Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Fórum

19. Pokéčundr (2020)
(25.7. - 1.8.)
|CORONA LEAGUE|

Proběhl historicky největší Pokéčundr <3

Моrx
モルックス
 
[1] Vložil Morx dne 12.07.2019 v 17:39:26, Odpovědět
IP hash: 1f373f3e5173c452

Pokéčundr je za námi a byl veskrze úspěśný. Reakce pozitivní. Majitelé si na nás nestěžovali a podařilo se dodržet i předepsaný noční klid.


Drobné škody, které ke každému čundru patří byly posčítány na 1830,- Kč. Jedná se o součet nezačárkovaných nápojů (někdo patrně občas zapomněl, nebo se neúmyslně točili přesmíráky), poškození vybavení, i spoluúčast na mrtvých křepelkách, které podle majitelů vypustili buď naši psi, nebo naše děti a tím je dali napospas predátorům, podle nás si liška nebo kuna otevřela sama... každopádně je tedy spoluúčast. Pokud byste chtěli na škodu nějak dobrovolně přispět, ať už z toho titulu, že máte černé svědomí, že jste třeba možná někdy zapomněli udělat čárku, něco jste rozbili, nebo jen tak ze solidarity, tak číslo účtu naleznete níže v příspěvku. Příspěvky jsou dobrovolné ^^


Již je také vyhlášen Výroční a speciální čundr na příští rok a to legendární Hájenka - odkaz na téma ZDE. Čundr potrvá netradičně 8 nocí a součástí bude i víkendová oslava 20. výročí. Můžete si tedy vybrat, zda chcete přijet na celý prodloužený týden, nebo jen na víkendovou oslavu.


Jinak celkové číslo, na letošním čundru se vyskytlo (včetne návštěv) v součtu 40 tvorů (plus tři psi), čímž, pokud se nepletu, vznikl nový rekord co do účasti :)

---------------------------------------------------


V rámci částečně obnovené Koronové ligy si prosím přibalt roušku, šátek, či jiné krytí dýchacích cest. Dle aktuálních opatření je nebudete potřebovat, ale opatření by se mohla v průběhu týdne zpřísnit, byť to je málo pravděpodobné.

Kdy: od 25.7. do 1.8.2020

Kde: Usedlost Gerstein

Možnosti ubytování: Gerstein nabízí 4 luxusní apartmány, každý se dvěma pokoji (2+3 nebo 2+4 lůžka), každý apartmán (tj. 2 pokoje) má vlastní společnou koupelnu a WC. Dále je k dispozici prostorná společenská místnost a kuchyň.

Pokoje jsou prostorné a umožňují i spaní na vlastní karimatce.

Dále máme vyjímečně povoleno při zaplnění objektu postavit i vlastní stany.

Kapacita jen 22 lůžek (!)


K dispozici bude rozlehlý pozemek, hřiště a koupací jezírko. Je nutné dodržovat noční klid 0:00-8:00 a to velmi striktně - v budově bydlí i majitelé.



Ceny za týden:

1850 Kč (1950Kč) / os / postel (vč. vody, elektřiny, rekre.poplatku, povlečení) nižší cena platí, pokud ve Vašem pokoji je ubytovaný alespoň 1 člověk nad počet lůžek

1600 Kč / os / zem (vč. všeho, platí i při spaní v posteli "navíc")

1350 Kč / os / stan (vč. poplatků, na velikosti a počtu stanů nezáleží, platí i pro spaní pod širákem, či ve vlastním autě - možnost využívat vnitřní klubovnu a soc.zařízení)

♿ ZTP/P má nárok na nepřeplněný pokoj bez příplatku



Poprosím všechny, aby dali vědět, pokud by své místo na posteli byli ochotni přenechat někomu jinému a spát na zzemi, či ve stanu.





Apartmány:

1. patro

"U Husičky" (2+4)

Morx, Kimimari(z), Adyk, Maty| Cone(stan 3 noci), fiflik, Ian, Světlanka, Jaro(z), Aomori,


"U Jelena" (2+3)

Sui, Taiki Behy, Laira || Lugia010719d1, Verunka_33, Richie(z), Růžaču(z) | Yamato, Cool, Kulička


Přízemí

"U Muflona" (2+4)

Vuk, Raichu, Miki, Infernape, Turtwig, Jara, dvojčata


"U Veverky" (2+3)

Adam, asistent Sharpy, Tygrik | Lugiak, Gaff, Totodil, Togepi(z), Tauros(z)


Jinde uvnitř

Věžička (2)

Dratini, Scyther M.


