Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Fórum

Brněnský pokésraz 2018

John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling je umnění | Design Your Universe
John Beak's Website | PokéSport (VGC)
[1] Vložil John Beak dne 04.12.2018 v 17:58:52, Odpovědět
IP hash: 6a9b985f168657f5

Ahoj, prosímtě, my nemáme sraz na PJZ. Ale nikdo z nás PJZ nevede, tak co s tím... Johne, hoď prosím kopii toho co je na FB na PJZ. A můžeš k tomu přidat moje tel č pro ty bez FB.

725 081 091

~ Glurak

 

7.-9.12. (Pá-Ne)

 

Místo konání: Soukenická 1, Brno-střed

Příjezdy: individuální. Ideálně tak, abychom se posbírali mezi 16.-18. hodinou, pro dojíždějící ze směru Praha se může udělat sraz na nádraží. Vzhledem k mojí neznalosti pracovního či jiného vytížení pražských a jiných dojíždějících účastníků dejte raději vědět, v kolik cca dorazíte.

Odjezdy: individuální během neděle.

Program:

Pátek - zevlení, kecání, deskovky, pokémoní hry etc. (Yamato, prosím, žádnou celovečerovku, shodli jsme se na tom, že ty jsou lepší v menší deskoherní skupině, na sraz spíše menší a kratší věci.)

Sobota - 10:00 odchod na celodenní výlet. V něm zahrnuta návštěva restaurace. Cíl bude ještě upřesněn, čas návratu je neznámý.

Neděle - zevlení, případné odjezdy, v případě zájmu možný společný oběd v nějaké brněnské restauraci.

Jídlo: Glu slíbil zajistit snídani na oba dny a „něco malého“ na večer, doporučuje se ale mít nějaké malé vlastní zásoby. Na výlet se vám bude hodit marcipánový Eeveek nebo čokoládový pokéball. (Well, a vždycky je možnost objednat pizzu.)

Spaní: matrací prý bude dost, peřin tolik ne, takže o peřiny se hlaste u Gluraka, pokud chcete mít vlastní jistotu, vezměte si spacák. K dispozici bude i pokoj pro hosty v jiném patře domu.

Další hemzy, co se jinam nevešly: Sobotní výlet bude určitě obsahovat prvotní cestu MHD. Osobně počítám s pěti brněnskými účastníky s platnou šalinkartou. Bude víkend, každý z nich k sobě může přifařit jednu osobu na šalinkartu. Jinak jsou jízdenky za 25,- na hodinu (a 27,- na 1,5 hod., ale to asi nebude potřeba). S sebou dostatek cashe, kdybychom náhodou narazili na restauraci, co nebere karty (může se stát). Za malý příspěvek na snídani bude Glurak asi rád.

Varování: počítá se se dvěma psy po celou dobu srazu (Ryuu, Juki).

 

P.S.: Sraz organizují Glurak a Dafné. Já jsem jen osel.

 

Zpráva byla změněna dne 04.12.2018 v 18:03:34



lisakVUK
[2] Vložil lisakVUK dne 04.12.2018 v 20:04:48, Odpovědět
IP hash: 7f1b9ba83f24c418

Díky za zveřejnění.

Pozdě, ale přece (což není vůbec výtka na tebe, jako spíš organizátory). Dříve se Pokéakce ohlašovaly vždy hlavně na Pokéstránkách (Pika, PJZ) a pak až případně někde jinde. Přitom připojení k internetu neměl každý, bylo pomalé a v počátcích to byly často dial-upy za hodinové poplatky. Přesto to šlo. Teď nosí většina lidí net s sebou v mobilu a je jim zatěžko založit téma na komunitní stránce a sem tam se tam mrknout. To je trochu smutné, no :(

P.S.: Pobavilo mě vyjádření, že někdo PJZ nevede. Jako by bylo třeba si složitě vyřídit přístup. Přitom sem může napsat každý, kdo má prohlížeč, dokonce i bez jakékoliv registrace.

 

Zpráva byla změněna dne 04.12.2018 v 20:12:38



Моrx
モルックス
 
[3] Vložil Morx dne 05.12.2018 v 21:25:57, Odpovědět
IP hash: ad5aad6ebde6e9a4

Skoda, ze jsem o tom nevedel driv, jsem ten vikend v praci. Nicmene Vas asi s Kimimari pozdravime v patek vecer a mozna se ukazeme v sobotu pozde vecer :)



[4] Vložilo Sanky dne 07.12.2018 v 19:14:11, Odpovědět
IP hash: e398b3473c6939

First



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling je umnění | Design Your Universe
John Beak's Website | PokéSport (VGC)
[5] Vložil John Beak dne 09.12.2018 v 19:33:43, Odpovědět
IP hash: 6a9b985f168657f5

proběhl



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.


Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky