Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

První den: Sobota, 21. červenec 2012
 
foto
První den čundru začal velmi netradičně a překvapivě: při průjezdu Ostravou jsme si zašli na oběd do KFC, neboť jsme měli pár hodin čas, než nám pojede další spoj. A v KFC se zrovna k našemu překvapení konal Otaku sraz - tož jsme se já a Tyracroc na chvíli připojili. Zde je malá část ostravských Otaku na společné fotce.
 
foto
Ostravský Otaku sraz nám byl seslán jako boží dar, neboť když jsme pak měli odejít na autobus do Morávky, hodní Otaku nás odvedli na autobusové nádraží. Kdybychom se bývali drželi původního plánu Lišáka Vuka, moc daleko bychom nedojeli, neboť jsme vzápětí zjistili, že ze stanice, kam by nás býval Vuk odvedl, autobus vůbec nejel.
 
foto
Zatímco my jsme jeli z Ostravy do Morávky autobusem, který objížděl všechno všlijak a cesta trvala snad přes hodinu, kolem čtvrté už dorazili Pokémoni, co jeli s Morxem autem.
 
foto
Když jsme přijeli i já, Tyracroc, Vuk a JD tím autobusem, Sir s Tyracrocem začali hrát tenis, zatímco my ostatní jsme se šli ubytovat.
 
foto
Apartmán nebyl nic moc. V zásadě - byl docela útulný, ale předražený, zvláště uvážíme-li, že v koupelně nesvítilo světlo a vypadalo to tam trochu jak po zemětřesení. Nicméně výhodou bylo, že jsme byli všichni pohromadě ve třech různých pokojích.
 
foto
Jak Vuk sudička předpovídal, opičky se porvaly o to, kdo kde bude spát.. :-D A moudrá liška Bystrouška musela situaci zklidnit a rozsoudit.
 
foto
Výhodou byl obchod s potravinami, který byl otevřený prakticky non-stop. Tedy, pokud jsme tam přišli v noci, museli jsme platit příplatek za probuzení majitelů. Ale najedli jsme se :)
 
foto
Docela příjemná hospoda se též nacházela opodál, vařili tam dobře a za rozumné ceny. Chodili jsme tam na večeři každý den.
 
foto
Charmy s Kofola-knírem.
 
foto
Kolem půl desáté večer jsme se vrátili na pokoj a začala polštářová bitva. Zde byl Morx zachycen ve velmi sexy poloze, což bylo způsobeno především kvůli díře na Morxových spodkách. Tato díra však musela být na žádost Morxe zcenzurována - prý by mu už nikdo nezaplatil za striptýz, kdyby si každý mohl na Internetu najít podobné fotografie.
 
foto
Polštářová bitva v plném proudu!
 
foto
Po zklidnění jsme si ještě zahráli Bang!, což se protáhlo něco přes půlnoc, a pak jsme se odebrali do hajan.
 
( 1.den, 2.den, 3.den, 4.den, 5.den, 6.den, 7.den, 8.den) Fotky z druhého dne --> 
 
Fota nafotili: SuicuneWolf, Morx, lisakVUK, Sir a další (kteří si od nich půjčovali foťáky)

Pozn. Veškeré stížnosti směřujte k sobě, autorka této webstránky nemůže za vzhled uvedených xichtů a obrázků, za ten si může každý sám ^___^

Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2021
Webdesign by Akela Taka 2001-2021
Novinky
Credits Novinky