Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Fórum

Letní komunitní hraní

[1] Vložil Yanp dne 27.06.2016 v 00:01:55, Odpovědět
IP hash: d01a42bfa7fa0f3d

Přišel čas léta, čas objevování nových krajů a poznávání nových lidí a Pokémonů. Nové výzvy a dobrodružství čekají za rohem. Čeká se jen na tebe...


Vítám vás u prvního (a snad ne posledního) komunitního hraní. Pokud si chcete oživit svoje příští dobrodružství, jste na správném místě.


Pravidla:

1) Hráč může použít jakoukoli core hru, kterou začne hrát od úplného začátku; během celé akce píše hráč sem do topicu svůj postup jakoukoli formou, jakou uzná za vhodnou

2) Run končí po porážce Rivala (RBY/FRLG), Reda (GSC/HGSS), Stevena (RS/ORAS), Wallace (E), Cynthie (DPPt), Ghetsise (BW), Iris (B2W2), Dianthy (XY)

3) Hackování a měnění Pokémonů mezi hrami je zakázané pokud není uvedeno jinak (viz pravidla 4 a 5)

4) Hráč si do hry může poslat jednoho z jeho vybraných Pokémonů, jestliže ani jeden z nich není dostupný ve hře před obdržením 3. odznaku. Tento Pokémon musí být max. na levelu 5

5) Hráč si může do hry poslat všechny Pokémony, které by jinak nemohl ve svojí hře jinak získat. Tito Pokémoni musí být max. na levelu 5. Dále může měnit za účelem evoluce.

6) Hráč si ještě před samotným hraním sestaví tým 6 Pokémonů, podle kritérií uvedených dole

7) Tato akce končí 27.8. v 00:00


Tým:


1) Transport

- Ať už po moři nebo vzduchem, tento Pokémon bude váš hlavní cestovní prostředek

- Sem patří všichni Pokémoni, co se můžou naučit Surf, Fly, Teleport atd.

2) Pěkné počasí

- Všichni si přejeme, aby nám na naše výlety vyšlo počasí

- Tento Pokémon musí nějak ovlivňovat slunce, ať už abilitou nebo útokem (Sunny Day, Drought atd.) a pokud může, tak musí držet Heat Rock

3) Plážová siesta

- Jednou z nejoblíbenějších aktivit všech lidí i Pokémonů je odpočinout si na pláži a svlažit se ve vodách moří a oceánů

- Sem patří Pokémoni, kteří jsou inspirováni nějakým mořským zvířetem

4) Horská dobrodružství

- Není nic lepšího než pohled na slunce zapadající mezi špičky hor

- Pokémon, kterého najdete v následujících lokacích:

Mt. Moon, Mt. Pyre, Mt. Coronet, Twist Mountain, Reversal Mountain, Reflection Cave, Terminus Cave a Victory Road

5) Zálesák

- Nesmíme zapomenout na všechny lidi a Pokémony, kteří dají přednost vůni lesů

- Na výběr máte jednoho z těchto Pokémonů:

Butterfree, Beedrill, Pinsir, Noctowl, Ledian, Ariados, Heracross, Ursaring, Stantler, Sudowoodo, Beautifly, Dustox, Volbeat, Illumise, Vespiquen, Leavanny, Scolipede, Amoonguss, Durant, Vivillon, Trevenant

6) Něco na zchlazení

- Jak by se dalo léto přežít bez pořádného zchlazení

- Jakýkoli Ice Pokémon NEBO Rotom-Fan



Aby se dalo lépe sledovat, jak na tom kdo je, zde je malá přihláška:


Nick:

Hra:

Tým: (není nijak závazný, slouží hlavně k tomu, abyste přibližně věděli, s jakými Pokémony chcete hrát)

Extra pravidla: (Nuzlocke pravidla, omezení a podobné věci)


A nakonec, všichni hráči, kteří dokončí svoji hru dostanou jednoho z těchto dvou Pokémonů:


Tropius @ Chesto Berry

Ability: Harvest

Level: 50

EVs: 252 HP / 4 Def / 252 SpD

Careful Nature

- Rest

- Earthquake

- Seed Bomb

- Toxic / Curse


Sunflora @ Heat Rock

Ability: Chlorophyll

EVs: HP 4 / SpA 252 / Spe 252

Modest Nature

- Sunny Day

- Solar Beam

- Synthesis / Morning Sun

- Giga Drain / Sludge Bomb


Vyzyvatelé:

Behold3r - Y

Terrion - Heart Gold

Yanp - Fire Red

Gimic - Crystal

Sanky - Brown

Dratini - Black/White

 

Zpráva byla změněna dne 07.07.2016 v 13:45:28




Příspěvky 105 – 124 z celkem 124. Zobrazit vše.

[106] Vložilo Terrion dne 31.08.2016 v 23:28:43, Odpovědět
IP hash: 6fd0c1e2eac7e08

Tak jsem se poslední den dostal sem. To určitě stačí, že?



[107] Vložila behold3r dne 31.08.2016 v 23:53:29, Odpovědět
IP hash: b2bedef06f2a4f84

[106] Terrion: Ještě máš víc jak 31 minut.



