hry. Vytrénujeme je na 30. level, musí být chycení (žádný breeding) a nesmí mít TMka ani itemy. Turnaj byl vyhlášen na páteční ráno.
 
foto
Večer TRDrak griloval křidýlka, která den předtím nakoupil a naložil do marinády.
Mňamka za poplatek asi 50Kč.
 
foto
Aura a Grillovací brikety :]
Večer jsme byli s Totodilem na pokoji a trénovali jsme 30. na páteční turnaj. Protože příští den odpoledne odjížděl Kuře, tak jsme s ním večer na pokoji ještě kuli různé pikle. Například Astonovcům na pokoji jsme ve čtyři hodiny ráno rozsvítili. Ale protože to nikoho nevzbudilo, ještě jsme jim odebrali proti-komáří síťku. Jak to dopadlo mi není známo, ale vzhledem k tomu, že všichni z jejich chatky byli příští den naživu, tak je komáři nesežrali. Asi ve čtyři hodiny ráno už spí :/
 
( 1.den, 2.den, 3.den, 4.den, 5.den, 6.den, 7.den, 8.den) Fotky z šestého dne --> 
 
Fota nafotili: Suicune Wolf, *Tyracroc*, Ash, PePek, Lugia010719d1, Aston, Ashelinka, TRDrak, James, BlackChar, LišákVUK, Morx, Joshi

Pozn. Veškeré stížnosti směřujte k sobě, autorka této webstránky nemůže za vzhled uvedených xichtů a obrázků, za ten si může každý sám ^___^

Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2021
Webdesign by Akela Taka 2001-2021
Novinky
Credits Novinky