Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Fórum

extrémní slim

slim 'the pepper'
[1] Vložil slim dne 25.07.2017 v 13:35:20, Odpovědět
IP hash: c99e747a43d493bd

Byl jsem atakován - cenzura proběhla - příspěvky smazány - má osoba týrána - decimace pokračuje.

Proto navrhuji následující kompromis:

Nechte na PJZ jedno otevřené téma, do ktrého budu moci postovat (psát na pjz) a budu moci být čten těmi,kdo o to budou mít zájem. Do ostatních témat psát nebudu, a když podlehnu pokušení, bude mé bečení smazáno. A nebo, nechcete - li mé posty zde, vytvořte stránku s odkazem zde umístěným a já budu bečet na ní. Ti, kteří si mne budou chtít přečíst tam budou z PJZ přesměrováni. Je to pochopitelně horší řešení, protože tím již budu z PJZ částečně vyčleněn. Samozřejmnou podmnínkou je, aby měla stránka pokémonový design.

Prosím vyjádřete se k mému návrhu. Preferuji možnost číslo jedna.

Slim




Příspěvky 122 – 141 z celkem 141. Zobrazit vše.

lisakVUK
[131] Vložil lisakVUK dne 19.01.2018 v 20:35:42, Odpovědět
IP hash: 1ad1e25a2a3dc07c

[130] slim: Je hezké, když už jen naše samotná existence činí někoho šťastným ;)



slim 'the pepper'
[132] Vložil slim dne 20.01.2018 v 16:14:17, Odpovědět
IP hash: 509725c0daddc207

DO CELÉHO SVĚTA VYŘVU, ŽE JSEM UBOHÝ!!!!!!!!!!!!



lisakVUK
[133] Vložil lisakVUK dne 20.01.2018 v 23:31:37, Odpovědět
IP hash: e2325eb41fe6b76f

Pokud je to tvé přání, nebudu ti to rozmlouvat. Ovšem v takovém případě bys měl zvolit proto "řvaní" jiné místo, neboť zdejší komunitní fórum má poměrně omezený okruh návštěvníků.



slim 'the pepper'
[134] Vložil slim dne 21.01.2018 v 19:40:22, Odpovědět
IP hash: 509725c0daddc207

Hnůj a podraz první kategorie! Zákaz publikace mi byl uložen do 21.1.18, nicméně dnes mi byl - a to zdůraznuji, že bezdůvodně, jelikož jsem vzhledem k zákazu nemohl publikovat mimo své výsostné téma - prodloužen do 26.1.18. Tenhle podraz je výrazem zatuchlé nenávisti. Nenávisti a možná strachu. Strachu z počtu mých wievs, z mojí peprnosti. Nevím. A nezkoumám něčí pohnutky. Ale je mi z toho smutno. Jsem odlišný? Ano. Jsem ve svých postech extrémní? Ano. Jsem amorální, podněcuji zlobu a nenávist, hanobím někoho? Ne! Ale jsem decimován, cenzurován a obelháván. Zamyslete se, jestli je Vaše potírání odlišnosti správné. Jestli v době plné zapšklosti, intolerance a lží chcete i vy přispět svým dílem. A jestli ano, tak prosím, je to vaše rozhodnutí.......



lisakVUK
[135] Vložil lisakVUK dne 22.01.2018 v 00:12:30, Odpovědět
IP hash: 9124caac36a6fd8a

[134] slim: Autor banu by se ti měl zobrazovat stejně jako jeho zdůvodnění. Důvodem prodloužení banu může být to, že se mu zdál za daný prohřešek krátký. Je třeba si uvědomit, že řadový moderátor nemůže zadat libovolně dlouhý ban, má tam limit 240 hodin.

Co se týká té "decimace" - máš zde speciální téma mimo "zákony" PJZ, to se ti zdá málo? A s "views" bych také neargumentoval, ty má možná tak toto téma. Nějaký tvůj příspěvek bůhví kde, který je stejně většinou velmi rychle smazán, na to nemá vliv, stejně jako nemožnost psát jinam.



And tonight we can truly say...
[136] Vložil CoolGrovyle dne 22.01.2018 v 01:05:28, Odpovědět
IP hash: 37510bca294ec5db

[134] slim: Ban jsem ti dal já a to proto, žes zde v tomto tématu psal sprosťárny. Vzhledem k tomu, že v příspěvku [119] jsi napsal důvod banu, který jsem dal, naprosto pregnantně a vzlhedem k tomu, že si jsi vědom, žes tu napsal sprosťárnu, kterou ti VUK smazal, tak tímhle příspěvkem nestydatě lžeš jako když tiskne a překrucuješ vše, co se tu odherálo a bylo řečeno ve svůj prospěch a v to, že ty jsi ten nejublíženější na světě. TY se nad sebou laskavě zamysli, co tady píšeš a proč tě my tak strašně "decimujeme" a "cenzurujeme". Dokud budeš psát takové hovadiny, které tvoří většinu tohohle na hlavu postaveného tématu, tak se jednoduše smiř s tím, že nebudeš psát jinam než sem a že ti vše ostatní bude smazáno. Tak jako jiná fóra i toto fórum má svoje zásady a svoje pravidla. Moderace se tu až tolik neřeší jako na jiných serverech. Nicméně nemůžeš čekat, že se i na takovém fóru jako je PJZ bude tolerovat soustavné nesmyslné kázání srovnatelné s kázáním nějaké šílené sekty. Čili to před tebe postavím jednoduše a bez jakéhokoli ohledu na tom, jestli závislačíš na naší existenci nebo ne (protože pokud ano, tak běž k psychiatrovi, tohle normální určitě není). Buď budeš psát jako normální člověk na toto fórum a nebudeš zde rozšiřovat svoje nesmyslné příspěvky, které s Pokémony nemají nic společného, a nebo jednoduše budeš psát svoje pohnutky tady s tím, že všude jinde budou tvé příspěvky mazány budou-li mimo mísu (jakože 99,99999 % z toho cos psal jindy byly příspěvky mimo mísu). A jak už řekl VUK, budeš-li se chovat jak buran s plnými kapsami vulgarit, ztratíš i toto tvé "výsostné" téma - lépe řečeno pro puntičkáře: tématu bude zrušena ochrana a bude i na posouzením mém a ostatních moderátorů, co ti v tématu necháme.

Važ si tohoto příspěvku a kdykoliv budeš chtít adresovat příspěvek mně přečti si znovu tento, abys pochopil jaká je tvá situace. Je to opět na hodně dlouhou dobu poslední příspěvek adresovaný tobě ode mě.



slim 'the pepper'
[137] Vložil slim dne 22.01.2018 v 20:51:12, Odpovědět
IP hash: 509725c0daddc207

[136] CoolGrovyle: Byl jsi VYBUZEN. Peprnost interagovala s kvalitou. Jsem spokojen.



lisakVUK
[138] Vložil lisakVUK dne 23.01.2018 v 09:58:05, Odpovědět
IP hash: 7f1b9ba83f24c418

slim: Pokud snaha o komunikaci s tebou vyvolá odezvu viz [137], nediv se, že nikdo nemá zájem na tebe reagovat. Pak si můžeš "vyprošovat" reakce, "ječet i bečet", ale stejně ti to nebude nic platné.



slim 'the pepper'
[139] Vložil slim dne 23.01.2018 v 12:05:13, Odpovědět
IP hash: 9e4b4aee8538c835

[138] lisakVUK: nechal jsem se unést



slim 'the pepper'
[140] Vložil slim dne 29.01.2018 v 22:05:59, Odpovědět
IP hash: 509725c0daddc207

Nebudu se pouštět do hodnocení kandidátů ani socio - politickéo klimatu. Budu však uvažovat o tom, že i má osoba má parametry na to být kandidus. Chci jednou být prezidentem a mám na to předpoklady. Jsem vytrvalý, nezdolný, cílevědomý a především reprezentuji konzistentní názor. Jednám extrémně, nebojím se konfrontace. Jsem inovativní, jsem kreativní a jsem inteligentní. Jsem peprný subjekt rostoucí v samé základně kvality. Jsem elementem snoubení se peprnosti s kvalitou. Jsem jednotící prvek. Jsem, ač nepochopený a nepopulární - čten a respektován. Jsem vybuditel. Jednou má osoba bude osobou prezidentskou. Osobou v nejhlubší podstatě peprnou avšak vzedmuvší se ze samého lůna konzervativní kvality. Jsem snubný prvek konzervativní kvality a energické šokující peprnosti. Má osoba bude osobou vedoucí.



lisakVUK
[141] Vložil lisakVUK dne 29.01.2018 v 23:24:21, Odpovědět
IP hash: 44b57e9c49f45aa5

[140] slim: Prezident je volená funkce. Kandidovat sice může teoreticky každý, avšak má-li uspět, musí získat nějaké voliče. A obávám se, že příliš mnoho lidí, pro které jsou "ječení, bečení a peprnost" natolik důležité, aby ocenili takto smýšlejícího prezidenta nenajdeš ;)



Aura is...

...with me
[142] Vložil Ash493 dne 30.01.2018 v 20:10:26, Odpovědět
IP hash: 2e0180dcef113e09

Slim se oficiálně zbláznil?



