Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat


Chybějící stadion
 
Informace o stadionu:

"Er-hem! Congratulations, RED! This floor is the POKéMON HALL OF FAME! POKéMON LEAGUE champions are honored for their exploits here!"

Prof. Oak říká, že ti, co se dostali do Hall of Fame těžili z chyb programu*. Ctěme tedy jeho slova.

V tomto stadionu je Vaším úkolem porazit hru Pokémon Red nebo Blue za méně než 30 minut. Bez využití chyb by toto byl nadlidský úkon. Ale ve verzích Red a Blue existuje mnoho zajímavých chyb, kterých lze využít a stát se tak šampionem za rekordní čas.

* Podle jednoho významu slova.

Pravidla

  • Během každé výzvy stadionu máte na poražení hry pouze jeden pokus. Pokud vám bude trvat porazit hru déle než 30 minut, prohrávate a musíte stadion vyzvat znovu.
  • Jediné povolené hry jsou původní anglické verze Pokémon Red a Blue (tj. ne japonské nebo evropské).
  • Před výzvou stadionu musíte smazat existující save ve hře (Select+Up+B na titulní obrazovce)
  • Čas je měřen od spuštění nové hry (NEW GAME) po chvíli, kdy se na obrazovce zobrazí čas hraní v Hall of Fame (ten se ale nepočítá).
  • Hru nesmíte vypínat během ukládání (tzv. save corruption).

Preferovaný způsob výzvy stadionu je naživo na některém ze srazů (např. 3P). V tomto případě budete hrát na původní konzoli a hře. Pokud nemáte hru či konzoli, mohu obojí zapůjčit. Stačí formálně stadion vyzvat tady na PJZ a vyčkat na přijetí výzvy. Výzvu naživo není potřeba ohlašovat předem, ale můžete si chtít ověřit, jestli na příslušném sraze vůbec budu :)

Pro výjmečné případy, kdy se nemůžeme sejít na žádném sraze, lze stadion vyzvat po internetu za využití streamování na stránkách Twitch.tv nebo YouTube. Kontaktujte mě pro osobní domluvu.

Za poražení stadionu získáte jedinečný Chybějící odznak.

Návod

Stadium je v první fázi provozu. Na poražení Red/Blue za pomocí chyb zatím není český návod, je proto stadion spíše pro odvážné, nicméně v budoucnu přibude.

Kategorie, kterou budete speedrunovat, se jmenuje Pokémon Red/Blue Glitched NSC (no save corruption). Je dostupný návod pro tuto kategorii v angličtině. Důrazně doporučuji využívat tzv. "PP strats" a ne "Pidgey strats".

Pokud máte nějaké otázky, jak ohledně stadionu tak samotné speedrunovací kategorie, prosím, neváhejte mi napsat! Rád objasním veškeré nejasnosti nebo pomůžu s nějakým krokem, od toho tu jsem.

Statistiky

VyzivatelČasDen
Terrion25:??:?????
Behold3r27:10:022. 8. 2015


Leader stadionu si vyhrazuje právo upřesnit či upravit pravidla v případě pokusu o obejití některých z předpokladů.

 
Kontakty na leadera:
e-mail: gsanky@gmail.com (také Google Hangouts)
ICQ: 412486084
příp. zpráva tady na stránce


Návrat na seznam stadionů
Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2023
Webdesign by Akela Taka 2001-2023
Novinky
Credits Novinky