Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Čtvrtý den: Úterý, 6. srpen 2013
 
foto
Ranní vstávání! Taiki vylézá ze stanu a jde se mýt.
 
foto
Ráno jsme šli přivítat pokémony, kteří přijeli předchozí den večer, ale které jsme ještě nezastihli - Kiraru, Endera, Yuki + Yuki a Dragonaira Iana. Vystřídali Hobie, která naopak odjížděla už předchozí den kvůli organizaci Advíku. Zkrátka, priority jsou priority :)
 
foto
Během snídaně Blue Charizard odevzdává Suicune Wolf ceny, které věnoval do Týmové PokéHry.
 
foto
Během snídaně Blue Charizard odevzdává Suicune Wolf ceny, které věnoval do Týmové PokéHry.
 
foto
Ve smluvený čas na smluveném místě se slézají Pokémoni ze všech stran, aby mohla Týmová PokéHra začít!
 
foto
Vyhlášení první disciplíny - shánění věcí. Všechny týmy si vedly velmi dobře, když sehnaly skoro vše na seznamu. Jediný Charmyho tým však sehnal i ulitu - tedy spíše Ulitu, vylíhnutého Omanyta.
 
foto
Po kontrole a zabavení některých věcí na seznamu jsme se odebrali k nedalekému parku/lesíku, který byl ideální pro další disciplíny. Poházela jsem po stanovišti obrázky Pokémonů, jejichž lokaci si měly jedotlivé týmy zapamatovat. Následně měly týmy vyslat vždy jednoho ze svých členů, aby Pokémona přinesl jako první. Bylo třeba trocha improvizace, ale po prvotních zmatcích a bojích se podařilo ustavit pravidla, díky nimž jsme se v zápalu boje vzájemně nepozabíjeli a přitom všichni měli stejně fér šance na výhru.
 
foto
Hledá se Xatu! Připravit, pozor...
 
foto
...teď!
 
foto
Rekvizitami pro další disciplínu byly vodní balonky. Vzhledem k tomu, že nám jich polovina popraskala již při napouštění, a navíc byly 4 týmy, bylo potřeba opět hodně improvizovat.
 
foto
Rakeťáci posílali do bitvy vodní Pokémony, tým trenérů je zachraňoval. Asi nejslabší disciplína, ale dalo se.
 
foto
Následovalo využití Pokémonů, které si každý tým nalovil: útoky FLY, CUT, WATER GUN a TELEPORT usnadnily vítězství v disciplíně, kde si každý z týmu vytáhl překážku v cestě (Snorlax, strom, Sudowoodo).
 
foto
Další a nejoblíbenější disciplína - Poison gym. Původní plán byl, že vyhlásíme "kentus", a kdo se přihlásí, může se o něj pokusit a tím si vysloužit body pro svůj tým. Skutečnost však byla velmi odlišná! Pokémoni byli tak zapálení do hry, že se přihlásili o úkol-kentus ještě dříve, než byl vyhlášen, a pak ho museli splnit!
 
foto
Některé úkoly byly snazší, např. nechat si na čelo nakreslit Pichu...
 
foto
...nechat se zlít pivem...
 
foto
...sežrat suchý pudink...
 
foto
...nebo po sobě nechat lézt tu havěť, co týmy nachytaly v první části soutěže.
 
foto
Mezi těžší úkoly patřilo sníst chilli papričku...
 
foto
...nechat si rozklepnout vajíčko o hlavu...
 
foto
...a konečně vypít kdejaký kentus, který jsme jim namixovali. Byl to většinou mix zteplalého piva, Vincentky, pudinku a šumáku - v různé kombinaci.
 
foto
Organizátoři mixují kentus >:-)
 
foto
En-Cu-Kou: To už jsem to vypil? Hmmm, to byla ale dobrota!
 
foto
Na zdraví... a až do dna!
 
foto
Zcela nejtěžším úkolem, jenž padl na Charmyho, však bylo políbení Vukova pupku.
Charmyho výraz je k nezaplacení :)
 
foto
Poslední společnou disciplínou bylo sestavit v týmu jednotný útvar, který bude na zemi stát pouze daným počtem končetin. Počet rukou a nohou si každý tým vylosoval hodem kostkou a bodování bylo rovno počtu členů týmu, jenž výsledný útvar tvořil.
 
foto
Samá ruka, samá noha...
 
foto
Vše bylo pilně zdokumentováno!
 
foto
Soutěž skončila nerozhodně mezi týmem JDho a Charmyho. Vrátili jsme se proto do kempu k altánku, kde tyto dva týmy dostali poslední, rozhodující úkol: Měli schovat předmět do Pokéballu a dát jeho identitu uhádnout soupeřovu týmu! Fotky chybí, zde je zničený Totodil, jenž se příliš celé hry neúčastnil, jen jako kolemstojící, abyseneřeklo.
 
foto
Druhé místo v soutěži nakonec vyhrál JDho tým.
Zde je obdarován taštičkou plnou podřadných cen :)
 
foto
Taštička plná lepších cen připadla Charmyho vítěznému týmu, zde se rozděluje výhra.
 
foto
Ian dostal svůj podíl - MasterBall za klobouk. Byl v něm schovaný Deerling.
 
foto
Suicune Wolf po skončení soutěže pózuje pro fotografii s řadou Eeveevolučních plyšáků, jenž někdo vystavil na stůl. Jejich majitel mi stále není znám.
 
foto
Večer jsme se vydali hladoví, jak jinak, na večeři. Totodila bodla vosa a musel do nemocnice, já s Taikim jsem řešila RegioJet na příští den pro JDho, který se rozhodl jet z čundru dříve s námi.
 
( 1.den, 2.den, 3.den, 4.den, 5.den) Fotky z pátého dne --> 
 
Fota nafotili: En-cu-kou, Morx, Raichátko, Sanky, Sui, Thes, Toto, lisakVUK, Glurak

Pozn. Veškeré stížnosti směřujte k sobě, autorka této webstránky nemůže za vzhled uvedených xichtů a obrázků, za ten si může každý sám ^___^

Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2021
Webdesign by Akela Taka 2001-2021
Novinky
Credits Novinky