Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Fórum

17. Pokéčundr/Pokétábor (2018)
so 21.7. - so 28.7.

Моrx
モルックス
 
[1] Vložil Morx dne 02.02.2018 v 16:43:20, Odpovědět
IP hash: 43b148cfc30e5961

Milí Pokémoni, již 17. rokem se bude konat prázdninové týdenní dovádění při společném pobytu v přírodě. Všichni jste zváni a nebojte se s sebou vzít i nové fanoušky Pokémonů.


Kdy:so 21.7. - so 28.7. léta Arcea 2018 (o týden dříve, než obvykle)


Kde: Ochoz u Brna (49.2543N, 16.76398E)


Ubytování: Vybavená přízemní chata s 24 postelemi, sociálním zařízením, 2x plně zařízená kuchyň. Za chatou les

Ubytování je možné na postelích, po zaplnění kapacity postelí i na zemi ve spacáku (po dohodě)

Sociální zařízení: V suterénu sprchy (1x "pánská", 2 x "dámská"), umyvadla, 2x WC.


Stravování: Možno společné či vlastní vaření v kuchyňkách, 500m od objektu je restaurace, 2km pak obchod


CENA: 1200 Kč / os / týden / postel

900 Kč / os / týden / zem (pouze když jsou plné všechny postele)

750 Kč / os / týden / stan (za osobu, nezaručuji podmínky pro umístění stanu, pouze při úplném naplnění chaty)

Zvíře: 500Kč, po domluvě.


Platba: Co nejdříve prosím zašlete zálohu ve výši 400Kč na účet 35-6510870257/0100. Do zprávy pro příjemce uveďte svou přezdívku a napište sem, že jste ji poslali. Doplatek na účet nejpozději 14 dní před akcí.


Účastníci a rozložení:

- 1. pokoj (6 lůžek - 3x palanda): lisakVUK, MisaRaichu(?), Infernape, DavidPikachu, Miki, JaraJolty

- 2. pokoj (6 lůžek - 3x palanda): Chikorita, Scyther, Lukáš, Turtwig, Lugiak(?)

- 3. pokoj (4 lůžka - 1x dvoujlůžko + 2x lůžko): Dratini, Ian, Fiflík, MisaRaichu(?)

- 4. pokoj (3 lůžka - 1x palanda + 1x lůžko): Sui, Taiki, ? (lůžko)

- 5. pokoj (3 lůžka - ?): Yamato, Cool, Kulička

- 6. pokoj (3 lůžka - ?): Adam, Tomáš, ?

- přihlášení, co si zatím nevybrali pokoj:

- mimospáči, co nebudou v budově:

Podtržení zaplatili zálohu, tuční zaplatili celou částku. (Pardon, ano, uvědomuji si, že to zní blbě :D)


DOPRAVA: Tradičně před odjezdem budeme vyhlašovat společné odjezdy z frekventovaných měst - Praha, Brno, Ostrava. V případě, že potřebujete pomoc naplánovat cestu přímo z vašeho (menšího) města, ozvěte se


Info pro nováčky: Rádi na akci uvítáme i nové tváře. Pokud chceš vědět o co se zhruba jedná, koukni na Srazy, kde jsou fotografie z předešlých akcí. Taky se můžeš zastavit prvně na některé z našich kratších akcí - víkendových, nebo jednodenních.