[108] Vložil Yanp dne 01.09.2016 v 10:33:45, Odpovědět
IP hash: d01a42bfa7fa0f3d

[106] Terrion: Já myslel, že Rakeťáci se neřídí pravidly :D



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling je umnění | Design Your Universe
John Beak's Website | PokéSport (VGC)
[109] Vložil John Beak dne 01.09.2016 v 11:47:36, Odpovědět
IP hash: 6a9b985f168657f5

[108] Yanp: Takže Terrion je fskutečnosti Krokeťák :o Busted!



[110] Vložila behold3r dne 03.09.2016 v 12:49:04, Odpovědět
IP hash: b2bedef06f2a4f84

Vytáhl jsem screenshoty od minula. Je jich celkem 2188. Těšte se na ně ještě tento rok.



[111] Vložila behold3r dne 04.09.2016 v 10:29:23, Odpovědět
IP hash: b2bedef06f2a4f84

pokémon Y screenshot

Strávil jsem chvíli času s nějakými turisty, ale pokud chci stihnout dohrát hru do konce srpna, tak je už na čase vyrazit směrem k dalšímu městu. Co myslíte, stíhám?


pokémon Y screenshot

Hup. Nejen, že je na Route 15 hezky, ale je tu moje celkově nejoblíbenější hudební skladba z her 6. generace. ♪ ♫ ♪


pokémon Y screenshot

。‿。


pokémon Y screenshot

Poprvé můžu odpovědět kladně.


pokémon Y screenshot

Chtěl jsem Swellow pomoct aby byla silnější, ale z nějakého důvodu jí můj elektrický útok ubližuje místo aby z něho měla nezničitelný štít. Proč to nefunguje? :(


pokémon Y screenshot

Posledná zbývající člen! Má tu hrozně nízkou šanci na encounter, ale konečně se mi podařilo ho najít.


pokémon Y screenshot

No ty jsi ale poklad.


pokémon Y screenshot

O jedno hledání a o jedno svěření do čepelí profesionála později...


pokémon Y screenshot

Vítáme nováčka! (tuhle variantu status screenu jsem tu ještě nepoužil)

Další krásný dušík do týmu, tentokrát lesní duch nalezlý do pařezu; podle mě dobrý nápad na mladou verzi Trevenanta. A je hrozně :3!


pokémon Y screenshot

:3 :3 :3

Chvíli jsem hledal. Nejlepší spot na drbání má na hrozně specifickém místě na tváři.


pokémon Y screenshot pokémon Y screenshot

Ať má co dobrého k papání ♥


pokémon Y screenshot

A konečně čas prozkoumat Dendemille Town, kde už na mě čeká profesor.


pokémon Y screenshot

Profesor, který žere pokémony! WTF!

Už vím, kde se berou v Pokédexu popisy jako že je Cherubi moc chutný D:


pokémon Y screenshot

Proč mi to něco připomíná? Hm...


pokémon Y screenshot

Takhle dohromady to nezní tak užitečně.


pokémon Y screenshot

Pokaždé, když tomuhle člověku řeknete, aby se ztratil, tak ho to táhne ještě blíž.


pokémon Y screenshot

Rozhovor na téma hlavních zloduchů zlých Teamů.


pokémon Y screenshot

Máš recht. Někdo, kdo by chtěl vládnout všem lidem na planetě by nejprv musel udělat něco s tím, kolik jich všech dohormady je. Mohl by vládnout leda tak malé skupině z nich a co s těmi zbylými? Potkat takového zloducha, co má v téhle otázce jasno...


pokémon Y screenshot

Nezbývá než souhlasit.


pokémon Y screenshot

Nevím jestli město, kde je 70 % času zataženo, bylo nejvhodnější volba pro instalaci solárních panelů. Ale mají to tu pěkné.


pokémon Y screenshot

A teď - zpět do akce! Směr zbytek routy 16!!


pokémon Y screenshot

Astrom má taky rád Delcatty ♥


pokémon Y screenshot

Je tu v týmu jen chvíli a už taky jako expert!


pokémon Y screenshot

Vývoj! Golurk!


pokémon Y screenshot

Konečně máme velkou verzi našeho antického golema. Ještě suprovější, než ta první :3

A navíc létá! Létající golem!


pokémon Y screenshot

Ony ty dýně mají Shadow Ball!

Tohle teda ne, mojemu malému stromku nikdo ubližovat nebude!


pokémon Y screenshot

PĚT TISÍC LET ÚTRAP V HLUBINÁCH NEJČERNĚJŠÍ PROPASTI!!! NECHŤ TĚ POZŘOU STATISÍCE TLAM TEMNOTY!!!!!


pokémon Y screenshot

Vůdcovská červená je už hádám zabraná. Můžu alespoň bílou? Mám meč, který umí mluvit.


pokémon Y screenshot

Na půl minuty si odložím Rotoma a už jsme zase zpátky u tohodle. Fakt se sebou něco dělejte.


pokémon Y screenshot

Dnes získaní členové našeho týmu VS rytíř se železnou pěstí.


pokémon Y screenshot

pls :(


pokémon Y screenshot

Další plánovanou zastávkou po pauze v Lumiose je ledová jeskyně, tak Serva na tamní chlad trochu připravím.


pokémon Y screenshot pokémon Y screenshot

A Astromovi jsem mimo záběr taky dopřál trochu té síly navíc :)


pokémon Y screenshot

Teď má radši drbání v korunce :3


pokémon Y screenshot

Hned na sever od Dendemille vládne krutá zima. Přijde mi, že jsem oblečením trochu podcenil počasí.


pokémon Y screenshot

Supr! Budu se taky tisknout ke svým skvělým pokémonkům!

*o jedno vysátí duše později*

Ok, špatný nápad.


pokémon Y screenshot

Ještěže mám mikrovlnku, která všechno zahřeje. Ať to chce zahřát nebo ne.


pokémon Y screenshot

Jako bonus funguje moje trouba skvěle na všechny pokémony těhle troubů.


pokémon Y screenshot

Mrazivá jeskyně na dosah. Možná to chtělo alespoň punčocháče.


pokémon Y screenshot

Další zákaz zábavy uvnitř jeskyně. Zajímalo by mě, kdo je rozmisťuje a kdo hlídá jejich dodržování. Ale narozdíl od Reflection Cave se tu smí používat Itemfinder.


pokémon Y screenshot

Po troše klouzání jsem objevil skutečného mistra. Bohužel jediné, co mě naučil, bylo, jak posílat kamenné pokémony proti vodním.


pokémon Y screenshot

Pojďme společně bivakovat!


pokémon Y screenshot

SI ČUCHNI K MEJM!

Počkat.


pokémon Y screenshot

Si tu mojí abilitu užij. Dobrá práce, Carbinku.


pokémon Y screenshot

Jsme u jádra problémů. Team Flair tu obtěžuje dědu Mráze.


pokémon Y screenshot

A chtějí bojovat. Naštěstí s sebou mám... Eh, Trevora? To je ten, co neumí bojovat?

Kde je dneska Calem?


pokémon Y screenshot

No asi je tak moc nezajímám, tak se půjdu zatím projít po okolí.

Snad mezitím nevyvedou nic špatného.

To by mi neudělali, že ne?


pokémon Y screenshot

Tohle klouzací puzzle patří mezi moje nejoblíbenější puzzly v sérii. Pokud si ho chcete zkusit doma u svých obrazovek vyřešit, tak začátek je vlevo nahoře u schodů.

Ale už se to tu zase vleče, čas s touhle jeskyní skončit.


pokémon Y screenshot

Hotovo.


pokémon Y screenshot

Fajn, tak až budu zase příště zachraňovat svět před maniakem, co chce zresetovat celý vesmír, tak v tom speciálně kvůli tobě schválně všechny nechám.


pokémon Y screenshot

Můžu konečně pokročit dál, ale... Ještě víc sněhu. Už to takhle dál nejde.


pokémon Y screenshot

Ta dá! Lepší!


pokémon Y screenshot

Vzhůru za dalším sněžným dobrodružstvím, prasomamute!


pokémon Y screenshot

Uh. To netrvalo dlouho.

Začíná mi v tom být horko.


pokémon Y screenshot pokémon Y screenshot

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ !!!

A tím je celý šestičlený tým na pěti srdíčkách! :3


pokémon Y screenshot

Nové město. Nový obchod s oblečením!


pokémon Y screenshot

A se spoustou zajímavých věcí. Už vím, čím začnu příští díl - nahrazením kabátu.


pokémon Y screenshot

Ovšem nejprv musím tenhle řádně zakončit výhrou odznaku. Pro ilustraci Hiker, který mě chápe v tom, jak důležité je vhodné oblečení. Ilustraci toho, že jsem pořád ve stejném městě. Nevím jak bych ilustroval rozhodnutí. Leda tak, že ho půjdu vykonat...


pokémon Y screenshot

...ale gym hlídá rival, který mě předem informoval Holo Casterem o své přítomnosti. Takže nejen, že nemá šanci jako normálně, ale teď se k tomu ještě připravil o moment překvapení.


pokémon Y screenshot

Moment, tohles předtím neměl. To už tě nemůžu sweepovat samotnou Sekatkou?


pokémon Y screenshot

Počkat, počkat. Jak bez Katky ale porazím něco, co je rychlejší než moji pomalí pokémoni a má to silné super efektivní-


pokémon Y screenshot

Aha. Ehm.


pokémon Y screenshot

Znovu. Jediná chyba byla v tom...


pokémon Y screenshot

...že jsem to předtím nevzal vážně.


pokémon Y screenshot

A teď už konečně můžu navštívit místního gym leadera v jeho útulném domečku.


pokémon Y screenshot

cotopočkatne- já nic neudělal!


pokémon Y screenshot

Já nechtěl! Pardon! To samo!


pokémon Y screenshot

eheuhehhwat


pokémon Y screenshot

uhuhco???


pokémon Y screenshot

Dost.


pokémon Y screenshot

Nevím, co mi tu ten chlápek přidal do pití, ale rozhodně to tu nechám prověřit inspekcí.


pokémon Y screenshot

Cože ještě?


pokémon Y screenshot

Takže takhle to bude...


pokémon Y screenshot

Team Flair si hraje s ohněm. Tedy to dělají celou dobu, ale tentokrát má na krku mě a já mám kompletní tým těch nejskvělejších pokémonů! Vlastně mě mají na krku taky celou dobu, co? Takže se nic nemění nebo jak?

...

Možná bych ten svět přecijen měl zachránit.

...

Zase.


pokémon Y screenshot pokémon Y screenshot

Koneckonců jsem ten, kdo tu má nejvíc odznaků, ne? A ještě spoustu času do konce srpna.

 

Zpráva byla změněna dne 04.09.2016 v 10:35:10



[112] Vložilo Terrion dne 06.09.2016 v 12:32:41, Odpovědět
IP hash: 4dcb465cb52b39

Den ???+2 - ???+5 Kantovy cesty

Nový region, dříve téměř ovládnut naším týmem. Lehký úkol to nebude.

Cesta lodí sama o sobě byla náročná. Věděl jsem, že musím v Kantu zanechat co největší dojem a tak ihned, co jsem nastoupil na loď, jsem si promluvil se všemi členy posádky i cestujícími, ukázal zdrcující sílu Rakeťáků a získal hned z počátku své cesty podporu místních.

Jen co loď zakotvila v přístavu, věděl jsem, co mám udělat. Okamžitě, bez rozmyslu, jsem se vrhl do porážení stadionů. Věděl jsem totiž, že jejich šéfové jsou v této oblasti považováni za jakési předáky, nejdůležitější persony, zkrátka vip. Očekával jsem tuhé souboje, místo toho jsem se však dočkal ke konci zápasu jen žebrání o milost. Už už to vypadalo, že podmanit si tento kontinent bude hračka. Když tu náhle se stala naprosto nepříjemná věc, která málem zhatila všechny mé plány. Té věci se říká Sabrina. Její pokemoni nejenže byli rychlejší než ti mí, ale nečinilo jim potíže porážet ty mé na jednu ránu. V prvním zápase mě rozprášila. Ve druhém už jsem přišel z lepší strategií a už to vypadalo, že vyhraju, ale jejímu Alakazamovi se povedl kritický útok a tak jsem se opět musel stáhnout do pokécentra. Naštěstí ve třetím zápase se povedl kritický útok Kalamitě a Sabrina byla definitivně poražena. Po tomto zápase také skončila její nadvláda nad Šafránovým městem a já se rozhodl vrátit zpět ztracenou slávu budově Silphu.

Na to však nebyl čas. Spěchal jsem, abych dále zůstal ve funkci neomezeného vůdce týmu Rocket. Ostatní šéfy tělocvičen jsem poté již bez problému porazil. Co mi udělalo velikou radost, bylo, že se pověst našeho týmu už tak moc roznesla po regionu, že se našli i lidé, kteří se svévolně pokusili přidat. Například krádeží součástek z elektrárny. Příště by si alespoň měli zjistit, zda ta elektrárny, z níž kradou, nepatří jejich týmu! Když jsem po tvrdém souboji vyřadil Modráska, věděl jsem, že mi zbývá poslední soupeř, kterého musím porazit. Byl to můj konkurent, který se ucházel již delší dobu o místo šéfa Rakeťáků. A šibalsky moc dobře věděl, do kdy jej musím porazit. Proto využil rozlehlosti a členitosti regionu a vydrápal se na nejvzdálenější místo, které našel. Když jsem stanul pod obrovskou horou, jejíž bílé vrcholky byly zakryté v oblacích, došlo mi, že za zbývající půl hodinu jistě nedokážu na horu vylézt, porazit ho, a opět slézt do míst, kde by byl alespoň rozumný signál, abych svou výhru nahlásil. A tak se hlavní nemesys stala šéfem mého týmu.

Já se se svými pokemony rozhodl, že naše pověst je více než dostačující, všichni o nás ví, že jsme nejlepší, a i když se hlavou týmu stal po byrokratické výhře Červenka, stále máme větší vliv my. Prosadil jsem si, že budu zastávat hlavní pozici při přetváření Silphu s.r.o.. Co však můj tým netuší, je, že má pozice je pouze dočasná. Já pevně věřím, že pod mým velením za chvíli Silph ovládne ekonomicky celé Kanto i ostatní regiony a brzy celý tým s Červenkou ještě příjdou prosit, abych vzal svou pozici zpět. Příjde den, zúčtujem spolu!

KONEC



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling je umnění | Design Your Universe
John Beak's Website | PokéSport (VGC)
[113] Vložil John Beak dne 06.09.2016 v 16:30:15, Odpovědět
IP hash: 6a9b985f168657f5

[112] Terrion: Dobrá práce, Bureši.



[114] Vložil Yanp dne 13.09.2016 v 19:54:17, Odpovědět
IP hash: d01a42bfa7fa0f3d

Vzhledem k tomu, že pozornost všech se teď upíná na Městečko Palermon a nikdo už zde nehraje, rozhodl jsem se Letní komunitní hraní oficiálně ukončit .

Děkuji všem za zájem, který jste za ty dva měsíce projevili.

Rád bych vás všechny poprosil, pokud byste si našli chvíli a sepsali nějaké poslední shrnutí (co se vám líbilo/nelíbílo, co byste udělali jinak, atd.)


Snad tohle nebyla poslední podobná akce.



[115] Vložilo Terrion dne 13.09.2016 v 20:44:12, Odpovědět
IP hash: d94ca64dab25df60

Děkuji Yanpovi za příjemné zpestření prázdnin. Nápad to byl opravdu skvělý. Chtěl bych pogratulovat také všem, komu se podařilo hru dokončit nebo si ji alespoň užili. Doufám, že takovýchto akcí bude víc. Připomínky zatím žádné nemám, ale třeba ještě nějaké vymyslím



[116] Vložil ajvín dne 13.09.2016 v 22:07:29, Odpovědět
IP hash: a4a7a4322a1b9489

[114] Yanp: Tak snad to Behold3ra necháš dokončit, ne?



[117] Vložila behold3r dne 14.09.2016 v 00:06:24, Odpovědět
IP hash: b2bedef06f2a4f84

[116] ajvín: Neboj, Yanp mi předem psal. Já nemám dohráno, ale ještě bych tu chtěl zbytek dopostovat i po skončení. Až si najdu čas.

[114] Yanp: Díky za zorganizování dobrého zahraničního námětu i pro nás na PJZ. Bylo zábava číst i psát a těším se na nějaké pokračování (ale ne příliš brzo pls, pro tenhle rok mi to prohrabování screenshotů stačilo). Jediné, co mě trochu mrzí jsou ty reporty, které zůstaly bez dokončení.



[118] Vložila behold3r dne 15.09.2016 v 16:00:49, Odpovědět
IP hash: b2bedef06f2a4f84

pokémon Y screenshot

První věc na pořadí dne: návrat do teplíčka Lumiose znamená pryč se zimním. Máme přece srpen, ne?


pokémon Y screenshot

Roztomilost sama!


pokémon Y screenshot

Už zase? Co s tím vším mám dělat?


pokémon Y screenshot

Hele, Terrion. RIP.


pokémon Y screenshot

Poslední krok přípravy na dnešní dobrodružství. Ať teda dodržuju původní pravidla.


pokémon Y screenshot

nowai! Kde?


pokémon Y screenshot

Další úprava dle pravidel výzvy. Pokémone, leť!


pokémon Y screenshot

Už chápu, proč tomu říkají Lysandre Labs. Ve dveřích jim tu stojí Lysandre. Mám volat deratizaci?


pokémon Y screenshot

Pomoc! Obří hlava!

Mimochodem: moje druhá nejoblíbenější soubojová hudba šesté generace. K první se ještě dostaneme.


pokémon Y screenshot

Mrazivý Servo.


pokémon Y screenshot

A létající Josefira. Zkrátka jsem se připravil správně.


pokémon Y screenshot

Ve skutečnosti jsem se jen šel podívat, co tu máte, a tys stál ve dveřích. Nebyl v tom žádný úmysl, ale teď, když to zmiňuješ, tak bych asi měl. Záchrana světa a tak, znáš to.


pokémon Y screenshot

Oh. Tak dobře.


pokémon Y screenshot

jk lol


pokémon Y screenshot

Konečně možnost se pořádně prospat. Dokud mi nestojí přímo nad postelí někdo ve stupidním kostýmu a nezírá na mě, tak neusnu.


pokémon Y screenshot

RIP


pokémon Y screenshot

Tisíce pokémonů tehdy zemřeli aby poskytli energii pro bláznivý plán šíleného krále. Dnes chce ten samý plán zopakovat nový šílenec. S velkou hlavou.


pokémon Y screenshot

Když si sednu na židli v čele stolu, tak mě budou muset poslechnout a plán zastavit, ne? Ne?


pokémon Y screenshot

Hm, co tady? Pořád ne? Ach jo. Vědci týmu Flair jsou asi chytřejší, než jsem čekal.


pokémon Y screenshot

Místní knihovnička je úplně nudná. Mají tu něco o nějaké válce, která se změnila v naprostý krvák a vlekla se tak dlouho, že v ní padli prakticky všichni pokémoni království. Včetně králova vlastního nejmilejšího pokémona. Ale koho to zajímá? To bylo před 3000 lety a ten král už přece dávno není na živu.


pokémon Y screenshot

V podzemní cele mezitím Flair drží nějakého zvláštního pána. Pane, povězte mi pohádku.


pokémon Y screenshot

Další zabíjení pokémonů? Vy jste tu všichni fakt divní. Nemůžete se chvíli bavit o něčem jiném? Jdu zpátky nahoru.


pokémon Y screenshot

Jů, to zní zábavně! Můžu?


pokémon Y screenshot

Jupí!


pokémon Y screenshot

Počkat, vy jste to mysleli vážně?


pokémon Y screenshot

Hups.


pokémon Y screenshot

Ne.


pokémon Y screenshot

To jsem nechtěl. Omlouvám se.


pokémon Y screenshot

Stala se ta nejhorší věc...


pokémon Y screenshot

...v obchodě mají krásnou soupravu a já nemám dost peněz na celou :(


pokémon Y screenshot

Přivýdělek poctivou práci? Ale já jsem přece trenér pokémonů.


pokémon Y screenshot

Hele, co se tu potuluje :3


pokémon Y screenshot

OMG KOZIČKY


pokémon Y screenshot

A Marill! Kolik se v tom Lumiose najde pokémonků! :3

Kde že to teda co rozkvetlo? Geosenge Town? Snad tam budou taky pokémonci...



[119] Vložila behold3r dne 15.09.2016 v 16:01:11, Odpovědět
IP hash: b2bedef06f2a4f84

pokémon Y screenshot

Pokémonci tu jsou. Flair je drží na Route 10 a vysává z nich všechnu jejich životní sílu. Vážně, už si najděte jiného koníčka.

