Poke #1 Poke #2 Poke #3 Poke #4
Forum Chat

Fórum

Pokemon HG/SS patch na emulátor...

Brmby
[1] Vložil Wo3oQ dne 01.04.2011 v 22:14:50, Odpovědět
IP hash: 931bafffa223232b

Ahojet prosim vás nemáte někdo odkaz na patchnutí poké her HG/SS chci začít hrát ale musí se to ňák patchnout pls pošlete....Díky.,,



lisakVUK
[2] Vložil lisakVUK dne 01.04.2011 v 22:28:52, Odpovědět
IP hash: b8d5a25b38a0a7f7

[1] Wo3oQ: To asi nehraješ originál hru na originál konzoli. Pro emulátor je třeba hru patchnout, už jsme to řešil TADY, cituji:

Zkuste TOHLE, staci tim otevrit a patchnout ROMky (zaskrtavatko slouzi k vraceni puvodniho obsahu, kdyby se patch nekdy v budoucnu ukazal jako neucinny, takze ted nezaskrtavat). Me to pomohlo, hra se rozjede, ukladat ze hry se da. Ale nehral jsem to dlouho, jen jsem zkousel par akci na zacatku.

Ještě podotýkám, že ROMky najdete v adresáři, kde jste instalovali ten balíček (už se mi stalo, že mi někdo psal, že je nemůže nalézt), musíte si je tedy z toho adresáře nabrowsovat (nebo zkopírovat ten patch přímo do toho adresáře a spouštět jej z něj). A patch pouzivejte na ROMky z TOHOTO balicku pokeher i s emulatorem.



Brmby
[3] Vložil Wo3oQ dne 01.04.2011 v 22:31:17, Odpovědět
IP hash: 931bafffa223232b

Jasná díky,mám ten balík jen mi chybí ten patch dřív sem to hrál ale musel sem nainstalovat novej windows a vše se mi smázlo (zapomněl sem to zálohovat )



Přidat příspěvek

Přezdívka:
Heslo:

Registrace není povinnou podmínkou, v případě, že vyplníš jen přezdívku (bez hesla), uloží se zpráva anonymně. Pro časté přispívání doporučujeme se zaregistrovat a zvolit netriviální heslo - a předejít tak možnosti krádeže identity.


Credist  
Pokémon © Nintendo 1995-2024
Webdesign by Akela Taka 2001-2024
Novinky
Credits Novinky