Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Přátelé navěky
(Friends to the End)

Tento díl byl o ničem, takže je těžké napsat o čem vlastně byl :o)
Ash se lituje že prohrál, s nikým nemluví, nejí... až po krátké hádce s přáteli se rozhodne jít povzbudit svého kamaráda Richieho, aby alespoň on v lize uspěl, když už se to nepodařilo Ashovi. Ale Richie v dalším kole, kde už si směl volit šest Pokémonů, prohrál, když protivníkův Ivysaur vyhrál nad Richieho pikachu Sparkeym.

Později odpoledne jsou Ash s Richiem někde u rybníka, kde si slibují, že se jednoho dne stanou mistry Pokémonu, když tu jejich Pikachuové spadnou do jámy. Oba dva mladíci je po chvíli následují, když se rozběhnou za nimi... a v tu chvíli se objeví Rakeťáci. Chytí oba pikachu do pika-vzdorné klece a chtějí odpochodovat, ale Ash se za pomoci svého Pidgeotta dostane z jámy a po krátké Pokérvačce Rakeťáci opět mizí ze scény.

Večer končí Pokémonová liga, oslavují se vítězové i účastníci. Rakeťáci se ještě naposledy bezúspěšně pokusí podkopat se doprostřed stadionu, aby tak mohli chytit všechny vzácné Pokémony. Ale nakonec se stanou součástí oslavného ohňostroje a mizí ze scény nadobro.

Pokémonová liga skončila, stadión je prázdný. Jen Ash se tu ještě loučí se svým kamarádem a poté za doprovodné písně Pokémon vzpomíná na všechny zápasy, které tu prožil. Poté s přáteli odchází za dalším dobrodružstvím...

Ivysaur vítězí nad Sparkeym Rakeťáci chytili do díry Ashe s Richiem Ash se s Richiem loučí (hurá :-)


Suicune Wolf
Zpět na seznam obsahů dílů
Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2023
Webdesign by Akela Taka 2001-2023
Novinky
Credits Novinky