Epizoda XIII.
6. Srpna 1999
Rande s Joy
BOOZE City
Matthew se rozhodl,že půjde na večeři s Joy a Malick půjde na Dark Fest sám a omrkne jak to u nich vypadá.
BOOZE City
Matthew: Já bych teď ted zašel do tý hospody u sedmi vlků na nějakej ten likér.
Malick: Jo klidně, tak jdem. Je to ve stejný ulici, jako je základna týmu Mapunch.
Matthew: Tak jo, jdem!
U sedmi vlků
Matthew: Dobrý den, já bych si dal Dračí likér.
Barman: Jo a zapálenej, nebo s ledem?
Matthew: Radši s ledem.
Barman: Tak fajn tady je.
A vy si dáte?
Malick: Já radši ten Vlčí, jo a s ledem.
Barman: K vlčím se nedává led, ani se nezapaluje.
Tady si můžete vybrat jestli s krví, nebo bez ní.
Malick: Já radši bez krve :)
Barman: Já teda mám radšim z krví, ale to je jedno, tady ho máte.
A tak si šli sednout,aby to vypili.
Matthew: Tak já ochutnám z tvého.
Ochutná
Matthew: Ty vole, tak to se síla. Ochutnej teď ten můj.
Malick ochutná.
Matthew: Tak co?
Malick: Fíhá tak to je nářez :)
Malick: Tak to vypijem a pak zajdem do Dragon Plaza.
Matthew: A co to je?
Malick: Je to takový trenérský centrum s dračí trenérkou.
Matthew: Tak jo, zajdem tam.
Po cestě je uviděli Amy,Tomy a Trevor.
Amy: To je Matthew!
Tomy: No jo, ale co tu dělá?
Trevor: Matthew ahoj!
Zavolá na Matthewa.
Matthew: Hej, co na mě řveš a kdo seš !?
Trevor: Já jsem Trevor, tvůj kámoš!
Matthew: To težko, vůbec tě neznám.
Amy: Já jsem tvoje kámoška Amy!
Tomy: Jo a já jsem tvůj kámoš Tomy!
Matthew: Já vás ale vůbec neznám.
Amy: Měl jsi Charmeleona, když jsi nás opustil.
Matthew: Tak jo možný to je, ale já už mám Charizarda a tyhle další.
|
Charizard Lv.55
|
|
Nidorino Lv.48
|
|
Lanturn Lv.45
|
|
Koffing Lv.34
|
|
Zubat Lv.21
|
|
??? Vajíčko
|
Matthew: Tak já vám tedy věřím, půjdete s námi?
Amy: Jo, dobře :)
Tomy: On má nějaký vajíčko!
Amy: No jo! Co v něm je?
Matthew: To nevím, našel jsem ho v měsíční hoře myslím...
... a najednou
|
|
HUH
|
....................
....................
Matthew: Kdo to je?
Malick: Vypadá jako Wobbuffet.
Tomy: Tohle je Wynaut, mládě od Wobbuffeta.
Amy: Jak ho pojmenuješ?
Matthew: Asi Jay-Z, je to můj oblíbenej zpěvák a navíc se to na něj hodí, umí útok Encore!
Malick: Až budeš mít Wobbuffeta, tak se budeš muset naučit jakýho typu jsou útoky.
Jestli jde o Speciální, nebo obyčejný útok.
Aby jsi věděl, jestli máš použít Protiúder (Counter) nebo Zrcadlový plášt (Mirror Coat).
Matthew: Jo, ale teď odkud mě znáte?
Amy: Jsme tví dlouholetí přátelé a šli jsme s tebou na cestu trenéra pokémonů!
Matthew: Jo? A jakto, že už s vámi nejsem?
Amy: No prohrál jsi stadion, pak jsi utekl a pak jsme tě už neviděli!
Trevor: Ale možná jo, jestli jsi byl ten, co mi ukradl Dratiniho!
Matthew: Jo, nějakýho jsem musel splašit pro šéfa!
Trevor: Jakýho šéfa!
Malick: Tady váš kamarád Matthew se tak trochu přidal k Rakeťákům.
Amy: Cože?
Matthew: Jo, neměl jsem kam jít a tak jsem se k nim přidal.
Trevor: Musím ho dostat nazpět!
Malick: Teď by měli bejt na nějaký akci, je sobota a to chodí na kalby ve velkým.
Zůstavají tam jen ochranky a ty můžem zmást smogovou clonou od Weezinga!
Matthew: Jo, já mám sice jen Kofinga, ale to nevadí, ten to zvládne taky!
Malick: Já Weezinga mám, takže to nebude problém!
Amy: Tak jdeme!
Za chvíli už byli na základně týmu Rocket.
Základna týmu Rocket
Matthew: Tak jsme tady Kofingu!
|
|
Lv.34
|
Malick: Weezingu!
|
|
Lv.65
|
Matthew a Malick: Kouřovou clonu!
Kolem základny se vytvořil obrovský dým a pak....
................
EVO
Lv.35
................
Matthew: Jo, mám Weezinga!!!
Malick: Super!
Amy: Blahopřeju! :)
Matthew: Díky Amy :)
Malick: Tak jdeme dál!
Za pár minut došli do laboratoře a vzali pokéball v kterém byl Dratiny.
Trevor: Ukaž
Volím si tebe!
|
|
Lv.48
|
Matthew: Hele trochu se nám vyvinul :)
Trevor: Já se teším, až budu mít Dragonita :)
Malick: Tak máme 20:30h
Matthew: To to uteklo, budu muset jít.
Malick: Já taky. Na ten Dark Fest, nechceš jít se mnou?
Amy: Můžem. O co jde?
Malick: Nějaká akce týmu Darkness. Slavnosti, jídlo atd.
Tomy: Jídlo? Tak to jdeme! A kam jdeš ty, Matthew?
Matthew: Já mám nějakou schůzku. Pak se sejdeme. Tak si to užijte!
Malick: Díky, ty si zase užij tu "schůzku" a pak si budeme vyprávět, jo?!
Matthew: Jo jasně. Měj se. Sejdeme se pak ve 1:30h u fontány na náměstí Jiřího Vochlastala jo?
Malick: Tak dobrá, zdar!
Amy,Trevor,Tomy: Ahoj, měj se!
Před restaurací Dabl
20:45
Matthew: Jsem tu nějak dřív, snad příjde včas.
20:55
Matthew: Už by mohla přijít...
21:00
Matthew: Kde je ? :(
21:05
Matthew: Támhle je, konečně !
Matthew: Ahoj Joy!
Joy: Ahoj Matthew
Tak můžem?
Matthew: Jo-jo
Restaurace Dabl
(1 cht=10 Kč ,cht = chlasták)
Číšník: Co si dáte?
Matthew: Já si dám ...
To snad nee, všechno tu stojí tak 40 cht!
Zatím si dám KoKainKolu s vínem. To stojí 15 cht.
Číšník: KKK moc dobrý výběr :)
15 cht
Matthew: Jo tady
A podá peníze číšníkovi.
Joy: Matthew ty asi nemáš moc peněz co?
Matthew: Já mám 20 cht.
Joy: Já mám 15 cht.
Matthew: Tak si kup taky KoKainKolu s vínem, to ti vyjde akorát.
Potom zajdem na Dark Fest, tam bude jídla až, až!
Joy: Tak jo!
Číšník: A vy slečno?
Joy: Prosím jednu KoKainKolu s vínem.
Číšník: KKK moc dobrý výběr :)
15 cht
Joy: Ano, tady.
Podá mu peníze.
Joy: Děkuji.
Tak to vypili a pak odešli na Dark Fest.
Dark Fest
Matthew: Ahoj
Joy: Ahoj
Amy: Ahoj, jak to, že jsi sem nakonec přišel?
Matthew: No neměli jsme dost pěnez, tak jsme se přišli najíst sem :)
Tomy: Já jsem sem přišel taky kvůli jídlu!
Malick: Za chvíli prý ukážou něco Extra!
Moderátor: Je to tady ten velký okamžik kvůli kterému jste přišli!
Tomy: Další jídlo?
Amy: Tomy myslím, že je to něco lepšího!
Moderátor: Je tu nejnovější verze našeho speciálního pokéballu.
Dark Ball 7.0!
Pomocí tohoto pokéballu můžete jakémukoliv pokémonovi
- Přidat temný typ
- Zvýšit rychlost
-Přidat nové útoky
Tento pokéball dostanou všichni členové i ti, kteří se dnes přihlásí!
Podmínky:
Nejméně 1 temný pokémon v partě.
Více podmínek nemáme a tato podmínka se dá splnit i tím, že svého pokémona přenesete do tohoto Dark Ballu!
Je tu nějaký dobrovolník?
Majda: Já bych chtěla svoji Tangelu!
Moderátor: Ano a jak se jmenuješ?
Majda: Majda a Tangela se jmenuje Dredařka.
Moderátor: Zajímavé jméno pro pokémona.
Darknessace
|
Tangela
---
Grass
---
Mega Drain
Leech Seed
|
|
Tangela
---
Grass
Dark
---
Giga Drain
Leech Seed
Dark Bind
|
Moderátor: Blahopřejeme!
