Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat


Parta

6. Mystery Egg

,,Uáá!" ,,No ták, vstávej! Vstávat všichni!" Řve Alice. ,,Uáá! Mmmm..Co je?" ,,CO JE? CO JE??! Neděle je! A vejce není a Weedlové nejsou!! TO JE!!!" ,,Eh? A "kolik" je?" Ptá se Monika. ,,Ále, jenom půl druhý." prohodí Alice a de za Todym. ,,CO?! Půl druhý?! A sakra!" ,,Co je?" ,,Slíbily sme prof. Elmovi, že mu vejce donesem do tří!!!" Povídam a voblíkam se. ,,To je blbý." ,,To je víc než BLBÝ!" Povídá Terka. Monika taky vstává a dem za Alicí. ,,Rychle!" Běžíme z Pokécentra. Po čtvrt hodině běhu, sme před domem Pana(Mr.) Pokémona(Zajímalo by mě, kde to méno vzal:). ,,Uff, ff."

,,Ale, ale, kdopak to je? Á dobrý den." ,,Uf, Dobrý, ff, den." ,,Jdete si pro to vejce, že?" ,,Ano, jak to víte?" ,,Prof. Elm mi poslal E-mail, že sem jdete." ,,Aha." ,,Prof. Oaku, mohl byste dívkám předat to vejce?" ,,Ale jistě. Ahoj děvčata. Tady je to vejce. Našlo se v Day-care centru, tak nám ho sem jeden trenér Pokemonů přinesl." ,,Hmmm. A nevíte jaký z toho bude Pokémon?" ,,Ne, bohužel, až se vyklube budeme to vědět:). Ale vypadá to na vejce vzácného Pokémona, na Pidgeyho je moc malé, a na Weedla nebo Caterpii moc velké." Prof. Oak odchází. ,,Tumáte," Povídá Mr. Pokémon a dává nám pokédexy. ,,Ehm, mohl byste nám dát ještě jeden?" ,,Proč? ,,Alice musela zůstat v pokécentru kvůli Todymu." ,,A kdo je Tody?" ,,Její Totodile." ,,Aha, nate." Povídá Mr. Pokémon a dává nám pokédex a 4 přívěšky. (znáte "lejzry"? ty stroješky, co se s nima nesmí svítit do vočí? (ve tmě se s nima svítí, různý násady(lítací talíř:)) Něco takovýho:). ,,To je Status." Povidá Mr. Pokémon. ,,Ukážete na Pokémona a spustíte ho. Status vám řekne pár věcí o něm. ,,To je supr! Díky, teda, Děkujem:)."

Dem do města. ,,Ehm, kterym směrem bylo město?" ,,Hups:), to nevim." ,,Hele, a co kdybyste zkusily PokeGear?" ,,No jo!" Povidam a skoušim všemožný tlačítka na PokeGearu. ,,Mapa," Ozývá se z PokeGearu. ,,Právě jste na Route 31." Skoušim se dostat šipečkama na pokeGearu na vyznačení nejbližšího města. ,,Cherrygrove City. Trasa; Route 31-Cherrygrove City, čas;1h,30min." ,,Eh?" ,,To bude asi vytyčení trasy mezi timle místem a městem." Povídá Terka. Dem teda do Cherrygrove City. ,,Ra-ta-táá!" Ozívá se za náma. ,,Co?" Monika používá pokedex. ,,Rattata, krysí pokemon. Žádné bližší informace." ,,Tak co uděláme?" Ptam se. ,,Hm!" Monika pouští Chiki a používá Status na Rattatu a Chiki. ,,Rattata, level 3. Chikorita/Chiki level 5, útoky: Tackle, Growl." ,,Dobře Chiki, použij Tackle!" Chiki místo toho sedí a pozoruje Rattatu, která švihá ocasem(myslim, že je to útok Tail Whip:). Rattata se najednou prudce rozebíhá, a používá útok Tackle, což Chiki úplně vzpamatovává. ,,Chiki, použij Tackle!" Rattata opět skouší taktiku s Tail Whipem. ,,Chiki, použij Tackle!" Chiki používá Tackle a Rattata je poražena:D! ,,Chiki získává 156 bodů skušenosti a postupuje na level 6!" Oznamuje Status. ,,Super, Chiki! Takže ty už si na levelu 6!" ,,Čikó!"

Hiro Patymone
<< Předchozí díl Zpět na seznam povídek  
Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2023
Webdesign by Akela Taka 2001-2023
Novinky
Credits Novinky