Celá akce probíhá bez alkoholu a cigaret. Po celou dobu jsou přítomní akreditovaní vedoucí a kvalifikovaný zdravotník. V případě dotazů se klidně obracej na morx@pikachu.cz


----------PLÁNOVÁNÍ----------

Společná cesta:

-> Z Prahy:

Drakoška (autem s Lugiakem): odjezd 12:20 Zličín (sraz v 12:00 na metru)

---Cestující: Lugiak, fiflík, ?, ?, ? (hlaste se)

---Cena: 120-300Kč (dle počtu osob)


Vlakem:

Odjezd na čundr z Boletic nad Labem, Děčína, Prahy a Brna

odjezd_cundr2018

odjezd_cundr2018

odjezd_cundr2018

odjezd_cundr2018

Společné vaření:

- jedná se o jednu z možností stravování a rozhodně není povinné. Rovněž není třeba jíst všechny pokrmy, které v rámci společného vaření budou připravovány

Kdokoli chcete nabídnout, že něco uvaříte, ozvěte se, uděláme tu malý jídelníček :)

-> Jídelníček:Fotky chaty:PROGRAM

Některé věci v programu je třeba předem rezervovat, nebo jsou jinak vázané, pokud takovou aktivitu máte, ozvěte se co nejdříve, ať ji můžeme zaevidovat


So: Příjezd, vybalování, večerní hry a táborák

Ne:

Po:

Út: Jeskynní cesta: Celodenní výlet s návštěvou jeskyní s prohlídkou i volně dostupných a za příznivého počasí také koupání v lomu.

St:

Čt: Moravským krasem: Celodenní výlet Rudickým propadáním a okolní krásnou přírodou.

Pá:

So: Balení, úklid, odjezd

 

Zpráva byla změněna dne 21.07.2018 v 11:45:59
Příspěvky 79 – 98 z celkem 98. Zobrazit vše.

Моrx
モルックス
 
[81] Vložil Morx dne 22.07.2018 v 11:39:24, Odpovědět
IP hash: 43b148cfc30e5961

Z prvního dne máme s Kimimari 220 fotek (po promazání nepoužitelných).. Asi bych se měl s focením trochu krotit, nebo se Mari zblázní z těch následných úprav :D[82] Vložila Behold3r dne 22.07.2018 v 11:43:37, Odpovědět
IP hash: 71a4327f160cf0b1

Těším se na fotoreport z Poké Máje 2014.Моrx
モルックス
 
[83] Vložil Morx dne 22.07.2018 v 11:49:11, Odpovědět
IP hash: 43b148cfc30e5961

Bude. A aj z čundru 2016 :PМоrx
モルックス
 
[84] Vložil Morx dne 25.07.2018 v 17:21:29, Odpovědět
IP hash: 43b148cfc30e5961

Zítra (čtvrtek) se bude fotit společná fotka, dorazíte ještě někdo na návštěvu? :)lisakVUK
[85] Vložil lisakVUK dne 30.07.2018 v 11:13:50, Odpovědět
IP hash: 91f07e099925517c

Tak čundr proběhl a všichni ho přežili bez vážnější újmy, takže lze říct, že byl úspěšný ;)

Jinak k objektu: Chata nebyla špatná, ale pokoje byly dost malé. Větší počet účastníků by byl již problém, nějaké spaní někoho navíc v pokoji na zemi by bylo zcela nereálné. V našem počtu však bylo ubytování snesitelné.

Plus: velká společenská místnost, ohniště, houpačky + "zadřený" kolotoč za chatou. Okolní příroda vcelku dobrá, stranou největšího ruchu, z mého pohledu vyhovující.

Minus: Malé pokoje, nepříliš izolující přepážky (tedy hluk slyšitelný z vedlejšího pokoje), nic moc sprchy a nutnost šetřit s vodou.

K vlastní akci: Z mého pohledu byl výhodou menší počet účastníků, byli jsme více soudržní než v případě minulých, početnějších akcí. Společně jsme podnikali více progamu, než bylo v posledních letech obvyklé.

V neděli se konal "můj" výlet do okolí, kterého se zúčastnili i lidé mimo naši standardní výletovou skupinku, což bylo fajn. Ke konci jsme rozdělili z důvodu potřeby obstarat jídlo na večeři, což bylo v neděli v tamních končinách dost obtížné, neboť ani vietnamské obchody neměly otevřeno déle do večera.

