Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Fórum

2DS a omega ruby

rvnstar
[1] Vložil rvnstar dne 03.11.2015 v 01:55:10, Odpovědět
IP hash: 525070d176212976

Zdravim jeste jednou, vcera jsem pridaval prispevek ohledne pokemon competitive....a po dnesnim uvazeni, jsem se rozhodl ze do toho na sva stara kolena jeste jednou hupsnu a naplno :) me kroky s pokemonama a competitive koncili v gen III...a Ted bych se tomu chtel napno vratit v nejnovejsi verzi omega ruby a alpha saphire...Tudiz prichazi vec ze musim koupit konzoli..

Tak se chci zeptat vas zdejsich stalic, jestli mi staci (opravdu jen na pokemony, nic jineho hrat nechc a nebudu) konzole 2DS ?

a vec dalsi jestli popripade nikdo nechce prodat svou starsi ?

Jinak bych se i rad (jelikoz jsem z Prahy) prisel nekdy na vas podivat na vase srazy..

Diky za ochotu

raven

[2] Vložila Behold3r dne 03.11.2015 v 02:11:04, Odpovědět
IP hash: 189e251ba7452529

2DS ti stačí; Pokémoni prakticky nemají 3D a kromě něj mají obě konzole ty samé schopnosti (až na to, že 2DS zabírá víc místa protože nejde zavřít). Pokud chceš ale kupovat použité, tak mezi 2DS a normálním 3DS nebude takový cenový rozdíl.

[3] Vložilo Terrion dne 03.11.2015 v 07:41:12, Odpovědět
IP hash: eea62ee7e8c8a6df

Mám na prodej 2ds s Omega Ruby, pokud bys měl zájem ^^.

A na sraz určitě doraž, budeš vřele vítán.

rvnstar
[4] Vložil rvnstar dne 03.11.2015 v 09:54:27, Odpovědět
IP hash: 2c8b61a37616c63

To rad slysim ;) urcite bych mel zajem a co nejdrive oboji koupil. Hod mi kdyztak nejaky kontakt kde se muzem dohodnout ;) dekuji

John Beak
the Nearly Ultimate One
Trolling je umnění | Design Your Universe
John Beak's Website | PokéSport (VGC)
[5] Vložil John Beak dne 03.11.2015 v 11:12:13, Odpovědět
IP hash: b07ea2d57388661f

Jestli můžeš, přijď dnes odpoledne na 3P sraz do Harfy na Českomoravské. Budeme v nejvyšším patře na konci u Burger Kingu.

-

Ke kompetitivnímu hraní je důležité krom toho mít dohranou hru, v ní nahromaděné prostředky a mít know how, jak co ve hře připravit, taky teoretická příprava. K tomu jsou vhodné simulátory jako Pokémon Showdown, kde si můžeš nastavit tým, jaký chceš, testovat a ladit, než věnuješ hodiny až desítky hodin vyrobení stejného týmu in-game.

Na oficiální turnaje je potřeba každý rok pořídit novou hru. Docela úspěšná obchodní strategie od Nintenda.

U nás de facto kompetitivní komunita neexistuje. Rád bych to změnil.

Zpráva byla změněna dne 03.11.2015 v 11:13:03

Pidgi
picture
[6] Vložil Toegdip dne 03.11.2015 v 11:51:14, Odpovědět
IP hash: 6262cb8025c8dc5c

[1] rvnstar: 2DS má v kompetitivním hraní jednu nevýhodu, soupeř vcelku dobře vidí na spodní display, pokud sedíte na turnaji proti sobě (a kvůli využití IR je to poměrně časté)

[5] John Beak: opravil bych tezi, že je každý rok potřeba pořídit novou hru, v době B/W a posléze B2/W2 bylo možné na turnaji použít ve dvou letech po sobě B/W, nyní to vypadá tak, že, stejně jako letos, půjde i příští rok použít na turnaji OR/AS

A ano pravda, komunita neexistuje, funguje David Kouteš (škoda, že skončil na worlds v TOP tak brzy a přitom do ní šel neporažen), ale ví v podstatě jen o mě a Eewee.

Malá ochutnávka toho jak vypadal Italy National Championships 2015 (v době pauzy VG)

rvnstar
[7] Vložil rvnstar dne 03.11.2015 v 14:35:49, Odpovědět
IP hash: 525070d176212976

Diky vsem za info ;) dneska bohuzel dorazit nestihnu po praci jedem s zenuskou na nakupy... ale od priste si to nemam problem naplanovat...

Jinak prave co se tyce simulatoru atd tak v tom jsem zbehli dost. Tomu sem se venoval dlouho. Problem bude akorat absence XY a ORAS . To budu muset vse dohnat

Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.

Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2019
Webdesign by Akela Taka 2001-2019
Novinky
Credits Novinky