Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Fórum

20. Pokéčundr (2021)
(So 24.7. - Ne 1.8. PRODLOUŽENÝ)
+ oslava výročí "Pokésraz starých tváří"
(So 31.7.2021)
Legendární Hájenka

Моrx
モルックス

[1] Vložil Morx dne 20.07.2019 v 17:30:48, Odpovědět
IP hash: 806b666d195b55a1

Přátelé, zdá se to neuvěřitelné, ale v roce 2021 by měl proběhnout 20. ročník již tradiční prázdninové týdenní akce zvané Pokéčundr. Pokud nechcete číst můj citový výlev, k faktům můžete překročit až za dělící čáru.

Zdá se mi to nedávno, co jsem organizoval výroční 10. Pokéčundr v Rekreačním areál Bezdružice (fotoreport zde). Tenkrát za námi na oslavu po mnoha letech odmlky zavítal Ian, coby zakladatel původní Pokéčundrové tradice a měli jsme úplně na nic dort, protože cukrářky neudělaly Pokéball, jak měly. Jak píšu, připadá mi to nedávno, ale už se blíží další dekáda. Složení osazenstva bude určitě dosti jiné než na 10. čundru a ještě více odlišné od čundru prvního, ale i tak věřím, že to bude skvělá akce.

Jako místo jsme zvolili tradiční Hájenku u Písařova a to hned z několika důvodů. Jednak je to místo, kam se Pokémoni v rámci svých čundrů vraceli naprosto nejčastěji (jinak jsme ve stejném ubytování byli max. 2x), dále je mezi účastníky už několik let silná poptávka po Hájence (buď z nostalgie, nebo v touze to poznat, u těch novějších) a za třetí je to finančně velmi dostupné ubytování, které "zpřístupní" výroční akci co největšímu počtu účastníků.

----------------------------------------------

Pokéčundr potrvá netradičně o den déle. Hlavní oslava bude v sobotu (den před odjezdem) a to proto, že bychom rádi na tuto událost sezvali co nejvíce starých tvaří. I ti, kteří se nechtějí, nebo nemohou účastnit celého Pokéčundru, budou mít možnost přijet "na víkend" a zúčastnit se alespoň samotné oslavy.

Kdy - celý čundr: od SO 24.7.2021 do NE 1.8.2021 (termín bude aktualizován v roce 2020)

Oslava - kdy: SO 31.7.2021

Kde: Hájenka u Písařova (na samotě)

Možnosti ubytování: K dispozici je přízemní místnost s velikým "letištěm" (2 letiště stylem palandy). Tato místnost je považována za tichou a spací, dodržuje se zde striktní noční klid od 1:00, po této hodině již není možné ve spací místnosti vést ani tlumené hovory, svítit, hrát na konzolích atp.

Dále je k dispozici prostorná půda k rozmístění karimatek a spacáků, kde je možno nocovat. I zde je třeba dodržovat noční klid a ohleduplnost k ostatním v rámci mezí.

Na pozemku je možné postavit stany, přistavit karavan, spát pod širákem atp.

Dispozice objektu: V hájence se nachází jedna splachovací toaleta, jedna prostorná umývárka (umyvadla se studenou vodou) a polní sprcha (zpravidla jsme ji zavedli do umývárky) - u sprchy je třeba, aby jeden člověk zatápěl dřevem v kotli venku, zatímco druhý se sprchuje uvnitř.

Dále je k dispozici vybavená kuchyň s kamny na dřevo a plynovým sporákem (na bombu), ke stravování se doporučuje společné vaření, nejbližší obchod či restaurace je 3km daleko.

Mezi kuchyní a dolní spací místností se nachází společenská místnost. Její užívání jest zapovězeno v čase 1:00-9:30 z důvodu generování světla a hluku do sousedící tiché místnosti.

Ceny za týden v rámci objektu Hájenka:

950Kč / os / kdekoli

děti do 15let = 20% sleva, ZTP = 50% sleva, průvodce ZTP/P zdarma

Cena zahrnuje ubytování, spotřebu vody, elektřiny, plynu, dřeva, rekreační poplatky, odvoz zavazadel při příjezdu/odjezdu v řádném termínu, příspěvek na oslavu 20.výročí Pokéčundrů, a nějaký benzín na společné nákupy.

400Kč / pes - výhradně po předchozí konzultaci

Asistenční psi s mezinárodním průkazem zdarma

Ceny za týden s ubytováním mimo Hájenku:

250Kč příspěvek Pokéčundru + cena vlastní ubytování hrazené ve vlastní režiji.