Pondělí byl pro většinu účastníků den lenošení v chatě, my jsme šli alespoň odpoledne do Ochozu u Brna na oběd a zpět.

V úterý následoval Morxův výlet. Ten se asi povedl nejvíc, prohlídka Sloupsko-šošůvských jeskyní byla super, následovalo koupání v zatopeném lomu, které trochu pokazil nepříjemně kamenitý terén a nic moc počasí, ale i tak jsme si dost užili. Závěr výletu byl ale trochu "dobrodružný", neboť Morxovi se podařilo znepojízdnit auto a jelikož byl v plánu odvoz auty k chatě a žádná veřejná doprava tam již takto večer nejela, bylo to pak dost komplikované. Zde je třeba poděkovat zejména Lugiakovi, který byl ochoten absolvovat více cest do chaty a zpět a také Glurakovi, který s odvozem účastníků rovněž pomáhal. Během koupání v lomu se k nám přidal také Dragonair Ian a spolu s ním se 2 odvážní (Fiflik a Scyther) rozhodli absolvovat cestu do kempu v noci pěšky, za což jim náleží můj obdiv, neboť ač jsem (myslím) poměrně zdatný turista, tohle by bylo i na mě už moc.

Středa byla opět poněkud rozdělená, skupinka lidí zůstala na chatě zatímco já jsem s tou svou vyrazil na výlet. Skončili jsme však nakonec jen v Brně, kde jsme si prohlédli centrum města a chtěli zajít na obědo-večeři. Nabídka vs. ceny v místních podnicích nás ale odradila, takže jsme nakonec skončili klasicky u Mekáče, kde se s benefitkou už dalo vybrat ;). Následovala pěší cesta do Židenic na autobus do Ochozu a poté pár kilometrů z Ochozu k chatě.

Čtvrteční Morxův výlet se z mého pohledu moc nepovedl. Byl naplánován jako společná akce, ale společně jsme dojeli jen k prvnímu bodu, koupaní u Jedovnice (nádrž Olšovec). Počasí na koupání však moc nepřálo, začalo pršet (ale bylo docela teplo) a tak se podstatná část výpravy rozhodla záhy (a na můj vkus příliš překotně) odjet auty a už se s námi do konce výletu nesetkala. Zbytek zůstal u nádrže a jelikož se posléze vyčasilo, užili jsme si ještě vodních radovánek. Dalším bodem měla být návštěva jakési ne příliš vzdálené jeskyně (Radlická?), kde nebyly žádné organizované prohlídky a bylo ji tedy možné zkoumat bezplatně na vlastní pěst. Část zbylých se však rozhodla pro vlastní program - cestu pěšky k chatě - a nakonec jsme tedy k jeskyni vyrazili víceméně jen ve standardní "vukovské" sestavě. Během cesty se ozval Morx s tím, že už má opravené auto a že by se k nám mohl přidat, což se také stalo někde u obce Krasová, kam dojel autem také Lugiak. Morx se však v tu chvíli vyjádřil, že už do jeskyně nechce a jelikož jsme nechtěli dále trhat partu (a některým lidem z naší skupiny už to také stačilo), rozhodli jsme se nechat se svézt do kempu. Já jsem jel spolu s Infernapem a PikaDavidem s Lugiakem, zatímco do Morxova auta (kde byla ještě Kimimari) nasedl Dratini a Miki. Když jsme ale byli s Lugiakem už kousek Ochozu, přišla mi zpráva od Morxovi posádky, že nakonec změnili názor a nakonec do jeskyně zajedou. My už jsme ale nechtěli obtěžovat Lugiaka s návratem zpět a dojeli k chatě. Turisticky nejlépe tak dopadla skupinka, která se rozhodla jít od koupání pěšky k chatě, pro mě to byl docela "fail".

V pátek dopoledne jsme hráli Dratiniho Pokéhru a odpoledne jsem se rozhodl napravit turistické skóre a vydal se na výlet do přírody v okolí chaty, kde se nacházely zajímavé objekty jako "liščí díra" či "jeskyně netopýrka". Vyklubal se z toho standardní "vukovský" výlet který byl fajn, ale nijak zvláště nevybočoval z průměru. A v sobotu se již odjíždělo.

Zvláštní poděkování patří:

Lugiakovi za nespočet výjezdů autem,

Morxovi za zajištění chaty, organizaci výletů a rovněž pomoc s odvozem účastníků

Taikimu za zajištění občerstvení a přípravu jídla k táborákům včetně nepříjemných prací s tím spojených (umývání nádobí atd..)

Dragonair Ianovi za uspořádnání čundrové Pokésoutěže a pomoc s táboráky

Dratinimu za jeho Pokéhru

Chikoritovi za pomoc v kuchyni včetně dobrovolného umytí špinavého nádobí

těm, kteří přispěli na opravu Morxova poškozeného auta

všem ostatním za vstřícné a kamarádské chování a účast na akci ;)

Obecně to byl z mého pohledu čundr zdařilý i když jako vždy bylo možné leccos udělat i lépe. Ale jak se říká, kdo nic nedělá nic nazkazí a já se už nyní těším na PokéČundr 2019, který bude opět v kempu a prozměnu v Čechách!

 

Zpráva byla změněna dne 30.07.2018 v 11:40:23Моrx
モルックス
 
[86] Vložil Morx dne 30.07.2018 v 13:15:21, Odpovědět
IP hash: 43b148cfc30e5961

Než napíši něco obsáhlejšího, chtěl bych všem poděkovat za účast a skvělou přátelskou atmosféru. Do budoucna bych rád trochu zlepšil soudržnost skupiny na výletech. Nejde o to, když chce část zůstat v chatě, jiná se koupat a jiná na výlet. Není problém ani, že když někdo nemůže, zamíří domů dřív. Ale když už jdeme někam společně, tak se netrhat na nedohlednou vzdálenost, kdy jedna skupinla pak nemůže vědět, že druhá se vydala něco vyzkoumat, nebo nekouskovat na skupinky, z nichž každá půjde jinou cestou. Nejhorší příklad byl ten čtvrtek, kdy jsme se rozdělili snad na 4 skupinky. Jedna šla pěšky domů, jedna jela auty na jeskyně, jedna se zůstala koupat a pak šla sama na stejné jeskyně a autovýlet do jeskyní se pak rozdělil na ty co chtěli dom a co se chtěli opožděně vrátit koupat. Je to hrozná škoda. A tím více, když ve výsledku navštěvujeme stejná místa, ale každý zvlášť.

Jinak to bylo super, chatu jsme vrátili uklizenou, nic se nezničilo, ani neztratilo. Přestože se celá nenaplnila a nezaplatila, byl to úspěch.

Dále děkuji všem, kteří finančně podpořili opravu vozu, jmenovitě doplním z počítače.

FOTO - mám stažené fotky od Sui, Fiflíka a přislínené od Vuka. Pokud někdo další fotil, prosín nasdílejte mi svou dokumentaci. Kompletní fotky dostanou posléze účastníci k dispozici. Rovněž po shromáždění všech fotek začneme pracovat na fotoreportu :)lisakVUK
[87] Vložil lisakVUK dne 31.07.2018 v 18:47:22, Odpovědět
IP hash: 91f07e099925517c

Zatím společná fotka:

cundrfotoJohn Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling je umnění | Design Your Universe
John Beak's Website | IcyTower.cz
[88] Vložil John Beak dne 31.07.2018 v 18:56:20, Odpovědět
IP hash: 84707dfe4b44e2f0

[87] lisakVUK: Z fotky jsem nepochopil, který z vás je Magdalena.[89] Vložila Kimimari dne 12.08.2018 v 17:32:03, Odpovědět
IP hash: 43b148cfc30e5961

[85] lisakVUK: Jeskyně ve čtvrtek byly Kolíbky, to na co narážíš bylo Rudické propadání, hned vedle. ^^ Š koda, že se to tak zamotalo, že jsme tam nakonec byli jen čtyři, ale i tak to bylo moc fajn. Máme i nějaké dobré fotky, kde mne teda Miki vyděsil, protože vlezl do nějaké mini díry ve skále, kde bychom se my zasekli a vylezl někde nahoře na obřím šutru. :D

Fotky už mám skoro hotové a zařazené i od ostatních, tak tu pak hodím odkaz na ulozto ke stažení v plné kvalitě a velikosti pro všechny. Už jen uděláme výběr a ořežu to do fotoreportu, fotek je ale hoooodně, jak Morx uvedl, tak snad budou dobře vybrané. ^^lisakVUK
[90] Vložil lisakVUK dne 13.08.2018 v 10:36:57, Odpovědět
IP hash: 91f07e099925517c

[89] Kimimari: Odkaz na nevybrané prosím soukromě do zpráv účastníkům, přece jen neměl by to mít k dispozici každý, kdo sem náhodně přístoupí...[91] Vložila Kimimari dne 15.08.2018 v 16:50:45, Odpovědět
IP hash: 43b148cfc30e5961

[90] lisakVUK: Jop, špatně jsem to napsala.picture
[92] Vložil Buizel dne 19.08.2018 v 19:37:35, Odpovědět
IP hash: 8f3b3812bd4b71

Letošní Pokéčundr byl podle mého názoru o něco lepší a proto chci všem poděkovat za tuto účast na chatě Magdalena, lidé byli příjemní v tomto počtu a byl docela klid, i když Dratini v jeden den byl rozhádaný s Vukem, vše se umírnilo nakonec, více nebudu uvádět.

K objektu přidám také pár slov: Chata mi přišla docela velká hlavně uvnitř vzhledem k velké společenské místnosti , která byla dostačující. Musím pochválit i za kuchyňku, která byla rozdělená na dvě části, vcelku vybavená nejen ledničkama a mrazákama, ale i dvojím sporákem elektrickým či plynovým, takže si každý mohl uvařit co potřeboval, a to kdykoli, jen si musel obstarat suroviny. V pokojích podle mě chyběla skříň, aspoň ten náš neměl žádnou skříň, zase k dobru byla síťka na okně proti hmyzu, takže se mohlo větrat přes den i přes noc a to bylo fajn ohledně vzduchu, který potřebujeme. Vzhledem k velikosti pokojů na zemi to tam bylo opravdu velmi malý, takže nejlepší způsob byl asi sedět na posteli s nějakou činností, nebo ležet.

Plus: velká společenská místnost a její vybavení, ohniště a docela i výbava kuchyňky byla dobrá.

Mínus: malé pokoje většinou i bez skříně, sprcha záchod nic moc - zastaralý, ale funkční to bylo, ovšem se muselo šetřit s vodou kvůli studni.

V sobotu to byl první den, kdy jsem se v Praze na hlaváku setkal postupně s ostatníma a šlo se na vlak, který měl cestu do Brna, bylo fajn, že bylo kde sedět. Byl jsem docela rád, že jsme jeli docela pohromadě ve vlaku. Poté se rozdělily skupiny na chůzi pěšky a odvoz autem. Já si už pamatuji jen, že jsem byl už na chatce a vybaloval jsem si věci z tašek a batohu. Náš pokoj byl vcelku ještě prázdný, neboť tam ještě nebyl Scyter a také Ian. Příroda byla hodně pěkná a hlavně jsem poznával něco nového.

V neděli jsem se účastnil výletu do okolí, kterého se zúčastnili i lidé mimo naši výletovou skupinku, což bylo fajn. Nakonec byla potřeba také něco nakoupit, protože jídlo vcelku nebylo a tato neděle také neměla otevřenou ani žádnou restauraci, která by se navštívila, a tak si vzpomínám, že jsme jeli k večeru asi za večerní tmy do brněnského Lídlu. A pak se odpočívalo na chatce, kdo chtěl mohl se projít po okolí, nebo hrát deskovky ve společné místnosti.

V pondělí výrazně odpočinek v chatce, leháro, hraní hry a procházka po okolí chatky. Vzpomínám si, že v tento den i pršelo, takže na výlet to nebylo, proto se to docela hodilo na následující den.

V úterý byl vyhlášen předběžně Morxův výlet, který opravdu stál za to a docela si to všichni užili. Byla to prohlídka Sloupsko-šošůvských jeskyní s průvodcem a byl to neobyčejně dlohý výlet, neboť celkově jsme ušli celých 1760 metrů. Zde musím říct, že to bylo opravdu zajímavý a hodně mě zaujala část, kde bylo ukázkově vidět bohatou krápníkovou výzdobu například v Eliščině jeskyně, dále zajímavá propast Nagelova a také jeskyně Kůlna, na konec jsme v jeskyni Kůlně viděli krátký promítání jak to tehdy divoce vypadalo a následovala výstava různých jeskynních kostí a předmětů - vše jsem nafotil. Po této účasti následovalo koupání v zatopeném lomu, ale zde jsem se neúčastnil, neboť jsem odjel na chatku. Závěr výletu mi přišel hodně naučný i zdraví prospěšný, neboť vzduch tam byl neobyčejně skvělý.

Ve středu byla opět poněkud rozdělená, skupinka lidí zůstala na chatě a druhá část si vyrazila s Vukem na výlet. Škoda že jsem nevěděl, že půjdou do Brna na prohlídku města, neboť jsem po tomhle toužil, ale na druhou stranu jsem si s Piplupem chtěl odpočinout, a tak následovalo lovení Pokémonů ve hře Pokémon GO a uvařil jsem krupičku pro sebe a Lukáše, bylo to fajn si odpočinout.

Ve čtvrtek následoval další Morxův výlet. Byl naplánován jako společná akce, ale společně jsme dojeli jen k prvnímu kroku a to koupaní u Jedovnice. Počasí na koupání však moc nepřálo, ne hned na začátku, ale později začalo i pršet a to nám vadilo i při jídle, kde byla Pica a tak každý se schovával pod strom, nebo do auta. Potom se podstatná část výpravy rozhodla náhle odjet auty, na což jsem jel také na prozkoumání přírody, kde nebyla jen nějaká malá jeskyně, ale i zajímavá příroda a skály, to stálo za to to vidět i sfotit. Zbytek zůstal u vodní nádrže, kde se koupali ve vodě. Dalším bodem měla být návštěva jakési ne příliš vzdálené jeskyně (Radlická?), kde nebyly žádné organizované prohlídky a bylo ji tedy možné zkoumat bezplatně na vlastní nebezpečí, já tam byl autem a poté pěšky, kde jsem se podíval do této malé jeskyně a udělal v ní pár fotek. Bylo to hodně kamenité a nebezpečné, ale zvládl jsem to i Cyndaquilem, což je rekordní, mít něco s sebou za těchto podmínek. Část se však rozhodla pro vlastní program a to cestou pěšky k chatě, a někteří byli pro odvoz autem, třeba já a Piplup a tak jsme potom odjeli lugiákovým autem do Chatky.

V pátek to bylo poslední společné dovádění a byla připravená Dratiniho Pokéhra a víceméně pobyt v chatce a odpočinek, tu si pamatuji, že jsme se fotili na společnou fotku a už i předběžně uklízeli, třeba já a Piplup jsme odnášeli odpadky z našeho pokoje do vzdálených kontejnerů a balili se, kde Piplup se Scyterem v tento den i odjížděli předběžně domů, tak jsem se rozloučil navíc ještě s nima. Pak následovalo spaní po půlnoci.

V sobotu jsem odjížděl už brzo ráno, kvůli autobusu do Olomouce, kde jsem přestupoval na vlak do Ostravy, abych navštívil i svojí rodinu na jeden den. Byla to jedinečná možnost to takto sloučit a využít tuto příležitost, což i vyšlo a nebylo žádné zpoždění. Děkuji moc tady Lugiakovi za ranní odvoz autem do Brna, neboť bych to asi pěšky nedal, neboť to byla cesta skutečně dlouhá k autobusovému nádraží a moc dobře to nenavazovalo těmi autobusy.picture
[93] Vložil Dratini dne 20.08.2018 v 11:06:25, Odpovědět
IP hash: b894a7f3f563c54

[92] Buizel: Nevím, o čem mluvíš, s VUKem jsem žádný den rozhádaný nebyl, naopak se ke mně VUK celou dobu choval hezky. ^^

 

Zpráva byla změněna dne 20.08.2018 v 11:08:36lisakVUK
[94] Vložil lisakVUK dne 20.08.2018 v 11:15:13, Odpovědět
IP hash: 91f07e099925517c

[93] Dratini: Upřímně taky teď moc nevím o co mělo jít. Napadá mě snad jen ta výměna názorů na hraní Poké GO na cestách, nebo tu vyjádřenou nelibost nad zjištěním, že v neděli v tamních končinách už odpoledne nenarazíme na otevřený konzum, kde by se dalo koupit nějaké jídlo. Ale to bych snad ani nenazval "hádkami". Prostě jsme si k tomu oba řekli své, nebyli jsme na sebe kvůli tomu naštvaní. A v případě jídla se našlo řešení díky pomoci Lugiaka.

Každopádně z pohledu nás dvou to byly jenom banality, které snad ani nestojí za zmínku.

 

Zpráva byla změněna dne 20.08.2018 v 11:32:09[95] Vložil Lugiak dne 20.08.2018 v 20:55:27, Odpovědět
IP hash: de7ca05cd71e8dac

Ježdění mi nepřipomínejte nebo si dám příští rok na auto ceník, černý pruhy a dovnitř taxametr :D. Za čundr (nepočítaje cestu tama zpět) jsme projezdil 450 km cca :D.picture
[96] Vložil Buizel dne 24.08.2018 v 17:26:24, Odpovědět
IP hash: 648594a2af391352

[93] Dratini - výměna názoru na cestách - beru to, ale neproběhlo to v klidu a v soukromí. Je pravdou, že nikomu nevidím do duše a do mysli, ale když jde o Pokémony, moc mě to mrzí. Nechci o tom psát a rozvíjet to dál. Asi jsem moc citlivý v náhodných okamžicích.picture
[97] Vložil Dratini dne 24.08.2018 v 21:20:12, Odpovědět
IP hash: b894a7f3f563c54

[96] Buizel: V pohodě, nedělej si z toho hlavu ;-)[98] Vložil Lugiak dne 27.08.2018 v 09:16:46, Odpovědět
IP hash: 3146c542874d6cbe

A mám tu dozvuk výletu. Při návratu zpět sem byl nafocen radarem a byla mi dána pokuta 700Kč jako provozovateli vozidla.. Zóna 40 dělaná na generování penízků do městské kasy :D.anonym
[99] Vložil/a anonymní uživatel/ka dne 28.08.2018 v 09:39:20, Odpovědět
IP hash: 9df3d8d6b011d163

Máš dodržovat pravidla silničního provozu a pokutu by jsi nedostal :p[100] Vložila Kimimari dne 18.09.2018 v 22:40:03, Odpovědět
IP hash: 43b148cfc30e5961

[92] Buizel: V ten čtvrtek to mělo být Rudické propadání a jeskyně Kolíbky. :)Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.


Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2018
Webdesign by Akela Taka 2001-2018
Novinky
Credits Novinky