Chodba pod schody (až 2 na zemi)

Kochta


Venku (stany, ...)

Glurak, Tyna, Anička (3 noci)


Další zájemci s nejistou účastí, zatím bez konkrétního místa

Sczther(z), JohnBeak, Eevee


PLATBY ZÁLOH

do 31.10.2019 záloha 600,-Kč

do 31.1.2020 záloha druhých 600,-Kč

do 30.6.2020 zaslat DOPLATEK

POZOR nové číslo účtu 4274682/3500 - do poznámky vždy uveďte svou přezdívku a informaci, že se jedná o 1./2.zálohu/doplatek za "Pokéčundr 2020


Označení účastníků:

kurzívou = 1. záloha uhrazena

podtrženě = 2. záloha uhrazena

tučně = celý čundr uhrazen


Souhlas se zpracováním osobních údajů, audiovizuálních materiálů, souhlas s pravidly akce: Úhradou nákladů na čundr souhlasí účastník s pravidly akce, která zahrnují zejména dodržování nočního klidu (viz výše) a slušného chování v průběhu akce. Zároveň účastník souhlasí s tím, že v průběhu celé akce mohou být pořizovány jeho audiovizuální záznamy a souhlasí i s jejich následným zveřejněním na stránkách pjz.cz. Zálohy a doplatky jsou nevratné ode dne nejzazšího termínu jejich úhrady. Na akci je dále zakázáno konzumovat drogy, tvrdý alkohol a obtěžovat nezvládnutým pitím své okolí - pivko u dospělých k obědu či večeři není žádný problém, ale nestojíme o opilé lidi. Organizátoři si vyhrazují právo na místě účastníka s okamžitou platností vyloučit z akce, v případě porušení pravidel.



Společný odjezd z Brna

SpojOdjezdPříjezdÚsek
R 96982/R 982 Vysočina12:1613:58Brno dolní nádraží – Havlíčkův Brod
Pauza na oběd v Brodu :3
Os 538216:1016:21Havlíčkův Brod – Rozsochatec


Společný odjezd z Prahy

SpojOdjezdPříjezdÚsek
rj 371 Vindobona14:4415:37Praha hl. n. – Pardubice hl. n.
Sp 145915:5416:55Pardubice hl. n. – Hlinsko v Čechách
Os 538517:0717:40Hlinsko v Čechách – Rozsochatec

 

Zpráva byla změněna dne 01.08.2020 v 16:21:48




Příspěvky 214 – 233 z celkem 233. Zobrazit vše.

[219] Vložilo Aomori dne 09.09.2020 v 15:00:27, Odpovědět
IP hash: 89f7d5fd9ffd85bc

Taky doufám ve fotky, nemám ani z LARPU, což znamená že nemám z celých svých prázdnin jedinou fotku ?.



lisakVUK
[220] Vložil lisakVUK dne 17.09.2020 v 10:09:39, Odpovědět
IP hash: eec184fb2a861f66

Fotoreport se připravuje, zatím se můžete podívat na společnou fotku.



lisakVUK
[221] Vložil lisakVUK dne 17.09.2020 v 11:21:48, Odpovědět
IP hash: eec184fb2a861f66

Fotoreport je již komplet, zatím bez popisků, které by měl doplnit Morx...



Моrx
モルックス
 
[222] Vložil Morx dne 18.09.2020 v 13:35:04, Odpovědět
IP hash: 69364c85967566c8

Pokud někdo z účastníků nedostal soukromou zprávou odkaz na stažení všech fotografií a chce ho, nechť se prosím ozve ^^.

Kdo nebyl na čundru, má nárok jen na veřejný report ^^



lisakVUK
[223] Vložil lisakVUK dne 18.09.2020 v 15:09:39, Odpovědět
IP hash: eec184fb2a861f66

A všechny prosím aby respektovali, že jsou i lidé, kteří si nepřejí zveřejnění fotografií, na kterých se nacházejí, mimo PJZ. U mě to platí zejména pro sociální sítě, kde opravdu nechci vůbec existovat.



lisakVUK
[224] Vložil lisakVUK dne 18.09.2020 v 21:11:46, Odpovědět
IP hash: 2ea8911a48f25994

Zaregistroval jsem zde z mobilu po cestě domů příspěvek od S!ra, který byl smazán (jak jsem zjistil, autorem), tak bych jen rád projistotu dodal, že nemám problém se k obsahu vyjádřit a smazání jsem nijak neinicializoval. Nerad bych totiž, aby někdo získal pocit, že mažu pro mě nepřijemné dotazy, nebo tak něco ;)