Třeba Ponytu.


pokémon Y screenshot

Obří smrtonosný konstrukt uprostřed města oznamuje blížící se konec celé civilizace, jak jí známe. Vidím jenom jednu věc, co se v takovém případě dá dělat.


pokémon Y screenshot

Památeční fotografie!


pokémon Y screenshot

Z toho bude super pohlednice! A teď můžu konečně sám zachránit celý svět.


pokémon Y screenshot

Tak sám ne, no. Ahoj Calete.


pokémon Y screenshot

Chtěl jsem si tu odskočit, ale nechcete vědět, v jakém stavu jsou veřejné toalety dostupné všem členům týmu Flair. Zeptal jsem se tedy Lysandreho, zda nemůžu použít jeho osobní trůn královského dědice... Chápu to tak, že ne.


pokémon Y screenshot

A přestaň mi strkat svojí obří hlavu do kamery!


pokémon Y screenshot

Chápu tvoje obavy ohledně zítřka. Sycamore říkal, že plánuje nějakou oslavu. Ale nemyslím si, že by to bylo o tolik horší, než aktivace stroje na zničení celé lidské civilizace a vyhubení všech pokémonů.

No, i když Sycamorovy oslavy se občas taky trochu vymknou z ruky...


pokémon Y screenshot

Dííík, sousede!


pokémon Y screenshot

Takže jim vlastně stačí sebrat tohle a bude klid, ne? Zní snadně. Kdo mě zastaví?


pokémon Y screenshot

No tihle rozhodně ne. Prostě to tu celé vymlátím jako kdykoliv předtím. A Calew mi klidně může pomáhat.


pokémon Y screenshot

Neboj, Shau, ty taky :3


pokémon Y screenshot

Lysandre, největší zločinecká mysl historie (ukryta v největší hlavě historie), přišla s tím nejgeniálnějším plánem ze všech poké záporáků. Prostě si zamknout dveře.


pokémon Y screenshot

Zamknout na zámek, který se nechá vyháčkovat Shauninou hračkou. Možná zas takový génius není.


pokémon Y screenshot

Uh. Šest protivníků naráz je trochu moc.


pokémon Y screenshot

Ale ne když část z nich Shauna odláká. Přechytračeni malým dítětem. Lysandre si umí své adminy vybírat.


pokémon Y screenshot

A s takovými je hned vymalováno. Teď se můžu věnovat tomu-


pokémon Y screenshot


pokémon Y screenshot


pokémon Y screenshot


pokémon Y screenshot


pokémon Y screenshot

Legendárnímu pokémonovi?

...


pokémon Y screenshot

Ok. Sbohem, legendo!


pokémon Y screenshot

Hm, já to mám chytat? Víte, že se mi nechce?


pokémon Y screenshot

Co když prostě půjdu pryč?


pokémon Y screenshot

Ahoj Lysy. Nic urgentního?


pokémon Y screenshot

Možná by ses měl podívat sám. Šak tam nic nemáš.


pokémon Y screenshot

No fajn, já to teda chytnu, když musím.


pokémon Y screenshot

Vítáme novou výplň boxu č. 2. Doufám, že hrdě ponese odkaz svého jmenovce Pidgeyho.


pokémon Y screenshot

Takže svět zachráněn a můžeme jít domů, co?


pokémon Y screenshot

Ne dokud Lysandre bude nové objevovat způsoby, jak ještě zestupidnit svou vizáž.


pokémon Y screenshot

Finální souboj o osud celé planety!


pokémon Y screenshot

Můj první duší pokémon proti Lysandreho prvnímu nedušímu pokémonovi. Poznejte, kdo z nás udělal horší rozhodnutí.


pokémon Y screenshot

Ale Lysandre má nové eso v rukávu! Nechci teda rušit dramatický moment, ale všiml si někdo, že tu hoří podlaha? Nevšiml? Dobře.


pokémon Y screenshot

Ovšem mega evoluce byla další špatná volba. Díky ní Lysandreho posledního pokémona porazil můj poslední přírůstek do týmu!


pokémon Y screenshot

Jimmies status: Rustled


pokémon Y screenshot

Počkat, cože? Odpálit celou Zbraň? Tady a teď?! To nemůžeš!

Protože já už jedno 3D dělal, nechce se mi druhé.


pokémon Y screenshot


pokémon Y screenshot


pokémon Y screenshot


pokémon Y screenshot


pokémon Y screenshot


pokémon Y screenshot

Přijde mi, že Lysandreho hlavní motiv byl udělat můj příspěvek co nejdelší. Ale nakonec na své zločiny doplatil.


pokémon Y screenshot

Jsem šťastný, že už mi nikdy nikdy nikdy nebude stát nikdo z týmu Flair v cestě.


pokémon Y screenshot

Ty si asi myslíš, že můžeš boha temnoty jen tak friendzonenout.


pokémon Y screenshot

Říká se konec dobrý, všechno dobré. Co je pro jedny koncem ale dokáže být pro jiné jen zastávkou. A jak jim pak může být všechno dobré, když je ještě čeká dlouhá a útrapná cesta?


pokémon Y screenshot

No... Tohle asi hned tak neopraví. Naštěstí přesně vím, co v téhle situaci dělat.


pokémon Y screenshot

Fotečku!


pokémon Y screenshot

Výtečně jsme pokročili, můj tým je prakticky dokonalý, a příští velkou zastávkou je samotný poslední gym. Myslím, že výzva probíhá skvěle.


pokémon Y screenshot

Ehm. Třetího září? To jsem se asi trochu někde zdržel...


Nu což, svět jsem zachránil včas a ten zbytek je už jen formalita. Škoda jen, že tohle je pořád jen Pokémon hra a tak nemůžu čekat, že bych za své zásluhy dostal medaili nebo alespoň veřejné díky.

Každopádně s výzvou nekončím a šampionství je stále mým cílem.



[120] Vložila behold3r dne 05.10.2016 v 16:36:58, Odpovědět
IP hash: b2bedef06f2a4f84

pokémon Y screenshot

Zpět v Anistar City a můžeme pokračovat v cestě.


pokémon Y screenshot

Hned jak udělám nákupy!


pokémon Y screenshot

Které vyždímaly mé finance. Ale naštěstí jsou na mě hodní v Lumiosském hotelu.

Počkat, to už se zase zabíhám?


pokémon Y screenshot

Další úplně všechnologie začínám rozdal všechny Zubaty, co chce ten, co nejmilejší nebo jak?


pokémon Y screenshot

Přijde mi škoda, že Puf nemá správný Ball jako všichni ostatní. Nenapadlo mě na to myslet předem :/


pokémon Y screenshot

Z cesty, NPC blokátoři.


pokémon Y screenshot

noise


pokémon Y screenshot

#rekt


pokémon Y screenshot

Já už je trenéry nic nemá prakticky v pokémonci tu jen mihnul pro Sekatka boostnutý Frillish stálené brý nákupy. Takových běžným do řitě půjdou taky vezmu pokémoni? D:


pokémon Y screenshot

Oni jsou i tu? Ale proč ne.


pokémon Y screenshot

Létající mrazák!


pokémon Y screenshot

Teď pohnout tím Snorlaxem a Grovyla v tom speciálně pozvala? Prý mě čekal. Ne, nebude!


pokémon Y screenshot

Tuhle nudnou jeskyni se mi vůbec nechce prolézat. Naštěstí je kompletně optional, takže skipnuto.


pokémon Y screenshot

A konečně město. Jako každé město v pokémoním světě má i toto město dostatek divných lidí.


pokémon Y screenshot

Divných.


pokémon Y screenshot

Ale koho nepoužíval, protomrotom


pokémon Y screenshot

Jů, tohle noob neumí bojovat jinde než u během lépe zdá. Je tu další! Je pokémonů.


pokémon Y screenshot

O jednu návštěvu u mé největší obdivovatelky později...


pokémon Y screenshot

A najednou je vše krásnější! Můžeme pokračovat v průzkumu nového města.


pokémon Y screenshot

He?


pokémon Y screenshot

Hé???


pokémon Y screenshot

Slabý protivník? Těžko. Proti mojemu týmu jsou rychlejší pokémoni se silnými útoky hodně nebezpeční. A zrovna starteři jsou v obojem z toho dobří. Ale je to šest proti třem, takže prohrát stejně nejde.


pokémon Y screenshot

Nejprv musím děcka?


pokémon Y screenshot

Čtyři. Jednoduchý den stoupne na zničenou hodnotu.


pokémon Y screenshot

Tak, lepší okamžiky z Pokémonů nás udělanou alespoň víme, protomotormotormotormotorotom...


pokémon Y screenshot

Doufám, že je klouzání kamarád. Víte, stále mých vždy jen stolu, protože já nic. Tumáte šokují!


pokémon Y screenshot

Kozička Lumiose!


pokémon Y screenshot

A čas vyrazit na routu vedoucí k poslednímu odznaku! Dobrodružství!


pokémon Y screenshot

Tohle je bezpečené.


pokémon Y screenshot

Dobrý nápad.


pokémon Y screenshot

Wow! Jaký poklad!


pokémon Y screenshot

Mají tu hezké mostíky :)


pokémon Y screenshot

Konec


pokémon Y screenshot

Na skok v Lumiose. Čekají mě tu peníze a oblečení. Nebo spíš nejprv peníze a poté oblečení, oboje naráz mít nemůžu.


pokémon Y screenshot

Dárečení. Přesně víc se mi jasné, kdo by tu nikam nepohodlném do řitě elektrický BlackCharův fanoušek?


pokémon Y screenshot

A zase zpátky...


pokémon Y screenshot

Další hezký mostík :)


pokémon Y screenshot

Všiml? Dobře.


pokémon Y screenshot

Hm? Shauno? Co ty tady?


pokémon Y screenshot

Óh! Fajn!


pokémon Y screenshot

Shauna má samé pěkné pokémonky. Až je mi líto jim ubližovat :(


pokémon Y screenshot

Samé pěkné.


pokémon Y screenshot

Líto ubližovat.


pokémon Y screenshot

Dorazil jsem přích přezdívka, nebo zda mě rádat další krok příkat takový Josefirovi prospělo ale cele mezitím Flair (vědci týmu Rotomrotomrotomrotomrotomrotože mě :( Musím na to, co se "zlých trenéra bude jeden z hlavě minuty, co s těch mohl pokroči.


pokémon Y screenshot

Alespoň tak to vysátí děcka?


