Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Pátý den: Středa, 7. srpen 2013
 
foto
Suicune Wolf, Ikasu Taiki, JD a vlastně i Totodil dnes odjížděli domů a to už docela ráno, takže proběhl poslední pokus o celkovou sešlost za účelem společné fotografie.
 
foto
Sehnat stádo pakoňů Pokémonů dohromady, aby se fotili, není vůbec jednoduchý úkol!
 
foto
Zvlášť, když kolem pobíhá Ian a hledá stolní hru, jež mu někdo předešlý den zašantročil. Společná fotografie nikde, a to už zbývá jen 15...14...13...minut do našeho odjezdu....
 
foto
Společná fotografie se nakonec přeci jen povedla, nicméně už jsme nestihli v Luhačovicích koupit oplatky a byli jsme rádi, že nám neujel vlak :)
 
foto
V Olomouci jsme se setkali s Totodilem, předali jsme mu sbalený stan a uháněli jsme na RegioJet do Prahy, ve kterém nefungovala klimatizace. Venku 38°C, ve vlaku snad dvakrát tolik, a to nešla otevřít okna! Nicméně dojeli jsme domů, aniž bychom se rozpustili, a už zbývalo jen se rychle zrecyklovat a připravit cosplaye na další čtyři náročné dny Advíku. Leč mne mrzí, že jsem přišla o některé zážitky z PokéČundru, které se děly zbylé dny, docela mi těch pět dní stačilo. Jako u původního PokéČundru. Těch dnů je méně a člověk musí více plánovat, co s nimi udělá, ale tak si je i nějak lépe užije a nakonec si jich i více váží :) Dá-li Arceus, nashledanou zase za rok!
 
( 1.den, 2.den, 3.den, 4.den, 5.den) <-- Hlavní stránka akce 
 
Fota nafotili: En-cu-kou, Morx, Raichátko, Sanky, Sui, Thes, Toto, lisakVUK, Glurak

Pozn. Veškeré stížnosti směřujte k sobě, autorka této webstránky nemůže za vzhled uvedených xichtů a obrázků, za ten si může každý sám ^___^

Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2021
Webdesign by Akela Taka 2001-2021
Novinky
Credits Novinky