Ke sociálním sítím mám zásadní výhrady proto, že provozovatel - nadnárodní firma - shromažďuje obrovské množství dat o velkém množství lidí a jelikož v pravidlech je povinnost uvádět i pravé osobní údaje (neřešme teď, že lze pravidla porušit a registrovat se na fiktivní jméno), jsou tyto informace poměrně adresné. Jak moc informací provozovatel má závisí samozřejmě na uživateli, který nemusí postovat fotky, uvádět podrobnosti ze svého života atd.. ale celé je to postavené tak, aby tam uživatel přenesl co nejvéce ze své internetové aktovity, tedy chatoval, blogoval, ukládal fotografie atd.. atd.. Přitom mít informace znamená mít moc, a sociální sítě je mimo jiné využívají k cílené reklamě a manipulaci. Různí algoritmy podle aktivity uživatele doporučují "přátele" a skupiny, na fotografiích díky rozpoznávání obličejů označují konkrétní lidi atd.. Díky množstvím informací, které jsou lidé ochotni a schopni na sebe dobrovolně prozradit a lehkomyslně sdílet i různé politické názory a postoje se navíc do sociálních síti "vlámala" už řada orgánů různých států a vlád, takže už jsou značně "profízlované" a představa, že něco co napíšete jen konkrétnímu kontaktu uvidí jen on a neprojde filtry, které případně upozorní příslušný "orgán" je lichá. Z tohoto bych nevinil samotné provozovatele sociálních sítí, těm "nasadily nůž na krk" různé země, které si pod záminkou "boje proti terorismu a kriminalitě" přístup vynutily, pod pohrůžkou, že jinak budou tyto sítě na svém území blokovat.

Důvodů proč tam nechci být je víc, bylo by to na dlouhé psaní, ale tohle je asi tak v kostce základ. Ano, tady na PJZ může ty fotky vidět kdokoliv, ale nebude je projíždět nějaký algoritmus, indexovat obličeje atd...



awsom
[225] Vložil Gaff dne 14.12.2020 v 13:03:24, Odpovědět
IP hash: 4f36bd5e8092fea9

Nebo je možné, že je nesežralo zvíře... Například já nevím proč, ale po otevření kufrů jsme s klukama měli nějaké všude nějaké bílé pírka... Že by se někdo snažil zatajit své tajné choutky? Jako pečená křepelka chutná konec konců jako pečený holub... Podle mě máme mezi svými impostora. Any sus?



[226] Vložila Scyther mantis dne 14.12.2020 v 14:59:52, Odpovědět
IP hash: 97175007455c385c

[225] Gaff: Tohle není Amoonguss. Teda Among us



awsom
[227] Vložil Gaff dne 18.12.2020 v 08:57:19, Odpovědět
IP hash: 4f36bd5e8092fea9

Amoonguss (=

No dobře, tak jinak, kdyby ty křepelky měl sežrat nějaký pokémon, koho (mimo mě) by jsi nominovala? Já Turtwiga. Na můj vkus byl celou dobu čundru nějak moc potichu... A nebo Misty? Ta se taky nějak 'záhadně' vypařila...

Myslím, že se tomu dostávám na kloub.



And tonight we can truly say...
[228] Vložil CoolGrovyle dne 18.12.2020 v 21:14:15, Odpovědět
IP hash: ab54d5cd8fe2507

[227] Gaff: Bylo by to možná vtipné, kdyby ta "záhada" Mistyina zmizení vůbec byla záhadou.



awsom
[229] Vložil Gaff dne 27.12.2020 v 23:37:03, Odpovědět
IP hash: 7523c87ba7ea977f

A nebo cool?! Možná si myslel, že sežrat křepelky bude nejvíc cool.

Jako osobně mi nejvíc sedí teorie, že to byla Kimimari. Ta si takhle vařila si vařila... Najednou zjistila, že potřebuje maso... Hmmm pro Marianu žádný problém. Na polévku netřeba hodně masa... ?

Nebo Kochta. Viděl ho někdy někdo v obchodě? A vzhledem k jeho obvyklé společenské únavě bych se divil, kdyby nějak více řešil to, jestli papá kuřátko nebo holoubátko...

Pevně věřím, že pravda vyjde najevo. Amoongoos je mezi námi



[230] Vložila Scyther mantis dne 29.12.2020 v 14:11:05, Odpovědět
IP hash: 81f96256d26449cb

Prosím Gaffe, už dost, tohle už přestává být vtipné. Kimimari už nech na pokoji, měla s tím hodně trápení i bez takových povídaček. Zdá se mi, že ti Slim hacknul účet, běž si změnit heslo, ty takovéto hlouposti nepíšeš.



And tonight we can truly say...
[231] Vložil CoolGrovyle dne 29.12.2020 v 16:42:16, Odpovědět
IP hash: bfd302ef4e4264b

[230] Scyther mantis: Moje řeč. Opakovaný vtip přestává být vtipem, zvlášť když do toho, Gaffe, zatahuješ Pokémony, které to může mrzet, že takhle bez přemýšlení chrlíš "vtipy" o nich, které jsi navíc řekl doslova v předchozím tvém příspěvku (před tím tvým posledním), takže už tím, že ten vtip opakuješ, to degraduješ na natolik nevtipnou úroveň, že jakékoli negativní aspekty, které se kvůli vtipu daly přehlédnout, už jsou zcela příhodné a validní (A to ani nemluvím o tom, že když to rozšíříme na to, že se bavíme o zabitých křepelkách a viníkovi, tak už to bylo staré i v době, cos napsal ten první pokus o vtip).

Například to, že jsem si dovolil uvést na pravou míru to, cos zkreslil kvůli své nevědomosti (ať už v rámci vtipu nebo ne - jak jsem řekl legrace u téměř ihned zopakovaného vtipu už je IMHO zcela nevalidní. Alespoň v tomto případě určitě), je pro tebe důvod stejným vtipem majznout i mě. Jakože mně se z toho žíly nezkrátí, prostě si o tom pomyslím své a jdu do pryč. Ale to by to nesměl být opakovaný vtip a to bys do toho nesměl zatahovat další lidi, kteří tvůj "vytříbený" "humor" nemusí zrovna ocenit. Takže prosím, zkus více dbát na to, co říkáš. Já vím, že to nemyslíš zle. Ale máš dle mého názoru tendenci fóry přehánět a toto je jeden z těch případů.

 

Zpráva byla změněna dne 29.12.2020 v 16:50:06



awsom
[237] Vložil Gaff dne 21.01.2021 v 16:26:13, Odpovědět
IP hash: 4f36bd5e8092fea9

Podle mě, zcela přesvědčivě za to může Gaff. Je to kouzelník a když jsme jeli na čundr tak S SEBOU žádné křepelky neměl. Je pravdou, že je také NEMĚL když jsme odcházeli? A co když ty mrtvolky byly JEHO křepelky a on si ty živé vzal s sebou? A co záhada mizení toaletního papíru a následné přeměňování ho do špinavého nádobí? A vůbec nemluvím o tom, že irl v práci ztratil svůj oblíbený hrnek. To s tím taky souvisí.



lisakVUK
[238] Vložil lisakVUK dne 21.01.2021 v 19:56:24, Odpovědět
IP hash: 3057885298549773

Trošku jsem si dovolil to tady vyčistit. Ty anonymní poznámky nebyly konstruktivní příspěvky do debaty.

Co se "peprnce" týče, kdyby zůstal jen u "pepře" a nezačal to přehánět a později navíc do svých postů neustále tahat Ježíše, nemusel dostat permamentní ban...



BuzzBoyMike
[239] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 22.01.2021 v 09:51:10, Odpovědět
IP hash: f0a063a08ce2dcad

Hahaha, vrchní stěžovatel si evidentně postěžoval :D :D



And tonight we can truly say...
[240] Vložil CoolGrovyle dne 22.01.2021 v 11:01:27, Odpovědět
IP hash: 431002eb3b70c0cc

[239] : Vrchnímu stěžovateli jsi byl dost ukraden, tentokrát VUK zasáhl zcela podle své vlastní iniciativy. :D



lisakVUK
[241] Vložil lisakVUK dne 22.01.2021 v 11:15:58, Odpovědět
IP hash: 3057885298549773

[238] lisakVUK: Nikoliv, tentokráte jsem to promazal čistě z vlastní vůle, na ty posty mě ani nikdo neupozornil. A nezlob se, tohle je téma čundru a podle mě sem patří jen relevantní posty. I to vtipkování ve stylu "Among US" je tady už na hraně.



BuzzBoyMike
[242] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 25.01.2021 v 12:07:08, Odpovědět
IP hash: f0a063a08ce2dcad

[238] lisakVUK: myslim, že tady nechybí....



awsom
[243] Vložil Gaff dne 04.02.2021 v 04:30:29, Odpovědět
IP hash: 4f36bd5e8092fea9

Jde to téma nějak uzavřít? Jakože archivovat, nebo tak?



Téma bylo uzavřeno, nelze přispívat.

Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky