Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Stanový útok
(A Tent Situation)

Ash, Misty a Tracey konečně dorazili do Ashova rodného Oblázkového města. Tracey se nemůže dočkat, až se setká s profesorem Oakem, a tak vybírá své nejhezčí kresby, aby mu je mohl ukázat. Ash se zase těší domů, na svoji mámu.

Když všichni tři dorazí k Ashovi domů, kledají paní Ketchumovou, ale ta nikde není. Zato však nečekaně a k údivu všech objeví Brocka. Misty se vůbec nelíbí, že tu Brock je, a je vidět, že by ho raději viděla na Pomerančových ostrovech u profesorky Ivyové, kde na konci první série zůstal. Ale proč se vrátil a pomáhá teď paní Ketchumové s domácími pracemi, to se od něj nikdo nemohl dozvědět, protože Brock při pouhém vyslovení profesorčina jména celý zmodral a přestal komunikovat. Ale to už se vrátila domů Ashova máma. Když se se všemi přivítala, pověděla, že Brocka jednoho dne našla venku, celého špinavého. Takže ho samozřejmě vzala k sobě domů, kde je moc užitečný, protože se vším pomáhá. Pouze občas jsou s ním problémy - to když chce obstarávat i Mr. Mimovu práci :-) Více se toho však od ní také nedozvěděli.

Po chvíli se ozval Tracey. Byl už celý nervózní a chtěl jít konečně za profesorem Oakem, tak se tedy vydali na cestu. A když dorazili do Oakova domu, Tracey nemohl uvěřit tomu, že tu teď stojí před živým, opravdovým profesorem Oakem! Také profesorovi Ash konečně odevzdal GS-ball, jehož dodávka se trošku zdržela.

Ash se těšil, že u profesora navštíví všechny své chycené Pokémony. Viděl Snorlaxe, Kinglera, i celé své stádo Taurosů. Když si po chvíli profesor Oak všiml Traceyho kreseb, šli všichni k Oakovi domů, aby si je mohl všechny prohlédnout. (Tracey byl při tom značně nervózní :-) Ale Rakeťáci mezitím chystali svůj další plán. Přes celý profesorův dům natáhli plachtu jako v cirkuse. Když to všichni kladní hrdinové zjistili, vyšli ven, podívat se, co se děje. Když Rakeťáci odříkali své motto, poslal proti nim Ash Muka. Muk vyhrál nad Lickitungem i Victreebell, tak Rakeťáci museli zkusit něco jiného. Naházeli na všechny takové svěrací kroužky, které Ashe a spol. úplně znehybnili. Teď už zbývalo jen obřím vysavačem vysát všechny Oakovy Pokébally, ve kterých se skrývali Pokémoni všech trenérů z okolí. Už už se chystali ukrást také vzácný Pokéball, když tu náhle kde se vzal, tu se vzal, objevil se na scéně v plášti zahalený Gary. Se svojí Nidoqueen Rakeťáky brzy odrovnal.

Po odletu Rakeťáků ze scény všechny osvobodil ze zajetí kroužků. Ash nebyl zrovna dvakrát nadšený, že Garyho vidí, ale nemohl se dočkat, až se před ním zmíní o své trofeji z Pomerančové ligy. Jenže Gary se přes druhou sérii dílů změnil téměř k nepoznání. Už nebyl tak samolibý, poslední prohra v Indigové lize mu pomohla být opravdu dobrým trenérem. Své Pokémony má rád a má je dobře vytrénované. Ash Garyho vyzval na souboj v Pokémonu. Kdo vyhraje? To se možná dozvíte v příštím díle (pokud ho nezaspíte ;-)...

Brock v domácnosti Rakeťáci opět na scéně Ať žije Gary...


Suicune Wolf
Zpět na seznam obsahů dílů
Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2023
Webdesign by Akela Taka 2001-2023
Novinky
Credits Novinky