Je tu někdo další, kdo by si chtěl zlepšit svého pokémona?
Matthew: Já!
Moderátor: Jak se jmenuješ?
Matthew: Matthew
Moderátor: Tak Fajn!
Ukaž nám svého Pokémona!
Matthew: Tady je!
Charizarde!
Moderátor: Tak tady máš Dark Ball!
Darknessace
|
Charizard
---
Fire/Flying
---
Flamethrower
Fly
Slash
|
|
Charizard
---
Fire/Flying
Dark
---
Giga Flame
Fly
Sky Attack
Dark Blast Burn
|
Moderátor: Ale on se změnil!
Křídla
Plamen
Velikost
Obrovské Plameny se začali vířit místností a Charizard uletěl z místnosti !
Celé BOOZE City je v plamenech!
Matthew: To né musíme ho zastavit!
Amy: Jo to musíme!
A tak běželi Matthew, Malick, Amy, Tomy, Trevor, Joy, aby zastavili Charizarda.
Matthew: To né, město je v plamenech!
Do Booze city přijela TV Becher, aby o požáru natočila reportáž.
TV
Moderátor: BOOZE City je plamenech!
Neznámý Charizard, velký asi 2,5m, zapaluje celé město. Kde se vzal, to se neví, ale jestli ho někdo nezastaví, tak Alkoholové město je na popel!
Na místo přijíždí Hasičský vůz a hasiči si volí Blastoise,
...aby uhasili tzv."Továrnu na Alkohol".
Blastoisů je tam už asi 5, používají Hydro Cannon!
Matthew: Támhle je!
A ukáže na jeden dům, kde si Charizard šel odpočinout.
Amy: Matthew, vrať ho do pokéballu!
Matthew: Charizarde!!!
A povedlo se, Charizard je zpět!
TV
Moderátor: Neznámý Charizard zmizel a oheň v BOOZE City se podařilo uhasit.
Blaistoisové odvedli dobrou práci, ale BOOZE City je v hrozném stavu!
Takové plameny ještě nikdy nikdo neviděl. Snad se z toho rychle BOOZE City dostane. To je vše.
Pro TV Becher: Vláďa Kocovina a Michal Otrava
Matthew: Musíme odejít z tohoto města, než nás někdo čapne!
Malick: Máš pravdu Matthew, půjdeme do Rumpus City je to kousek odtud.
Joy: Ráda bych šla s vámi, ale musím zůstat v místním středisku a starat se o popálené pokémony :)
Matthew: Dobře, měj se!
Někdy se sem vrátím!
A tak se Matthew, Malick, Tomy, Trevor, Amy vydali do Rumpus City.
Epizoda XIV.
7. Srpna 1999
Tvrdá prohra
Cesta do Rumpus City
Matthew a jeho přatelé se vydali do Rumpus City, ale po cestě potkali nějakého trenéra.
Matthew: Hey ty tam. Jak se jmenuješ?
???: Co na mě řveš !?
Matthew: Jen se tě ptám, jak se jmenuješ?
???: Já jsem Jeffrey!
Matthew: Jsi trenér pokémonů?
Jeffrey: Jo a co chceš? Fight nebo co?
Matthew: Jo to chci!
Jeffrey: Tak fajn.
Rozluč se už s rodinou, naposledy vyvenči psa a připrav se na smrt!
Battle
Matthew: Jdi Weezingu!
|
|
Lv.35
|
Jeffrey: Tak to bude hračka.
Psycherry!
|
|
Lv.36
|
Jeffrey: Použij Psychic!!
krach krach
|
|
X_X
|
Matthew: Coo??
Malick: Měl typovou výhodu, nemohl jsi s tím nic dělat. Zvol si Lanturna!
Matthew: Dobře Weezingu, vrať se!
---------------
Volím si Lanturna!
Použij Thunder!
charge............
...............Bum!
Jeffrey: Použij Recover!
.o.o.o.o.o.o.o.o.o.o.o.
Super! Psychic!
krach krach
Lanturn
X_X
Matthew: To snad nee!
Charizarde!
Malick: Neblbni!
Matthew: Proč ne?
Malick: Můžeš ho zabít, tvůj Charizard je teď zbraň. To nejde!
Jeffrey: Jo už se bojím. To bude pěkná shitka :) chacha :)
Malick: Tak ho zabij!
Matthew: No dobře Charizarde!
Jak jsem řekl na začátku celého vyprávění, jiný obrázek po něm nezůstal :(
Autor: Neznámý
Charizarde: Dark Blast Burn!
BUM BUM BUM BUM BUM
krach krach krach
Psycherry!
|
|
hoří X_X
|
Jeffrey: To néé umře!
Volím si tebe!
Uhas Alakazama!
Lapras: bubububububle
Vrať te se -------------------!
Lapras Alazakama uhasil, ale ten je moc zničený.
Jeffrey: Mějte se, musím do pokécentra!
a utekl do BOOZE City
Malick: Jestli nás nabonzuje, tak jsme v čoudu!
Amy: Musíš ho někam skrýt, je to hrozba!
Malick: Začni tím, že ho schováš do pokéballu.
Matthew: Jo vidíš to bych mohl!
Charizarde
-------------------------.
Fajn :)
Malick: Kousek odtud je jedna jeskyně, která vede na Dračí horu.
Možná by tam tvého Charizarda nechali. I když oni tam berou jenom draky.
Když jim ale řekneme jak je ne tom tvůj Charizard, tak by mohli udělat vyjímku.
Matthew: Snad máš pravdu, pak budeme pokračovat do toho Rumpus City.
Nevadí vám to?
Amy: Nevadí já vím, že musí být těžké opustit svého prvního pokémona.
Ale on je moc silný na to, aby mohl zápasit.
A tak se vydali na dračí horu, aby se pokusili dát tam Matthewova Charizarda.
Epizoda XV.
8. Srpna 1999
Musíme schovat Charizarda!
Dračí hora
Matthew a jeho přátelé dnes musí odnést Charizarda do Dračí hory.
Před Dračí jeskyní:
Matthew: Haló, je tu někdo?
Clair: Já jsem Clair, co by jsi potřeboval Matthew?
Matthew: Odkud znáte mé jméno?
Clair: Znám Profesora Oaka, ten my o tobě vyprávěl.
Matthew: Toho neznám.
Clair: Ale jak to?
Dal ti tvého Charmandera?
Matthew: Já si pamatuju jenom jak jsem se objevil na nějakém ostrově, Christien mě vytáhnul z řeky
a pak jsem se nějak přidal k Rakeťákům.
Malick: Aha, tak to si asi ztratil paměť!
Amy: Tak proto nás nepoznal!
Tomy: Tak to pak jo, ale jak se mu to mohlo stát?
Trevor: To netuším, ale má štestí, že žije!
Clair: Tak to víme, to je fajn!
Ale proč jste přišli?
Matthew: Potřebuju tady nechat svého Charizarda, protože je moc silný a nebezpečný!
Clair: Snad to nebude problém i když to není drak, tak ho vezmu.
Ukážeš mi ho?
Matthew: Ano, tady je
Charizarde!
Clair: Tak dobrá, je na něm vidět jak je nebezpečný, ale draci jsou naštestí odolní proti ohňi.
Otevře dveře a proti Charizardovi vyletí Dragonite!
Matthew: Néé!
Clair: Dragonite nech ho!
Matthew: Jsi v pořádku Charizarde?
Charizard: Chrrrrrrrrr
Matthew: Néé!!
Vrať se
---------------.
Clair: No bude to težký ho zklidnit, ale budu se snažit.
A Matthew podá Clair Dark Ball s Charizardem.
Clair: Nashledanou měj te se!
Matthew: Díky a nashledanou!
A tak se rozloučili s Charizardem a vydali se na cestu do Rumpus City.
Pokračování příště...
----------
Tentokráte nebyla hlasovací anketa, ale výzva:
Pokud se vám líbí tento Charizard a je vám také líto, že se zachoval jen tento obrázek:
Nakreslete svůj a pošlete ho na e-mail: totodil@centrum.cz !
----------
A nakonec zavěrečná znělka :)
Meloun
Kiss nebo Doors
začít se líbat
nebo jít rychle pryč
to se ví
v TV končí film
Vzdálené vrcholky hor
a vypadá to že
navždycky
Kiss nebo Doors
tři vteřiny a pak otočka
na vlastní parketě
jenže na druhou stranu
a sám tam jdu
Milena si doma zabalila
chvíli to trvalo
ale nebyla to dřina-hea!
Milena si doma zabalila
její ségra punkerka
jí řekla
ty si dylina
byla to dobrá ségra
byla
Kiss nebo Doors
začít se líbat
nebo jít rychle pryč
to se ví
v TV končí film
snad je to nějakej western
možná že je
dokumentární
Kiss nebo Doors
tři vteřiny a pak otočka
na vlastní parketě
jenže na druhou stranu
a sám tam jdu
Milena si doma zabalila
chvíli to trvalo
ale nebyla to dřina-hea!
Milena si doma zabalila
její ségra punkerka
jí řekla
ty si dylina
její ségra punkerka
jí řekla
pamatuješ si
jak jsi mi sežrala meloun?
|