pokémon Y screenshot

Zrcadlový spolucestujících 1646. Násobíhaly házením šlehačku. Hlavní město nebo ne? Já taky tisknout dohormady ještěžně pokročišného důvod k povězte mi na (po)půl minuty, ještě si jistili, může má šanci bych nemohl plout Surfem dálosti nechat Snorlaxe okusit to zčerní :3


pokémon Y screenshot

Pokémoníci. Mluvím pokémon. Žabák v pravit pokémoni tu jsem šťouch. Možná pomohl plot twist - Team Flair.


pokémon Y screenshot

rotomrotomrotomrotomrotomrotom


pokémon Y screenshot

Bál jsem si tu smí použili. Takže taky vyvinutý Frillish je můj příslib odměnou vodotryskem na zákaz zábavy uvnitř jeskyně docela zábavnávání krásnou z ruky...


pokémon Y screenshot

A po vyhraných soubojích další město. Snowbelle City. A zde na mě čeká poslední odznak.


pokémon Y screenshot

Lídr se nám ztratil, musíme ho najít. Čeká nás velikananánské dobrodružství!


pokémon Y screenshot

OMG! Oni tu prodávají oblečení! Dobrodružství se odkládá.


pokémon Y screenshot

Kupuju všechno!


pokémon Y screenshot

Narozdíl od lidí, kterým se to děje prakticky pořád. Pokémoni jsou zkrátka zázrační.


pokémon Y screenshot

Ale čas najít leadera místního gymu. Zatoulal se do lesa.


pokémon Y screenshot

Hele, Terriona.


pokémon Y screenshot

Víte co? Nebudu to zdržovat. Tady je. Čas na souboj o ledový odznak.


pokémon Y screenshot

Ale nejdřív...


pokémon Y screenshot

...posílíme našeho steel type pokémona!


pokémon Y screenshot

Aegislash je super! :3


pokémon Y screenshot

Mají to tu hezké. Puzzle taky dobré. Ale nezdržujme to; rychle k lídrovi.


pokémon Y screenshot

Uh. Stalo se vám někdy, že jste nemohli přistoupit ke trenérovi protože je moc tlustý?


pokémon Y screenshot

Moje peníze jsou na možnosti číslo dva.


pokémon Y screenshot

Jup, dva.


pokémon Y screenshot

Kozičkakozičkakozičkakozička nemůže se nic nenaučili smysl historickou chvíli čas taky nebyl ten shiny)


pokémon Y screenshot

Čas prvníky a výrobky vytvoří mají ten samý plány pokémoni, muset poslali do lesa pro jahody.


pokémon Y screenshot

Nezapomněl udělat autobusy.


pokémon Y screenshot

Ovšem cesta do Pokémoní ligy je speciální příležitost. A taková příležitost si žádá...


pokémon Y screenshot

...novou vizáž!


pokémon Y screenshot

Krása!


pokémon Y screenshot

Konečně užitečný. Ale zpět v Lumiose a dohnala možná z čepel postelí pro média dozvědět, zda mě dobrý, jestli místo abych si dáva ústa, paní. Je částech pokémonů.


pokémon Y screenshot

Jeden z her 6. generace srpna, tak to mám mi kazit poké Ball nasadit malou partnerku?


pokémon Y screenshot

No, prozkoumají Shaymina, ale chcete mi podobný nápad.


pokémon Y screenshot

Já hudba šesté generace. ♪ ♫ ♪


pokémon Y screenshot

Nebojte děti srdíčka.


pokémon Y screenshot

Ok, vzdávají ten reportéry. Chudáčci moji pokémon X a Y. Pamatujete? Novou generaci nové (admini už přehnala. Přišel na Route 15, musím odznaků zlých dětí!



John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling je umnění | Design Your Universe
John Beak's Website | PokéSport (VGC)
[121] Vložil John Beak dne 05.10.2016 v 17:30:23, Odpovědět
IP hash: 6a9b985f168657f5

[120] Behold3r: Je poznat, že máš své pokémonky rád, když necháváš Rotoma dělat screenshoty a psát popisky.



[122] Vložila behold3r dne 28.10.2016 v 20:42:20, Odpovědět
IP hash: b2bedef06f2a4f84

[121] John Beak: Cením si toho, že se ti to líbí. Mezitím pokračuju ve výzvě dál a jsem odhodlaný stihnout ji splnit do 27. 8. tak, jak bylo v původním plánu.



[123] Vložil Yanp dne 28.10.2016 v 20:46:04, Odpovědět
IP hash: d01a42bfa7fa0f3d

[122] Behold3r: Přeju ti hodně štěstí a doufám, že to stihneš. Ale být tebou, pospíšil bych si.



[124] Vložila behold3r dne 02.07.2017 v 23:59:22, Odpovědět
IP hash: 2dd3eba1fc1caec4

[123] Yanp: Díky za povzbuzení. 27. 8. se pomalu ale jistě blíží a doufám, že stíhám. Už tu mám připravené obrázky k dalšímu reportu, snad brzy zpracuju.



[125] Vložil Yanp dne 03.07.2017 v 18:18:11, Odpovědět
IP hash: 8c00a7c07e0d3e7a

[124] Behold3r: Držím palce a věřím, že to stihneš :)



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.


Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky