Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Vzpoura Pikachu
(Pikachu Re-Volts)

Ash a přátelé jedou na Laprasovi, když tu Ash dostane opět ukrutný hlad. Další zastávka tedy bude na nejbližším ostrově, Mandarinkovém. Je to jedno velikánské velkoměsto.

Když kamarádi dorazí ke břehu, spatří pár Pokémonů, kteří očividně své trenéry neposlouchají. Když však přijdou blíž, Togepi a Pikachu se také vzepřou svým přátelům a nákle jsou proti nim. Následuje Voltorbův výbuch a všichni Pokémoni kamsi zmizí...

Ash, Misty a Tracey jdou vše nahlásit policistce Jenny. Její Gastly stále poslouchá, nevzepřel se, jako ostatní Pokémoni, a proto Jenny došla k závěru, že Pokémoni jsou ovládáni nějakým silným psychickým útokem. Na ducha psychický útok neplatí. Proto chce za pomoci Gatlyho vypátrat zločince, který psychický útok vysílá.

Mezitím se také od Rakeťáků oddělil psychickým útokem zmatený Meowth. Jessie a James ho však následovali a dorazili tak do úkrytu svých soků - Rakeťáků Butche a Cassidy. To oni měli na svědomí "únos" všech těch ztracených Pokémonů! Po krátkém slovním souboji došlo na bitku Pokémonní, avšak Butch a Cassidy povolali svého výjimečně silného Drowzeeho. Ten ovládal svým psychickým útokem všechny Pokémony a pomocí jakéhosi přístroje tyto psychycké vlny rozesílal i do vzdáleného okolí. Drowzee teď ovládl i mysl všech Pokémonů patřících Jessie a Jamesovi, tedy Weezinga, Victreebell, Arboka a Lickitunga, a ti se poté pustili přímo proti svým milovaným trenérům.

Jessie a James se probírají z bezvědomí na policejní stanici, kam je Ash, policistka Jenny a spol. odtáhli, když je nalezli zcela zřízené na ulici. Po kratičkém přemlouvání z Rakeťáků kladní hrdinové dostali vše podstatné, co se zatím dozvěděli, ba i příslib k ojedinělé spolupráci.

A tak se Jessie s Jamesem vydávají zpět k Butchovi a Cassidy, aby se jakoby omluvili a usmířii. Na důkaz míru mezi soupeřícími Rakeťáky přivezli bednu plnou Pokéballů. K velkému překvapení obou mizerů se však v bedně neskrývaly pouze Pokébally, ale také všichni hrdinové kladní, Ash, Misty, Tracey a Jenny. Butch s Cassidy proti nim okamžitě svolali své poctivě ukradené (:-) Pokémony, jejihž útoky však hravě brzdil Jennin Gastly. Ash se pokusil přemluvit Pikachu, aby se vzpamatoval, jenže bezúspěšně. Tak se alespoň pokusil uhybat před jeho elektrickými útoky, až Ashe napadlo, že právě takový útok je třeba na poničení přístroje, kterým Drowzee ovládal zbytek Pokémonů. A tak byl po jednom přesně nasměrovaném elektrickém blesku přístroj zničen a Pokémoni osvobozeni z Drowzeeho sil. Butch a Cassidy se však tak snadno nevzdávají a tak z posledních sil, které jim a jejich Drowzeemu zbyly, odvolávají útoky všech Pokémonů Ashovy party a Gastlyho. Poručí Drowzeemu metronom. Následuje ohromný výbuch.

Butch a Cassidy jsou odvezeni do vězení, Ash je odměněn za statečnost. Dokonce i Rakeťákům by se dostalo pochvaly, jenže ti o ni nestáli a přeze všechny předcházející neúspěchy budou nadále raději páchat zlo a pokoušet se ukrást Pikachu. Poté Ash, Misty a Tracey znovu nasedají na Laprase a odplouvají pryč z ostrova.

Pikachu se bouří Za vše můžou Drowzeeho hypnotické vlny Butch a Cassidy


Suicune Wolf
Zpět na seznam obsahů dílů
Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2023
Webdesign by Akela Taka 2001-2023
Novinky
Credits Novinky