Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Fórum

Série 21 - Sun and Moon - Ultra Adventures

paako_souleevee___pokemon_card

[1] Vložila SoulEevee99 dne 06.01.2020 v 00:02:58, Odpovědět
IP hash: 6fc1362db6fd841a

Ahoj všem,

Popravdě už vážně nevím kde popravdě hledat :(

Neuměl by mi někdo poradit kde stráhnout 21 řadu pokémonů s Českým dabingem?? Vím, že 21 řada byla na uloz.to, ale než jsem zaváhala tak prostě najednou zmizela :( Nemám ráda sledování on-line a proto bych si to moc a moc ráda stáhla. Nebo jestli by byl někdo ochotný mi to klidně přes nějaký web nasdílet tak bych mu byla také moc vděčná :)

Za další bych se ještě chtěla zeptat zda něví někdo o 16 řadě také v Češtině jestli ji už někdo dával na internet nebo zda je na tuhle řadu ještě brzy. Opravdu předem moc a moc ještě jednou děkuji pokud by mi někdo dokázal pomoct :)



[2] Vložila Scyther mantis dne 06.01.2020 v 02:05:16, Odpovědět
IP hash: 6258e9651b2a818

Jejda, pořád se ti nepodařilo nic najít? Zkusím to prohledat, BW série byly nadabované určitě, viděla jsem to.



paako_souleevee___pokemon_card

[3] Vložila SoulEevee99 dne 06.01.2020 v 08:41:42, Odpovědět
IP hash: 6fc1362db6fd841a

Bohužel se mi to stále nepovedlo najít :( 16 série má dading což jsem ráda pač nemusím z dabingu skákat na Titulky jako třeba u Jotha ^^"" Byl to trochu nezvyk... Loni je pustil Netflix... Ale ten já nemám a vážně sledovat online nechci :( Chci si stáhnout a sledovat v klidu...

No a ta 21 série bohužel stále ji nemohu dohledat jak hledám a hledám :'(

22 se ještě nepokouším hledat když nemá dabing dokončený, ale dost mě to mrzí... Čekuji jak české torrenty tak uloz.to a ještě něco a fakt už nevím kde mám hledat a dost mě to mrzí :( Ráda bych si to stáhla když to jsou jediné série co mi na stáhnutí vlastně chybí T-T



[4] Vložila Scyther mantis dne 06.01.2020 v 18:02:13, Odpovědět
IP hash: 24f57893ce165e5c

No, znáš 4K video downloader? Je to na videa z youtube, ale mě se na to podařilo stáhnout pár videí i z jiných serverů, jestli najdu něco online, třeba by to downloader taky zvládnul.



paako_souleevee___pokemon_card

[5] Vložila SoulEevee99 dne 06.01.2020 v 22:27:00, Odpovědět
IP hash: 6fc1362db6fd841a

Popravdě vůbec ho neznám...

No 21 řada je online na Netflixu, ale ten nemám. Jenom od jiných lidí vím, že tam nejde ztáhnout :( Měla by tam být prej i 16 řada nom... Ale zda by to fungovalo i na něj netuším ^^""



paako_souleevee___pokemon_card

[6] Vložila SoulEevee99 dne 06.01.2020 v 22:28:14, Odpovědět
IP hash: 6fc1362db6fd841a

Tak ne... 16 série by měla být na "Série Amazon Prime Video" tak to už vůbec nwm co a jak XDD ale furt mi jde o stáhnutí bohužel :'(



[7] Vložila Scyther mantis dne 06.01.2020 v 23:35:41, Odpovědět
IP hash: 24f57893ce165e5c

Škoda, že neumíš alespoň anglicky, toho je na netu všude habaděj.



img
[8] Vložil patrik1177 dne 07.01.2020 v 06:12:14, Odpovědět
IP hash: 52c24069e180ceff

Řeknu to takhle, nevím, odkud máš, že 21. série byla na uložto, protože nebyla... na uložto byla poslední 20. série. Dabing ke 16. sérii se na Amazon Prime Video objevil až koncem minulého roka, do té doby byl v Česku nedostupný. Takže pokud ten dabing zatím nikdo z APV nezískal, tak se samozřejmě nedá najít na uložto ani jinde. A taky zřejmě nikdo nenahrával dabing ke 21. sérii z Netflixu, když se to nikde na internetu nedá sehnat.

