Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Problémy s pokéballem
(Pokéball Peril)

Ash, Misty a Brock dorazili na Mandarinkový ostrov. Ve zdejším Pokémonovém středisku se optali sestry Joy na cestu k laboratoři profesorky Ivyové. Když přišli do laboratoře, profesorka byla zrovna na pláži a cvičila Gyaradose. Odešli tedy všichni společně do laboratoře a tam prof. Ivyová ukázala Ashovi a spol. ten záhadný pokéball, který mají dopravit profesoru Oakovi. Byl celý zlatostříbrný a měl na sobě značku G a S, tedy ho profesorka nazvala GSball.

Rakeťáci zatím opravují vzducholoď, neboť vědí, že Ash a přátelé mají i zpáteční letenku.

V ohromném zahradním parku u laboratoře profesorka Ivyová provádí Ashe, Misty a Brocka a ukazuje jim zde žijící Pokémony, které odchovala. Všichni vypadají trošku jinak, protože žijí v tropickém prostředí na ostrově a Ash s přáteli to vůbec nedovedou pochopit a strašně se tomu diví, zdá se, že nikdy neslyšeli o teorii vzniku člověka z opice díky přizpůsobování se prostředí ;-)

Je čas krmení a všichni Pokémoni jdou jíst, kromě Butterfree, která zarputile odmítá veškěré granule, které jí profesorka Ivyová společně se třemi pomocnicemi nachystala. Ihned se ozve Brock a ochutná granuli. A že mu moc nešmakuje, rychle odběhne, že ví, proč Butterfree nechce papat. Vrátí se, rozdrtí ovoce a posype jím granule pro Butterfree. Jakmile to Butterfree ucítí, slétne ze stromu a začne hodovat a všichni se radují a obdivují Brocka, jak to tak pěkně vyřešil, jelikož nikoho jiného by nic takového nenapadlo (Pozn. Suicune Wolf - já mám doma pejsíčka, kterému granule také moc nešmakují, ale představte si to, že mě napadlo to samé co Brocka, jen pro šelmy psovité doporučuji namísto ovoce ochutit granule masem :-).

Poté, ce se najedí Pokémoni, jdou se nakrmit i Prof. Ivyová, Ash a zbytek. V laboratoři je ale strašlivý nepořádek, jelikož pro samé Pokémony není čas na úklid - a jak to vidí Brock, hned se chopí vysavače a utěrky a rázem je uklizeno. Všichni se tedy najedí a jdou spát.

Na příští den se Ash a Misty chystají na návrat. Ale Brock ne, chce tu zůstat (hurá :-) a pomáhat a naučit se toho co nejvíce, aby byl nejlepší chovatel Pokémonů. Kamarádi se tedy rozloučí a Ash s Misty se vrací domů, aby doručili ten slavný pokéball.

Rakeťáci už na ně čekají - opravili vzducholoď k nepoznání. Naženou tam tedy Ashe a Misty a poté je zavřou za mříže. Ale je tu opět Jigglypuff: Rakeťáci s padáky vyskočí ze vzducholodi, aby unikli Jigglypuffovu zpěvu, ale Jigglypuffova píseň stejně všechny uspí. Takže dnešní díl končí tak, že Ash a Misty letí spící v kleci v neřízené vzducholodi... kampak je asi odnese?

Prof. Ivyová cvičí Gyaradose Brock nakrmil Butterfree Ash a Misty za mřížemi ve vzducholodi


Suicune Wolf
Zpět na seznam obsahů dílů
Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2023
Webdesign by Akela Taka 2001-2023
Novinky
Credits Novinky