! Účast jen na víkend !

Hlavní oslava proběhne v sobotu 31.7.2021

250Kč / os / pá-ne (2 noci na Hájence)

Cena zahrnuje ubytování na Hájence od pátku 30.7. do neděle 1.8., veškeré poplatky, odvoz zavazadel z a do Písařova, i příspěvek na oslavu

V tomto ubytovacím zařízení je třeba vždy mít vlastní spacák a nejlépe i vlastní karimatku

PLATBY ZÁLOH

do 31.12.2020 záloha 200,-Kč

do 30.6.2020 zaslat DOPLATEK

POZOR aktuální číslo účtu 4274682/3500 - do poznámky vždy uveďte svou přezdívku a informaci, že se jedná o zálohu/doplatek

Souhlas se zpracováním osobních údajů, audiovizuálních materiálů, souhlas s pravidly akce: Úhradou nákladů na čundr souhlasí účastník s pravidly akce, která zahrnují zejména dodržování nočního klidu (viz výše) a slušného chování v průběhu akce. Zároveň účastník souhlasí s tím, že v průběhu celé akce mohou být pořizovány jeho audiovizuální záznamy a souhlasí i s jejich následným zveřejněním na stránkách pjz.cz. Zálohy a doplatky jsou nevratné ode dne nejzazšího termínu jejich úhrady

SEZNAM HOSTÍ:

HÁJENKA a přilehlé pozemky

Spodní "tichá" místnost

Vuk, Vučata (Raichu, Infernape, Jara +2 /Martin, Tomas/, David, Miki, Pika-Maty), Scytherka, Buizel/Chikorita

Půda

Kochta, Lugia010719d1, Verunka_33, Richie, Turtwig

Marodka (2)

Morx, Kimimari, Ron, Zyra

Stany, či jinde venku

Glurak

Zatím nerozhodnuto

Sui, Taiki, Totodil(Archie), Dratini, Flareontyš Fláro

JEN NA VÍKEND (OSLAVU)

Rukario?, Riza-do?, Volfi?,

Půda: Thes, Glutexo, Kirara?,

Stany:

Mimo Hájenku:

Podtrženě označení zaplatili zálohu, tučně označení zaplatili celý pobyt.

MIMO OBJEKT - v okolí

(jednotlivá ubytování v okolí si zajišťují vždy vedoucí dané skupiny, platba je zcela individuální a domlouvá se s vedoucím pro daný objekt, každý účastník je přesto povinen uhradit organizátorovi Pokéčundr 250,-Kč příspěvek na používání Hájenky jako základny a hlavně na sobotní oslavu a s ní související občerstvení a další věci)

Cena: dle dohody s vedoucím daného objektu +250Kč na účet Pokéčundru

"Ubytování Písařov" [30] - vedoucí Yamato (4+4)

Ao, Yamato, Alice + CoolGrovyle | Fenek, Lugiak, ?, ?

Chalupa Sudetka [32] - vedoucí Gaff (4+4+7)

Gaff s Gaffčaty | ?, ?, ?, ? | ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?

tučně označení zaplatili 250 Kč příspěvek na čundr, samotná úhrada externího ubytování se zde nezobrazuje.

Zpráva byla změněna dne 16.09.2020 v 09:57:41

Příspěvky 60 – 79 z celkem 79. Zobrazit vše.

And tonight we can truly say...
[61] Vložil CoolGrovyle dne 02.09.2020 v 15:52:27, Odpovědět
IP hash: 17ddfa394d331f1

[59] Thes: Však dorazte taky někdy na celej čundr :/

lisakVUK
[62] Vložil lisakVUK dne 02.09.2020 v 16:18:39, Odpovědět
IP hash: 2a615aabbf70dd

[59] Thes: Týjo, Glutexo.. toho jsem neviděl už roky. Skoro jsem už pochyboval, že vůbec ještě žije. Každopádně ho zase rád uvidím ;)

awsom

Slovo VOLE jednou nahradí tečku!!!
[63] Vložil Gaff dne 02.09.2020 v 16:24:05, Odpovědět
IP hash: a1dd58fffdb65a65

v Chalupě Sudetka je stále 8-11 volných míst. Cena pobytu je 4000Kč pronájem a 400Kč záloha na energie na pokoj. Peníze na energie se samozřejmě vrátí v případě nízké spotřeby elektřiny a dřeva.

Pokoje jsou nekuřácké a bez-zvířátkové. Perfektně vhodné pro alergiky!

Kirara
Proud Minister for Magic
[64] Vložil Kirara dne 02.09.2020 v 20:24:10, Odpovědět
IP hash: fb3d1507dd2e74de

Ukázal bych se rád, ale dám vědět tak týden předem :)

Моrx
モルックス

[65] Vložil Morx dne 02.09.2020 v 20:32:47, Odpovědět
IP hash: f8aebfae7543b6b9

[64] Kirara: Budu doufat a budu moc rád, když to vyjde <3

Zpráva byla změněna dne 02.09.2020 v 20:32:57

[66] Vložil Kochta dne 04.09.2020 v 08:23:39, Odpovědět
IP hash: 4802892b4a3df729

[59] Thes: najednou ,*

Kirara
Proud Minister for Magic
[67] Vložil Kirara dne 04.09.2020 v 12:44:35, Odpovědět
IP hash: fb3d1507dd2e74de

[65] Morx: Kdyžtak bych tedy počítal s půdou, ale tam se místečko vždycky najde :)

[68] Vložil Sir dne 06.09.2020 v 22:39:13, Odpovědět
IP hash: a01015fcb1271e5f

Tyjo, už je to nějakej pátek, co jsem s váma naposled byl :) Popřemýšlím, že bych zkusil začlenit novou generaci ^^

[69] Vložila Scyther mantis dne 07.09.2020 v 14:50:42, Odpovědět
IP hash: 8fc3a04d3c67171

Jů, to bude super ^^

Моrx
モルックス

[70] Vložil Morx dne 07.09.2020 v 16:53:49, Odpovědět
IP hash: 6d4a3875224d75dc

[68] Sir: Zkus :). Jestlo se Ti nebude chtit na cely, prijed/prijedte alespon na ten vikend. Bude to supr akce i z aktualniho hlediska, i co do nostalgie ^^

[71] Vložil Sir dne 15.09.2020 v 23:42:14, Odpovědět
IP hash: dcb360fb98e5d662

[70] Morx: Kolik času na to mám? Jak jste na tom aktuálně s místem?

[72] Vložil CoolGrovyle dne 15.09.2020 v 23:43:58, Odpovědět
IP hash: e93a3e0a90d0c545

[71] Sir: Na půdě pro 20 (minimálně) Pokémonů je 5, tkaže řekl bych že místa je habakuk :D

[73] Vložil Sir dne 16.09.2020 v 00:10:19, Odpovědět

[72] CoolGrovyle: snesete tam psychicky dva Pokémony ve věku 4,5 a 2,5? :D

[74] Vložil CoolGrovyle dne 16.09.2020 v 00:15:13, Odpovědět
IP hash: e93a3e0a90d0c545

[73] Sir: To se spíš ptej těch, kteří tam budou spát (což já nejsem, neb dávám přednost větší míře soukromí, proto si najímáme jinší ubytování poblíž Hájenky). Z mého osobního pohledu si myslím, že to utáhnutelné asi nebude :/ Ale jak říkám nemohu mluvit za ty, kteří tam reálně s tebou budou spát :D Taky nevím jestli ses na to ptal už nebo jestli sis pročítal diskuze v tomto tématu, ale na Hájence není žádné pohodlné postelové zařízení. Jediné postele v objektu, o kterých já vím jsou dole ve spací místnosti a to jsou ještě pouze palandová letiště s kobercem (bez matrace). Ubytování výše zmíněných mláďat tam nejspíše nebude možné, protože tato místnost je jednak hodně zabraná a jednak tam platí zcela striktní noční klid. Což si nemyslím, že u takto malých dětí lze. Na půdě pak jsou koberce na podlaze a trámy. V každém případě ubytování na karimatce ve spacáku.

[75] Vložil Sir dne 16.09.2020 v 00:21:22, Odpovědět

No jasně, proto sonduju situaci zavšasu :) Zkusím to nějak vymyslet

Моrx
モルックス

[76] Vložil Morx dne 16.09.2020 v 09:56:17, Odpovědět
IP hash: f25e37efd4259923

[73] Sir: Jakože v principu asi ok, pokud jsou vychovaní, spíš bude problém s tím spaním. Jak psal CoolGrovyle, tak spaní na Hájence je ve dvou společných místnostech a je třeba vlastní karimatka (matrace, cokoli) a vlastní spacák (deka, jak chceš). A nevím, jestli pro takto malé děti je spaní na zemi a ještě vedle 20 dalších lidí přijatelný.

Další věcí jsou umývarky, celá chata disponuje na cca 40 ubytovaných jednou splachovací toaletou a jednou polnísprchou. To funguje tak, že sprcha je přenosná (my ji dáváme do vnitřní místnosti) a má kamna, ve kterých se topí dřevem (ta zůstávají venku) a realtime ohřívá voda. Takže umývá se jednou za čas a všichni naráz - tedy roztopí se v kotli a lidé se střídají ve sprše, teplota vody není konstantní a ten kdo se sprchuje pak křikem z koupelny informuje toho kdo zatápí, zda má přiložit, nebo naopak ubrat. Voda tedy může chvílemi pálit, nebo naopak studit a člověk s tím musí umět pracovat. Rovněž toto nevím jak je vhodné pro menší děti.

Ale to musíš posoudit sám. Tuším, že jsme na čundru zatím měli nejmladší účastníky 6 let.

A ještě tedy dodám, že po prostoru se patrně budou vesměs volně pohybovat nejméně 3 psi, jeden je čivava, ale dva budou ve váhové kategorii 25kg. Nikomu neublíží, ale aby se děcka nebála.

Jinak varianty jsou pak ubytování někde v okolí, vzdálenostně cca 1-3km od Hájenky. Problém je pak nutnost každý den to dojít, tedy pokud máš auto, tak dojet (to už není tak zlé).

Yamato zařizuje nedalekou chatu "Ubytování Písařov" [30] - mají ještě volná lůžka, ale nevím, jak by se tvářili na děti (nebo zda už se to nezaplnilo), ale můžeš se jich zeptat. Případně, kdyź budeš chtít, naposílám Ti možnosti v okolí klasických hotelů/penzionů, tedy pronájmy normálně chatek.

Zpráva byla změněna dne 16.09.2020 v 10:01:23

[77] Vložil Sir dne 16.09.2020 v 17:24:06, Odpovědět
IP hash: c42e2dd92601d75

[76] Morx: Rozumím. Všechny aspekty vezmu v potaz. Pokud by šlo o tohle léto, asi bych se s dětmi neangažoval, přeci jen, dceři je rok a půl a v noci by mohla být její přítomnost pro ostatní trochu na obtíž. Občas se budí a tak... ale rok udělá hodně, proto jsem si říkal, že bych se i s potomstvem mohl zapojit do kolotoče PokéČundrů. Ještě to promyslím, ale už je to nějaký pátek, co jsem s vámi naposledy byl a docela mi to schází. ^^

lisakVUK
[78] Vložil lisakVUK dne 16.09.2020 v 21:16:16, Odpovědět
IP hash: c04374bb642fa3de

[73] Sir: 2,5 je asi už dost málo a s takto malými dětmi zkušenosti nemám, ale jinak kromě mě máme už dalšího účastníka, který se rád stará o děti a tím je Gaff. A ten má zkušenosti i s menšími dětmi. Myslím, že by se to nějak zvládlo ;).

[79] Vložil Sir dne 16.09.2020 v 22:16:49, Odpovědět
IP hash: c42e2dd92601d75

[78] lisakVUK: Tak rozhodně bych neočekával, že svoje “problémy” někomu hodím na hlavu, že by mi je někdo nedejbože hlídal ;) moje jediná obava panuje opravdu jen kvůli nočním hodinám, kdyby děti nespaly, tak aby neobtěžovaly ostatní. Proto ještě zvažuju, zda-li je reálné, aby Čundr s naší přítomností proběhl bez oněch nedostatků

lisakVUK
[80] Vložil lisakVUK dne 16.09.2020 v 22:20:20, Odpovědět
IP hash: c04374bb642fa3de

[79] Sir: Tak to mě ani nenapadlo, myslel jsem to tak, že nabídneme kdyžtak pomocnou ruku. Jinak ano, pokud by se děti budily v noci a rušily ostatní (speciálně na Hájence, kde nejsou ani pokoje), mohl by to být problém. Nicméně 2,5 let už zase není miminko, které začne plakat kdykoliv. Však uvidíš... jak píšeš, za těch pár měsíců se může situace ještě hodně změnit.

Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2020
Webdesign by Akela Taka 2001-2020
Novinky
Credits Novinky