Pokud tyhle 2 série chceš vidět, doporučuju si aktivovat Netflix a Amazon účet (Netflix je na měsíc zdarma, Amazon myslím 2 týdny a pak se dají zrušit), nebo prostě čekej, jestli se to někdy někde neobjeví.



paako_souleevee___pokemon_card

[9] Vložila SoulEevee99 dne 07.01.2020 v 06:44:48, Odpovědět
IP hash: 6fc1362db6fd841a

Scyther mantis: Bohužel no :( :(

patrik1177: 21 série na Uloz.to byla... Měla jsem na ni uložený odkaz, že si ji stáhnu později, ale než se stalo tak ji ta osoba smazala bohužel... To o 16 sérii vím moc dobře a zkouším to náhodou kdyby ji už někdo měl případně... Takže mi je jasné, že je na ni celkem brzi... Primárně mi jde o tu 21 sérii zatím...

A na sledování on-line jsem se neptala. Nikde nevím, že bych to tam psala, že chci tohle... Já se chci na seriál klidně podívat za rok nebo dva a proto si jej chci stáhnout. Tohle jsou jediné série co mi prostě chybí...

Sledování mi on-line mi je totiž totálně k ničemů... A pochybuji, že na servrech kde jsou teď dostupné budou ještě ze ten rok nebo dva takže ehm...

Pokud mi neumíš poradit kde případně stáhnout nebo mi poslat sám tyhle videa tak jsi udělal pro mě bohužel zbytečný výkřik do tmy, protože já vím kde to on-line je, ale to je mi k ničemu...

Já sleduji serál od začátku a jdem teprve u 10 série a než se dostanu k těm dalším tak dím, že na onech servrech jistě nebudou tak jako vše tam mizí a platit si tam nějaké předplatné kvůli jednomu podívané je pro mě zbytečné... To dám raději peníze do něčeho užitečnějšího jako je útulek nebo depozito... A ne něco kde si to nemohu stáhnout... Kdyby to u nás existovalo na DVD tak do toho zainvestuji, ale bohužel... Proto to já hledám POUZE NA STÁHNUTÍ A NIC JINÉHO.

Takže děkuji



img
[10] Vložil patrik1177 dne 07.01.2020 v 09:34:07, Odpovědět
IP hash: 52c24069e180ceff

[9] SoulEevee99: Jinak nevím, jestli o tom víš, ale nahrávání a stahování audiovizuálních děl (a teda i Pokémonů) z internetu je defacto nelegální. Lidé začínají v současnosti preferovat právě legální streamovací služby jako Netflix, HBO GO apod. Jen taková drobná rada... moc bych se veřejně nevystatoval tím, že nemáš zájem za obsah platit na legálních platformách, ale preferuješ nelegální stahování. Ani nevíš kdy a kdo to může proti tobě použít. Zvlášť v dnešní době, kdy pomalu ale jistě začíná Evropská unie proti nelegálnímu obsahu bojovat... a taky různé společnosti. Třeba my na webu pokemaniak už 2 roky nelegální stahování nepodporujeme (to, že kolegové dělají na Pokémony fanouškovské titulky... a příležitostně já taky... je věc druhá, to jak naši uživatělé s titulkama, které jsou v tzv. šedé zóně, naloží, a jestli si nelegální videa, na které titulky sedí stáhnou je každého osobní věc). Ale nelegální stahování nepodporujeme, ani tak dělat nebudeme a pokud vím, tak nepodporuje to ani web PJZ.

Jinak na uložto bylo z 21. série prvních 5 dílů, vím to docela přesně, protože jsem v kontaktu s člověkem, který ty české audia z netflixu měl a díly nahrával na uložto. Nahrál tam pouze prvních 5 dílů, později je smazal a prozatím o nahrávání dalších dílů neuvažuje.



lisakVUK
[11] Vložil lisakVUK dne 07.01.2020 v 11:45:29, Odpovědět
IP hash: eec184fb2a861f66

[10] patrik1177: V podstatě souhlasím. Ale pevně doufám, že i v této dost "profízlované" době není "velký bratr" stále tak "mocný", aby pouhé vyjádření myšlenky, že chce někdo něco stáhnout z internetu, způsobilo dotyčnému problémy. Trestné je licencovaný obsah poskytovat, nikoliv ho vyhledávat a stahovat. Nicméně třeba v případě stahování prostřednictvím P2P (torrenty), kdy stahujete a zároveň sdílíte stažené součásti ostatním, už to jako nelegální sdílení licencovaných dat posuzovat lze.

Z toho co vím a z diskuse s ostatními mi vyplynulo, že ostře sledovaná a řešená jsou samozřejmě ta nejatraktivnější audiovizuální díla, u kterých se předpokládá velký zisk. Takže obecně kinofilmy, filmy a hudba komerčně prodávané na nosičích (CD, DVD, BR atd..). Ve chvíli, kdy už je dílo odvysíláno na nějaké neplacené televizi, se jeho zveřejnění na internetu moc neřeší. Tím nechci říct, že to je právně "košer", to není, ale v dané chvíli už je aktuální (a ziskové) zase něco jiného a firma, držící na dílo práva, obvykle "nehoní" lidi, kteří si z televize nahrají pořad a nasdílí ho někomu na netu. Tudíž Pokeseriál odvysílaný v JP/US televizi stejně jako jiné seriály nejspíš projde bez povšimnutí (pokud si na sdílení podobného obsahu někdo nezaloží "byznys"), zatímco nasdílením filmu, který právě opustil kina a čeká se na vydání na DVD/BR, docela riskujete, že se to bude právně řešit.

Netflix je placený, taktže pro něj platí stejná pravidla jako pro filmy na nosičích DVD/BR atd...

 

Zpráva byla změněna dne 07.01.2020 v 11:55:42



img
[12] Vložil patrik1177 dne 07.01.2020 v 12:02:22, Odpovědět
IP hash: 52c24069e180ceff

[11] lisakVUK: No já spíš narážel na to, že český dabing ke sériím 17-21 nebyl nikdy odvysílán v televizi, byl dostupný pouze na placeném Netflixu. Stejně tak 16. série na Amazon Prime Video. To, že někdo ten dabing nahrál, sesynchronizoval zvuk s americkym ripem a pak nahodil na warez weby je věc druhá. Proto říkám, že podobných vyjádření bych se někdy zdržel. Kdyby třeba Netflix nebo kdo chtěl, tak by mohl třeba pár lidem nebo webem podkouřit. A to, že torrenty jsou nelegální, o tom se ani vůbec nebudu bavit, naštěstí já osobně jsem z torrentu nikdy nic nestáhl ani nic tam nenahrál, a tak to i zůstane :)



And tonight we can truly say...
[13] Vložil CoolGrovyle dne 07.01.2020 v 13:47:26, Odpovědět
IP hash: f9361f98461d6f6d

[11] lisakVUK: Zveřejňování pokéseriálu bez dovolení se potírá dost. Aspoň na YT, dailymotion atd. určitě. Cropy, zrcadlová převrácení, výseče, urychlení, to všechno je naprosto běžné na zmiňovaných stránkách a pokud daná Poké epizoda něco z těchto opatření nemá, tak má mnohem větší šanci, že bude smazána. Čili do značné míry se to řeší a potírá bez ohledu na to jestli se to někde odvysílalo nebo ne.



lisakVUK
[14] Vložil lisakVUK dne 07.01.2020 v 18:08:35, Odpovědět
IP hash: eec184fb2a861f66

[13] CoolGrovyle: Já měl na mysli spíš stahovaní souborů než online sledování. A zrovna ty nadnárodní velké servery jako YT jsou extra sledované.

Osobně preferuju JP originály a už mnoho let nemám problém je jako soubory sehnat. Staré serie v JP ale před lety získával dost obtížně na IRC kanálech z fserverů, které nebyly přístupné každému. A ještě to komplikovala pomalá přenosová rychlost tehdejšího internetu.



[15] Vložila Scyther mantis dne 07.01.2020 v 18:10:38, Odpovědět
IP hash: 971aa5a6c08d8328

[9] SoulEevee99: Tak to vypadá, že si budeš muset chvíli počkat. Snad by to šlo i online, přece to hned po shlédnutí nezmizí.



paako_souleevee___pokemon_card

[16] Vložila SoulEevee99 dne 08.01.2020 v 22:26:53, Odpovědět
IP hash: 6fc1362db6fd841a

Kdyby se to u nás prodávalo na DVD tak mi nedělá problém si to koupit a mít díky tomu klid, že to mám, ale když to není tak za to já nemohu...

A fakt nebudu platit někde předplatné na nějaké streamovací servery když to nemám z čeho platit... Já si to měsíčně fakt dovoliv nemohu... A navíc jak už jsem psala... Koukám seriál znovu od začátkz a jsem zrovna u 10 řady. Než se dostanu bůh ví kam tak to zase jak je mi známo zmizí... Ehm...

Proto hledám tuhle formu, abych si to mohla stáhnout. Co jde tak mám prostě na DVD nebo VHS jak se mi povedlo sehnat, ale co nejde nemohu za to, že nevydaly a tím to není můj problém. To, že chci něco jenom pro svoje vlastní využití není snad nic zlehé. Já na tom nikde vidělávat nebudu a ani nevím proč bych také na tom vydělávat měla. Já nejsem v tomhle hovado. Kupuji si i oficiální poke merch když to příhoda dovolí a od falešného dávám ruce pryč, ale stále říkám... Pokud to bude na DVD mě to nedělá problém si to koupit, ale z takovou si fakt nebudu něco platit měsíčně co fak nevyužiju a nestojí mi to za to. Já se pouze ptala kde to stáhnout nebo zda to případně někdo nemá... Pokud nemá tak nechápu proč se někdo do takové zbytečné diskuze pouští. Kdybych se chtěla podívat on-line tak to dávno udělám tady bez tohohle ptaní a je...



And tonight we can truly say...
[17] Vložil CoolGrovyle dne 09.01.2020 v 02:14:31, Odpovědět
IP hash: 7d1dbab62a6d85e

[16] SoulEevee99: Na jednu stranu je pochopitelné, že pravděpodobně ještě nemáš prostředky na to si platit streamovací službu. To je point, který já osobně chápu a je to v pohodě (bez ohledu na důvody, proč ty prostředky nemáš, do toho nikomu nic není). Na druhou stranu já osobně příliš nechápu proč se cítíš tolik dotčena nad tím, že se někdo diví, že chceš zadarmo stahovat věci, za které se běžně platí a má platit (A to prosím neber jako kritiku, jediné, o co se snažím, je vysvětlit ti, proč ta diskuze probíhá a proč si myslím, že je zcela na místě. Neber to nijak zle). Žádného tvůrce nezajímá, že ty se chceš na to podívat. Žádného tvůrce nezajímá, že jejich dílo, které vytvořili a které je určitě stálo nějaké ty peníze a úsilí, není dostupné někde zdarma nelegálně ke stažení. Tedy nezajímá je to v tom ohledu, že to někdo chce. Naopak se to snaží potírat, aby na svém dílu vydělali nějaké ty peníze. Myslíš, že kdyby jim to nevydělávalo, že by to dělali? Ani boha. Plus ještě si dovolím citovat Lukefryho, který znamenitě odpověděl na otázku "Proč bych si já měl platit streamovací službu?" následovně: Třeba proto, aby vůbec nějaké seriály vznikaly? Je to tentýž problém jako zde s Pokémony. Nic jako právo na seriál nebo právo na stahování zdarma čehokoliv, co se nám zamane neexistuje. Ano, buďme k sobě upřímní všichni to děláme, tvrdit opak je pitomost. Na druhou stranu se ale nemůžeme cítit dotčení, pokud někde něco není zdarma ke stažení. Argumenty "Já to chci vidět", "Já za to nemůžu, že to u nás nejde sehnat", "Já to chci jen pro sebe" v žádném případě nemohou validovat stahování běžně placené věci zadarmo. Čili pokud jsi tu diskuzi předtím nechápala, pevně doufám, že nyní ji už chápeš :) Ten merch, který si kupuješ, taky nedostaneš zadarmo, protože to chceš pro sebe. DVD, kdyby existovalo a chceš si ho koupit pro sebe, taky nekoupíš za nula korun. A tvůrce vydá jenom ty produkty, které mu vydělají nějaké peníze zpět. A pokud existuje šance, že to spíš prodělá, tak to jednoduše nevydá a vydá něco výdělečnějšího někde jinde třeba. Streamovací služby jsou tak jediná legální spolehlivá cesta, co se týče Pokémonů u nás. Protože zde prostě Pokémony nežije ani zdaleka tolik lidí a tímpádem na tom Pokémon Company nevydělá tolik v poměru s Japonskem a USA. (A pokud vím ty streamovací služby ani tak drahé nejsou - například předplatné netflixu, to nejlevnější, co jsem našel, stojí 200 na měsíc. Pokud vyděláváš, je toto dost legrační částka. Pokud nevyděláváš, tak rozhodně doporučuji, nejenom kvůli Netflixu).

 

Zpráva byla změněna dne 09.01.2020 v 02:27:02



Pain is © Life
*flop*
[18] Vložil Eliv dne 09.01.2020 v 06:12:19, Odpovědět
IP hash: 2c547cac043b6b3

Nehledě na to že netflix může kdykoliv a bez následků stáhnout pořad bez náhrady a jsi v troubě. Vítejte v digitální éře kde nic nevlastníte :)



lisakVUK
[19] Vložil lisakVUK dne 09.01.2020 v 16:26:51, Odpovědět
IP hash: eec184fb2a861f66

[18] Eliv: Ano, tohle mi zásadně vadí a z tohoto důvodu nemám rád ani online hry. Necháte v tom moře času, někdy i peněz a jednou servery vypnou a nemáte nic. Klasické hry alespoň umožňují zálohovta pozici a vrátit se k ní i po letech.

Jinak co se týče fimů a seriálu. Zrovna Pokémon anime vznikalo do jisté míry i jako reklama na Poké hry a Pokémony vůbec. Seriál je také často uváděn i premiérově na neplacených TV stanicích (ktere samozřejmě za vysílací práva něco platí, to je mi jasné). Ale myslím, že sdílení TV seriálu by se mělo posuzovat benevolentněji (a asi i posuzuje), než třeba filmů, určených pro projekci v kinech a prodeji na placených nosičích.



And tonight we can truly say...
[20] Vložil CoolGrovyle dne 09.01.2020 v 17:48:43, Odpovědět
IP hash: 7d1dbab62a6d85e

[19] lisakVUK: "Neplacené" TV kanály chtějí jen sledovanost, protože jejich příjem nezávisí přímo na sledovatelích, kteří "neplatí", ale na inzerentech, kteří jim platí za reklamy. To není absolutně žádný znak větší benevolence ze strany tvůrce, za ta práva stále musela televize zaplatit, stále to nebylo málo a stále se jim to stokrát vrátilo. Taky je otázka, co bereš jako benevolentnější. Jediný rozdíl oproti filmu nebo seriálům je ten, že to má asi menší klientelu a tím pádem to nevydělá tolik, ale princip autorských práv, vysílacích práv a peněz, které je nutné zaplatit za to, aby skutečně nějaké seriály či díly Pokémonů vznikaly, je totožný. Z toho důvodu si nemyslím, že by se to mělo posuzovat benevolentněji, je to stejná krádež jako krádež filmu. Jen kradený "artikl" je o něco levnější.

 

Zpráva byla změněna dne 09.01.2020 v 17:50:44



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.


Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky