Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Druhý den: Neděle, 4. srpen 2013
 
foto
Vukův apartmán sloužil jako dobré srážecí místo. Po ránu jsme ho šli s Taikim navštívit, abychom zvěděli, co je v plánu, a taktéž abych mohla oznámit, že potřebuji slezinu pro vytvoření PokéTýmů k chystané PokéTýmové hře.
 
foto
Charmy, Raichu, Dratini, Turtwig i Chimchar kempí před Vukovým apartmánem a čekají na povel k odchodu.
 
foto
Od rána jsme neviděli Totodila, a tak nás napadlo, že možná ještě spí. Vypravili jsme se proto v početné skupině Totodila probudit.
 
foto
On nás však převezl a ve stanu nebyl. Později jsem se po telefonu dozvěděla, že jel vlakem sám někam úplně do pryč pít mošt, a že se rozdělování do Týmů neúčastní.
 
foto
Když poslední zbytky Pokémonů dosnídaly...
 
foto
...sešli jsme v téměř kompletním počtu (až na pár výjimek typu Totodil) u altánku - ideálního srážecího místa, jež k tomuto účelu bylo využíváno po zbytek čundru. Mohlo začít rozdělování do týmů.
 
foto
Raichu, En-Cu-Kou, J.D. a Charmy - čtyři tým leadeři si volí své členy, po jejichž boku budou prožívat velké Pokémonní dobrodružství. Po utvoření týmů dostali svůj první úkol - sehnat všechny věci ze seznamu. Seznam čítal následující předměty:
Houba (fungi), živý pavouk, pírko, kompot, figurka Pokémona, skořice, plastový kelímek, pivní tácek, šiška, ulita, recept na švestkové knedlíky, živý brouk, cihla, bahno z přehrady, Vincentka, společné foto celého týmu na přehradě, obilí, papírek s Wi-fi heslem, živý škvor, 3 podpisy mudlů, pudink, PokéDex, rohlík, chilli paprička a kopřiva.
 
foto
Totodil si místo toho všeho užíval v moštárně.
 
foto
Po sestavení týmů jsme se v menší skupince vydali na menší výlet do Luhačovic užít si pořádně Vincentku.
 
foto
Charmy po cestě opět zlobil.
 
foto
Free Vincentka for everyone! Pokémonské davy šílí, každý se těší na lahodný nápoj.
 
foto
Když jsme se nabažili Vincentky, zašli jsme na oběd do místní restaurace. Tenhle malej *** celou dobu zlobil a opakoval nesmysly. Přežil jen díky tomu, že zabít ho by vyžadovalo vydat energii navíc, a tu jsme potřebovali šetřit na cestu do kempu.
 
foto
Pozdravy z Luhačovic #1
 
foto
Pozdravy z Luhačovic #2
 
foto
Pozdravy z Luhačovic #3
 
foto
Pozdravy z Luhačovic #4
 
foto
Po cestě domů se v těch 40°C vedrech někteří z nás osvěžili přímo ňamňam recyklovanou vodou z fontány...
 
foto
...až na kost.
 
foto
Suicune Wolf pózuje s mátovo-čokoládovými lázeňskými oplatkami, které ji následně posloužily jako snídaně po zbytek pobytu v kempu.
 
foto
Vousáč (doteď nevím, jak se jmenuje, tak sem, prosím, někdo to jméno doplňte), Scyther a Dratini nesdílí enthusiasmus dětí a do vody se nevrhají.
 
foto
Po návratu z Luhačovic jsme se přidali k ostatním, kteří se šli vykoupat do přehrady.
 
foto
BlackCharův sexy pupek je přesně to, co každý očekává v reportu z čundru.
 
foto
Jak je zvykem, hráli jsme ve vodě chytanou, hru s červeným a modrým Pokéballem.
 
foto
Já s Taikim jsme si půjčili šlapadlo. Ačkoliv jsme na něm původně plavali jen my dva a Raichu s Péťou Pikachu, brzy se plavidlo naklánělo a potápělo pod tíhou všech ostatních pokémonů. Holt tradice je tradice :)
 
foto
K večeru se vracíme zpět do kempu dát si večeři.
 
foto
Pokémoni u večeře. Následovalo hraní společenských her včetně Bang!u, u kterého nás přepadla strašlivá bouřka. Nejprve jsme si toho nevšímali, nicméně když začaly létat karty po celé hospodě, sbalili jsme je a šli jsme se schovat k Blekýmu do chatky.
 
foto
U Blekýho tu noc přebývali nejen stanaři. Večer jsme trávili hraním Bombermana, MarioKartů, Tetrisu a hádání obrázků.
 
foto
Když se šlo spát, nešlo se spát, ale zlobit, křičet a řvát :] To byla noc! Doteď s Taikim litujeme, že jsme raději nešli do bouřky, byla by klidnější. Totodil pouštěl muziku, Morx každou chvíli řval tak, že venku snad musely nadskakovat střechy chatkám v okolí. Však se to také následujícíh několik dní neobešlo bez stížností od mudlů ;)
 
( 1.den, 2.den, 3.den, 4.den, 5.den) Fotky ze třetího dne --> 
 
Fota nafotili: En-cu-kou, Morx, Raichátko, Sanky, Sui, Thes, Toto, lisakVUK, Glurak

Pozn. Veškeré stížnosti směřujte k sobě, autorka této webstránky nemůže za vzhled uvedených xichtů a obrázků, za ten si může každý sám ^___^

Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2021
Webdesign by Akela Taka 2001-2021
Novinky
Credits Novinky