[143] Vložil Quest dne 31.01.2018 v 03:40:22, Odpovědět
IP hash: 2160c5d95408f48e

Proč na to reagujete, vždyť to nemá smysl :D



slim 'the pepper'
[144] Vložil slim dne 02.02.2018 v 18:49:10, Odpovědět
IP hash: 509725c0daddc207

Dnes jsem jel dopoledním příměstským autobusem a jelo mnoho bab. Ano těch švitořivých a zpěvných bab. A jak ty báby halasily. Ta jejich švitořivost! Byly to báby plačivé, hořekující ale jak pěkně v tom autobuse štěbětaly. Silně a hlaholivě štěbetaly! Ach, to byl balzám. A pro tyto lidi bych chtěl být prezidentem. Pro lidi, kteří se neschovávají za masku úspěchu, ale upřímně zabečí a zahořekují. A i já bych se neschovával za velkohubá prohlášení, ale zahořekoval si s nimi. Ale svou peprností a přímočarostí bych byl i mladým ku prospěchu a příkladu.



slim 'the pepper'
[145] Vložil slim dne 03.02.2018 v 15:00:03, Odpovědět
IP hash: 89c558ffc7fc85ae

Ach to svaté plačtění! Ach to švitoření starých bab, to jejich klokotavé cvrlikání. Ach, ach !



lisakVUK
[146] Vložil lisakVUK dne 04.02.2018 v 10:16:39, Odpovědět
IP hash: 44b57e9c49f45aa5

Jako dobře, snažíš se teď svou tvorbu trochu posnuout, akorát mám stále pocit, že někde jinde by ji asi ocenili víc, než tady.



slim 'the pepper'
[147] Vložil slim dne 05.02.2018 v 14:20:18, Odpovědět
IP hash: 509725c0daddc207

[146] lisakVUK: jenže já chci vykazovat peprnost zde.



slim 'the pepper'
[149] Vložil slim dne 05.02.2018 v 20:21:28, Odpovědět
IP hash: 509725c0daddc207

Opět mi bylo zamezeno ve veřejné publikační činnosti a psaní soukromých zpráv a to do 8.2.18. Pravděpodobně na základě mého postu na téma 'velebení', název tématu 'apel na toleranci' umístěném ve veřejném prostoru mimo mé výsostné téma. Ačkoli se to může jevit z pohledu mé osoby velmi mrzutě, spatřuji za tímto krokem i prvek veskrze pozitivní. A sice - smazání příspěvku svědčí o VYBUZENÍ. Ano, jakkoli je jasné, že písemná reakce na moje posty je jasným vybuzením, tak i smazání (jakožto cílený akt vašich osob proti osobě mé, reakce na osobu mou) jest aktem vybuzení. Byli jste mojí osobou opět vybuzeni. Z toho plyne, že nic není černobílé, že na spoustě špatných věcí se dá najít i mnoho pozitivního a že nejhorší je se vzdát. A na vás je uvědomit si, že byste měli začít brát moji osobu, ačkoli jsem silně peprný, vážně. Protože ač nejsem u konzervativců populární, mám tu moc vás vybudit a vy to víte.



slim 'the pepper'
[150] Vložil slim dne 06.02.2018 v 15:01:24, Odpovědět
IP hash: 509725c0daddc207

Peprnost může velmi dobře koexistovat vedle kvality (což mnozí z vás stále nechtějí přijmout), mimoto však peprnost nad kvalitou může i zvítězit. Peprný činitel je mnohem adaptabilnější a peprný jedinec dokáže mnoho nevýhod obrátit ve výhody. Když napostuji text a je smazán, vyvolám vybuzení (vybudím vás k aktivitě vůči mé osobě). Když je mi odpovězeno, je to ještě silnější vybuzení. Tím pádem jakýkoliv akt vůči mé osobě jest vybuzením vašich osob mnou. A já miluji ten pocit, když vás vybudím. Je to mé poslaní. Při tom platí, že smazáním chcete potírat mojí peprnost a umlčet mne - nicméně i tím mne potěšíte (jste vybuzeni). Cokoliv uděláte, bude ku mému prospěchu - což u mých konzervativních odpůrců zde vyvolá další prvek, který mne činí štastným - a to hořekování. Jsem tedy 'odsouzen' k tomu být jakýmkoli vašim krokem obštˇastněn.

Peprnost by si zde konečně měla vydobýt své pevné místo vedle majoritní konzervativní kvality.

slim



lisakVUK
[151] Vložil lisakVUK dne 06.02.2018 v 15:43:06, Odpovědět
IP hash: 7f1b9ba83f24c418

[147] slim: Chtít můžeš. Bohužel pro tebe, stížnosti na tvé neustálé spamování PJZ fóra "nesmysly" už přesáhly hranici, kterou jsem ochoten tolerovat.

Když jsem přistoupil na tvůj návrh, očekával jsem u tebe nějaký posun. Zůstalo to však pořád stejné a navíc se i nadále snažíš spamovat mimo toto téma. Možná to činí potěšení tobě, naše stránka ani já sám však z toho nemáme žádný prospěch. Naopak musím poslouchat výtky lidí, proč ti tu vůbec ten postor nechávám.

Za pokus to stálo, ale nyní toto téma uzavírám. Pokud zde chceš nadále působit, pak se zkus pohybovat v mezích zaměření naší stránky a pravidel.



Téma bylo uzavřeno, nelze přispívat.

Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky